Jump to content

K1/MMA/UFC


Elvis J. Kurtovic

Recommended Posts

dajte leba vam link za Pride Final Conflict 2003.ovo sto sam nasao blokira avast,a torrent koji postoji nema ni jednog sidera,ima 3 lichera sa maks 90% :(((

dakle ili neki link za komplet takmicenje ili torent link.hvala.

sigurno postoji negde da se skine?!

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Wand izgubio na poene.Vreme je za penziju,a Franklinu dati otkaz.Velasquez dobio Konga.Strasnu bradu ima Velasquez.Bice od njega nesto,pogotovo posle izjave da je nezadovoljoan borbom.I u pravu je.Lako je mogao na spavanje.A Kongo je pokazao da je samo jako nezgodan gatekeeper,kao Gonzga.Mirko je rutinski odradio Turka.

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Za vikend je UFC 100. Dobar line-up. Jedva cekam da vidim kako ce Mir da sabije Lesnara opet :)

Brock Lesnar Vs. Frank Mir

Georges St-Pierre Vs. Thiago Alves

Jon Fitch Vs. Paulo Thiago

Dan Henderson Vs. Michael Bisping

Mark Coleman Vs. Stephan Bonnar

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

UFC 100

Odvratni Brock je dobio. Doduse, stvarno se borio inteligentno, jedini nacin na koji je mogao da dobije je upravo ovaj. GSP standardno dominirao. Deda Hendi je sabio jadnog Engleza, surov nokaut je to bio, mozda i najzanimljiviji mec, skroz dobra i otvorena borba.

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

haha, ma nema veze, kako sad stvari izgledaju affliction organizacija prestaje da postoji a affliction brend postaje sponzor ufc-a, shto znachi shta shta shta.... FEDOR U UFC-U! ideja je da se odma bori sa lesnarom za titulu, shta ce od cele priche ispasti saznacemo 31og za kada je dana white najavio konferenciju za shtampu!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Odlicni su bili "matorci", skroz dobra i otvorena borba, Nogueira zasluzeno. Jardine koliko god bio inteligentan, ne moze nista protiv jacih boraca, sabio ga je Thiago. Maia je naleteo na nokaut kao da je prvi put usao u ring, a ne kao covek bez poraza (do sinoc). Svaka cast Marquardt-u, ispao je pravi sportista, uzdrzao se od udarca kad je video da ovaj pada. Vera dobio Poljaka odlukom sudija, posle prilicno smaracke borbe. Duffee napravio najbrzi nokaut u UFC.

Sve u svemu, nije ni toliko los bio ovaj event

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

Izvinjavam se onaj prvi raspored sto sam stavio nije bio tacan evo ga pravi

LAST16

Badr Hari vs Zabit Samedov

Remy Bonjasky vs Melvin Manhoef

Peter Aerts vs Alistair Overeem

Jerome Le Banner vs Musashi

Ruslan Karaev vs Kyotaro

Errol Zimmerman vs Glaube Feitosa

Ewerton Teixeira vs Singh Jaideep

Sem Schilt vs Daniel Ghita

Iskreno ovaj mi se vise svidja :)

Edited by Grotar2

ylE5Zte.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...