Jump to content

:D


-eXeCut0r-

Recommended Posts

joj boze pravi si koreandjanin onaj sto sve proracunava

btw nije isto 2.5 i 3.25 al ajd nek ti bude ;)

nije stvar u dmg za lvl 4 skill nego u tih skoro jedan sekund koji moze da presudi :D

e pa pazi sad drugo je kako ti giras a drugo ej kad rpavis guide...evo recimo ja kad igram uvek idem midas radi dominator bot bkb stim da mi je bkb u zavisnosti od procene protivnickih heroja sto znaci nekad idem odma posle midasa nekad jos kansnije...smatram da na davionu buter>>>asault...uvek idem build koji sam stavio za alternativni...ali polovni ljudi nebi mogao da objanis neke stvari recimo da moraju da imaju midas od 6-9 min u novoj doti od 4-7...a ono trudio sam se da pisem ono sto drugi zele da cuju :D

Link to comment
Share on other sites

ias u 4-om minutu bez problema u 6.56 ako imam koku ofc...i ako onaj sto ide na mene ne zna last hit bas najbolje :D bez fba...pa u staroj doti 6.52,53 za 10 min ubijem u proseku 40-60 kripova pa ti vidi kolko je to zlata nisma merio u novoj tamo sam skupio midas za 6-10 minuta...inace neverujem da ste tolke sise da ej samo baja dao neki komentar n/c napisite bilo sta da je sranje ako tako mislite samo nesto napisite...to za midas ako coes replay naci cu ti :D

Link to comment
Share on other sites

ako mene pitas, ovaj guide je gloopo gubljenje vremena.. bolje da si dosao u public i popio mass censure :DDD

slazem se da je gubljenje vremena mada je najlaksi nacin da dobijes najbrze 25 lvl :D fali mi jos 20k expija lol midas za 20 min...pa to ce ti najgori autoatacker kgo gankuju celu partiju skupiti...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...