Jump to content

GTA4


Pipboy

Recommended Posts

  • Replies 261
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 months later...
  • 4 months later...

Jebote al' su ljudi na internetu postali osetljivi. Ne mozesh vishe nishta da napishesh a da te neko odma ne optuzi da hejtujesh.

Od sada cu morati da pocinjem svoje postove sa napomenom da ne zelim nikoga da hejtujem.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Opet moram da naglasim da ne zelim nikoga da hejtujem, ali su ljudi pored toga shto su osetljivi izgleda i zaboravili da citaju srpski jezik.

Ja sam samo rekao najnormalnije moguce da ocigledno nisi igrao igru koja je pokazala da izgled igre ne zavisi od broja megabajta koji ona zauzima u folderu. To takodje znaci da nema potrebe da se cudish shto su ljudi uspeli da spakuju sve u 6 megabajta ako je neko vec to uspeo da uradi u 300kb.

Krajnje dobronameran komentar iz kojeg moze neshto da se nauci je ispao hate ili shta vec...problem je u tome shto u pisanoj komunikaciji lako stvari mogu da se protumace pogreshno jer nije bitno kako sam ja protumacio svoju poruku koju sam napisao, vec kako si je ti protumacio. Ako je tvoja percepcija bila da sam ja zlonameran onda cesh vecinu poruka upucenih pisanom komunikacijom moci tako da protumacish. Ista je situacija ako je tvoja percepcija da sam dobronameran. Tada se stvari svode na to kakva je ko licnost i shta ocekuje od drugih ljudi u smislu predubedjenja (npr vecina ljudi su shljam, ili vecina ljudi su dobrice).

Zato te josh jednom uveram da moj komentar nije bio zlonameran, a zao mi je shto sam morao da smorim sa ovolikim tekstom ali posle nekoliko nerazumevanja mi je valjda doshlo da negde izrazim svoje mishljenje o svim tim nesporazumima...

Edited by Sting

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Prvi put sam se osetio kao oni likovi koji ne umeju da razaznaju kompjutersku grafiku, rendering, animaciju ili šta god, u odnosu na "stvarnost" kad sam video ovaj vudsov screenshot u topicu.

kad pogledaš druge slike vidiš da je ipak grafika, ali dobra.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...