Jump to content

!


h34dHuNt3R

Recommended Posts

pa bilo bi dobro da organizujemo tako nesto posto ovako igram cdl...i girao sa sa navodno svim najboljim cro igracima a sa nasim nikad :/ za pocetak bi trebali da otvorimo topic za sdl(serbian dota league room) i da skupimo suportove...ja cu anci bar 50 ljudi za supp...kao i za svoj guide lol :D ajde ako imas vise ljudi za... nego mroali bi nabaviti nekog bota...i tako :D

Link to comment
Share on other sites

nebi bilo lose, samo je jebeno nabaviti bota..

android se nervira jer bi se jeb'o za vouch 100 godina.. :))

Edited by dR.No0

[0:51:9]dR.No0 Say:

rekao ja dota-angelu

[0:51:16]dR.No0 Say:

brate ja sam icefrog

[0:51:25]dR.No0 Say:

ako mi ne das menagera, gasim sve

[0:51:31]4Sale-_- Say:

LOL

[0:51:35]dR.No0 Say:

i jos mi da 1000 eura na ruke

[0:51:55]4Sale-_- Say:

kako bre 1000 eura"?

[0:52:7]4Sale-_- Say:

na karticu?

[0:52:21]dR.No0 Say:

na ruke brate

[0:52:28]4Sale-_- Say:

on prso brate

Link to comment
Share on other sites

hello... mislio sam ligu-turnir... LOL

a ni to nije lose, ali cisto sumnjam da ce ko igrati.. ako ocete takav game, odete u public sa stuckom i govnate.. bot za mirc je lako napraviti, ali za garenu - treba jos 1 komp ... znaci dota-angel (head admin u dgl-u) mi je rekao da on na lap-topu non stop je ulogovan..

Link to comment
Share on other sites

.stats

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

To sa community-em / ligom / turnirom je super, i ne bi toliko bilo teshko srediti sajtove/botove/pravila/shta god, al poshto Srbi imaju default bonus na svadjanje izmedju sebe (i to free for all style), to se nece desiti.

Mislim, ne moze jedna igra sa 10 srba da se odigra, a da se neko ne popichkara oko gluposti, a zamisli samo da je to josh liga/tur gde imaju neki poeni, tabele, pravila, gde kapiram da bi u 90% sluchajeva neko psovao protivnicima i/ili adminima kevu i to potpuno ne vezano dal su oni u pravu ili ne. (ljudi u Srbiji su prosto nedokazani)

U svakom sluchaju, nadam se da ako iko bude pravio tako neshto, da ce tome da se posveti bash ozbiljno, ili ce se to sigurno pretvoriti u josh jedno razocharenje.

Link to comment
Share on other sites

To sa community-em / ligom / turnirom je super, i ne bi toliko bilo teshko srediti sajtove/botove/pravila/shta god, al poshto Srbi imaju default bonus na svadjanje izmedju sebe (i to free for all style), to se nece desiti.

Mislim, ne moze jedna igra sa 10 srba da se odigra, a da se neko ne popichkara oko gluposti, a zamisli samo da je to josh liga/tur gde imaju neki poeni, tabele, pravila, gde kapiram da bi u 90% sluchajeva neko psovao protivnicima i/ili adminima kevu i to potpuno ne vezano dal su oni u pravu ili ne. (ljudi u Srbiji su prosto nedokazani)

U svakom sluchaju, nadam se da ako iko bude pravio tako neshto, da ce tome da se posveti bash ozbiljno, ili ce se to sigurno pretvoriti u josh jedno razocharenje.

pa kolko bi se sprskih clanova prijavilo za tako nesto...?cak verujem i oni sto bi se prijavili da bi pola njih prekinuli na pola toura/lige... ali ja sam za u svakom slucaju :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

odigrano je prvo kolo, a matchups za drugo kolo nije ni izasao... Ono svejedno je al vise je bila greska admina lige nego ucesnika..

@gridi : Ne diraj Dzaju :P

i jeste i nije.. goga se covek svetski iscimao za sve, ali toliko je bilo raspada od timova da nista nije moglo na vreme da se zavrsi od meceva.. a da je kickovao sve koji nisu na vreme odigrali svelo bi se na 3-4 ekipe.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

To sa community-em / ligom / turnirom je super, i ne bi toliko bilo teshko srediti sajtove/botove/pravila/shta god, al poshto Srbi imaju default bonus na svadjanje izmedju sebe (i to free for all style), to se nece desiti.

Mislim, ne moze jedna igra sa 10 srba da se odigra, a da se neko ne popichkara oko gluposti, a zamisli samo da je to josh liga/tur gde imaju neki poeni, tabele, pravila, gde kapiram da bi u 90% sluchajeva neko psovao protivnicima i/ili adminima kevu i to potpuno ne vezano dal su oni u pravu ili ne. (ljudi u Srbiji su prosto nedokazani)

U svakom sluchaju, nadam se da ako iko bude pravio tako neshto, da ce tome da se posveti bash ozbiljno, ili ce se to sigurno pretvoriti u josh jedno razocharenje.

samo cu kopirati jer da prekucavam iste reci nema svrhe, u potpunosti se slazem 3 srbina u istoj doti samo ako neznaju medjusobno da su ostala dvojica srbi, da ne govorim za vise...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...