Jump to content

GRUPE ZA WCG 2008!


m1lorad

Recommended Posts

  • Replies 353
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bas steta sto je ovako ispalo. Sve ce se na kraju svesti na vadjenje tipa "Eh da smo vezbali..." E da je baba imala K ne bi bila baba. I vezbali ste. Koliko ste mogli i koliko su vam uslovi dozvoljavali.

Salu na stranu, gledao sam meceve sa jos 2 ortaka i bas smo se neprijatno iznenadili igrom nW-a. Ispade na kraju da su dobili one A+e koji puske valjano ne znaju da drze u odnosu na ostale ekipe.

Na kraju, nije bilo ni realno pomisliti da mogu da prodju grupu. Ali takvi smo mi iz Srbije, uvek mastamo i sanjarimo, ma koliko nesto nerealno bilo.

Sve pohvale za Vladu! Decko je objasnio kako se igra CS u onih par meceva.

MC Hugo, oficijelni vebsajt na www.mchugo.tk

MC Hugo, Counter Strike pesme na mom youtube kanalu

Link to comment
Share on other sites

Ne znam samo cemu toliko prozivanje GM-a, dobiju ih nedavno online - "nisu bolji, mi smo mnogo gresili zato su nas dobili" , dobiju ih sad u LAN-u - "nisu bolji, od koga ste izgubili, sramota" - cemu ovo? Umesto da lepo napisete gg svaka cast i gotovo. I ovo se ne odnosi na igrace neWave-a nego na ljude ovde na forumu. Ne branim ja ovde nikoga, samo me nervira taj lozacki "Lesko" mentalitet :D

Link to comment
Share on other sites

ma ne to bre...nego za moje "lozenje"...

nhf lesko, salio sam se :D Ali realno i ti si bio jedan od onih (mozda i prvi), koji je napisao da te je sramota... Ok, mozda (ali mozda) i ja licno mislim da NISU bolji, ali ako te neko dobije 2 puta za redom onda JESTE bolji (barem trenutno), ono, imajte postovanja bar malo.

Edited by Neecola-
Link to comment
Share on other sites

ja stojim iza onoga sto kazem,samo ne zelim da me pogresno ljudi razumeju,pa lepo da napisem...

niti sam napao bizu,niti vladu,ni tokija,ni bilo koga...oni su pokazali da su bolji od svih nas,i zato sad lade jaja u Kelnu,a mi seremo po forumu...

e sad,to sto nasa najbolja ekipa nije htela da se udostoji da vezba,i pokaze da znaju malo vise od ovoga sto su danas pokazali,to je druga prica,i u to necu da zalazim...

sramota me je sto se nalazimo tu gde se nalazimo!!!

Taj fazon , sada si se ispravio u odnosu na prosli post :) isli smo kao turisti prvenstveno i boli me paja sta svi misle , pokazali smo sta znamo kada vezbamo , i pokazali smo kako znamo kada ne vezbamo to je to. Ovde se sprdamo obisli smo ceo keln i do jaja nam je . smorili smo se jos osle meca sa kazahstanom pa smo izgubili motivaciju za sledece meceve. jbg poz iz kelna

Ej bre ne serite , bole me paja sta vi svi mislite , kada dopustite da ljudi osvoje wcg koji ne igraju godinama cs u odnosu na vas koji igrate po ceo dan onda je to vasa sramota . Mi smo dosli sa ciljem da se zajebavamo jel nismo bili u mogucnosti da vezbamo tako da me boli paja. Uradili smo sto smo uradili , ako mislite da ste bolji onda vezbajte pa ga osvojite da predstavljate srbiju kako treba , koja nije u mogucnosti da napravi jedan duks u odnosu na Azeerbejdzan koji ih ima.

mrki alkohol na sve strane evo upravo smo se razvalili kod cagea i ekipe u sobi sprdanje , donecu ti jedno prvoklasno pivo -:)

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

Ljudi su sabili u bg objasnili ko je tata a za rezultat u kelnu treba da bude sramota one koji su igrali te kvalifikacije i dozvolili da ovako ne uigrana ekipa ode na ovako veliki turnir. neWawe gg :)

Grender(:P): Vidi one tamo sorserke,

kakav ona build order ima, za njih ne treba patch rade sve same.

www.head-hunters.co.nr

Link to comment
Share on other sites

nego mTw i mym ce ukrstiti koplja ako prodju prvo kolo. takodje SK i gameplay ce igrati medjusobno ako prodju prvo kolo.

ocekujem da ce 1/2 biti sk/gp vs eSTRO i mTw/mym vs CBteam.

po meni eSTRO je pokazao najbolju igru u grupnoj fazi i najveci je favorit da osvoji ovaj wcg(moje neko misljenje).

Edited by Dejan J.

lA DPS FAMILY

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...