Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

moram malo da požurim sa otvaranjem jer bi vudu opet stavio neki glup podnaslov :((

а неке сисе, дупе?

Иване, много си пожурио, брзо исправљај грешку.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

а неке сисе, дупе?

Иване, много си пожурио, брзо исправљај грешку.

ne pratiš radnju, debeli, prestao sam da kačim slike otkako imamo onaj topik za ziljave pičke, ishejtuju me kad stavim dobru ribu.

Link to comment
Share on other sites

ne pratiš radnju, debeli, prestao sam da kačim slike otkako imamo onaj topik za ziljave pičke, ishejtuju me kad stavim dobru ribu.

брате, немој мени ту причу, ти имаш базични хејт ризистанс +100, и појединачни (за зиљаве пичке) од +20%. према томе...

ДАЈ НЕКЕ ЗАИСТА ЛЕПЕ ЖЕНЕ НА ПОЧЕТАК ОВОГ ТОПИКА ДА ТЕ НЕ БИХ ЗАКЉУЧАО У ХЕЈТОТРОН ПРЕКО НОЋИ!!!

:)

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

moram malo da požurim sa otvaranjem jer bi vudu opet stavio neki glup podnaslov :((

:))

ne pratiš radnju, debeli, prestao sam da kačim slike otkako imamo onaj topik za ziljave pičke, ishejtuju me kad stavim dobru ribu.

Topik za ziljave pichke :))))))))))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

jebote dosli vodoinstalateri sa masinom velicine aparata za varenje, gurnuli crevo masine u odvod od kade i za pet minuta izasli iz mog stana sa 4.000 vise nego sto su dosli

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Pishem neki rad na temu "Da li je fotografija umetnost?" - a shto je najgore, do dan danas se vode rasprave oko ovog pitanja i sad ja kao neshto trebam tu da kenjam :/

Inache bilo mi je bash divnooo za vikend :] Sad tuchem neku vodku, do kraja dana ima da me banuju sa foruma ako nastavim sa picem :D

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

nabavi spravu veličine aparata za varenje, nije za tebe nauka.

брате, немој мени ту причу, ти имаш базични хејт ризистанс +100, и појединачни (за зиљаве пичке) од +20%. према томе...

ДАЈ НЕКЕ ЗАИСТА ЛЕПЕ ЖЕНЕ НА ПОЧЕТАК ОВОГ ТОПИКА ДА ТЕ НЕ БИХ ЗАКЉУЧАО У ХЕЈТОТРОН ПРЕКО НОЋИ!!!

:)

ok, uhvatio si me, lenj sam :))

Link to comment
Share on other sites

EMO JE GAY!

Ako je emo gay da li je i sve shto je gay emo?

@topic:najeo se kao vepar sad da se svari to uz neki film,pa tegovi, pa rejv tajm :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

To sam ja malopre linkovao ali ne znam gde mi je nestao post :/

Znachi najebao bi im se majke svima po redu,jebo te kakvi jebani retardi.....aaaaaaaaaaa B E S!

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...