Jump to content

K1/MMA/UFC


Elvis J. Kurtovic

Recommended Posts

Sve u svemu bedno. Valjda ce neshto od ovih parushtina shto su zaradili podeliti gladnoj deci. Za te pare i ja bi dao da me bije neko u ringu. Da sam McGregor, ne bi se vishe ni vracao u ring, mma ni bilo koji. Shta me boli kara :D

Edited by Sting
Jebeni typos u 7 ujutru

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, traktori said:

Ode voz za Konora, Gejpeder klasična points pičkica.

Rekao bih da su obojica pickice posto je ocigledno dogovoran mec, prvo ja bijem tebe da se ufc fanovi ne smore pa ces posle ti mene da se bokserski fanovi ne smore.

3 hours ago, Sting said:

Sve u svemu bedno. Valjda ce neshto od ovih parushtina shto su zaradili podeliti gladnoj deci. Za te pare i ja bi dao da me bije neko u ringu. Da sam McGregor, ne bi se vishe ni vracao u ring, mma ni bilo koji. Shta me boli kara :D

Ne mozes da zaradis te pare a da nemas posledice neke, tipa gubitak slobode i mogucnosti izbora. Izaci ce on iz mma kada ga budu pustili nalogodavci, kada bude istrosen medijski a moguce i fizicki.

It’s better to burn out than to fade away

Link to comment
Share on other sites

nisam bas siguran da on ima tu vrstu ugovora kao ostali koji se bore za $20k/$20k, postao je previse veliki i moze da radi sta hoce, pa cak i da se povuce kad god odluci. sa druge strane, sumnjam da ce to uraditi, jer je jos mlad i sad je pravi trenutak da veze neke velike borbe s obzirom da je tek poceo da pravi pravu kintu. Diaz 3, borba sa Khabibom u Rusiji ili nesto trece, u svakom slucaju uzima ogromne pare.

sto se borbe tice, niko se nije obrukao, Mayweather i dalje najbolji bokser, Conor i dalje "najbolji UFC borac i lice MMA". prste milioni na obe strane, svaka cast lozanama sto su bacale $100 za PPV, svi srecni i zadovoljni. posle borbe su najbolji ortaci jer su odradili posao kako treba, a da niko nema ni ogrebotinu, milina. sa te strane je ovo bila savrsena borba, McGregor nastavlja da pravi svoj brend, promovise Notorious viski, svoja odela, itd. navikao sam se na MMA dinamiku, pa mi je sam fajt bio do jaja dosadan i smorio sam se kad sam video koliko je trajalo =c

 

Edited by digrejzo
Link to comment
Share on other sites

Ok, vama je bio sranje i to je potpuno u redu, ali za razliku od prethodnih xy Gejpeder mečeva gde je uzimao na poene, ovo je bilo daleko bolje. Dobro su se peglali, Konor se ovde borio u disciplini koja mu je 'strana', ali se jako dobro držao. "Let the man put me down", neka je i odglumeo, treba biti čovek i reći ovo posle tone shitpostinga koje je naspamovao u poslednje vreme. Nisam fanboj Konora, ali je čovek posterboy UFCa i, uglavnom, walkuje walk.

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, traktori said:

treba biti čovek i reći ovo posle tone shitpostinga koje je naspamovao u poslednje vreme

kao da je on to govorio/pisao iz srca ili zbog nekog stvarnog "beef-a" i kao da on nije bio svestan da ne moze da pobedi. samo su prodavali pricu i cilj je bio samo napraviti najprofitabilniji mec ikad i uspelo im je verovatno, ali mislim da su se celim cirkusom malo popisali po svemu generalno.

ali dobro jebiga, pare diktiraju sve i uvek ce, samo mi se kenjalo dok sam citao o 'OMG POGLEDAJTE STA JE MEKRGREGOR NAPISAO FLOJDU NA TVITERU', a fazon, flojd mu dao ideju sta da mu napise. posle meca otisli zajedno da broje pare i da ih boli kurac

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

"Prava najava za ono što svi željno iščekujemo sledeće godine, a to je duel LeBrona i Mesija u odbojci na ledu po teniskim pravilima. Očekuje se atraktivan meč sa puno cepelina i uplivavanja. Mesi je najavio da se ne plaši LeBrona u parteru, dok je LeBron izjavio da Mesi iako baca koplje bolje, ima šanse za pobedu, pošto su ga spremali Mohrbajeva i Majkl Felps. Očekuje se neizvestan meč, ali svi znamo da Nemci uvek pobedjuju!"

There's a little boy and on his 14th birthday he gets a horse...and everybody in the village says,"how wonderful" and the Zen master says,"we'll see".Two years later The boy falls off the horse,breaks his leg and everyone in the village says,"how terrible" And the Zen master says,"We'll see".Then,a war breaks out and all the young men have to go off and fight...except the boy can't cause his legs all messed up and everybody in the village says,"How wonderful" and the Zen master says,"We'll see".

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

cekaj da se probude ljudi, ja uvek gledam u nedelju ujutru, jebes cekanje zbog amera i vremenske razlike!

 

UFC 217: Humble Pie

upset na upset na upset, omfg. Rose dobila Joannu, sto mi je posebno drago jer je Joanna poslednjih par meseci pocela do jaja da me smara. kapiram da vole svi da se busaju konstantno, ali drago mi je sto je popila tu ruku, mozda se malo spusti na zemlju i prestane da kenja kao ranije, postalo je dosadno =c

Hendricks ce najverovatnije da zavrsi karijeru, ovo vise nema smisla. mislim da mu je ovo poslednja borba sto se ugovora tice, mozda ne bi bilo lose da se povuce. deluje kao da su ga bacili ovom mladom liku, kapiram da ce uskoro od Borracinhe polako praviti zvezdu i dizati hype.

ocekivao sam da Masvidal pobedi, to jest, nadao sam se, ali ne znam sta se desilo u onoj borbi =/ Garbrandt vs Dillashaw nisam jos uvek gledao, ali videh negde rezultat, bedak.

i konacno, Bisping vs GSP, koja ludnica jebena! bully Bisping dobio batine, svet je bolje mesto \o/ da, u Post Fight intervjuu se vidi da je kul lik i normalac, to kenjanje pre borbe je Konorova copy/paste recept da bi se prodalo sto vise PPVa. Bog zna sta ce se sad desavati sa tom divizijom, koliko ce se GSP zadrzati i sa kim ce se boriti. Celavac White je rekao da ce to biti Whitaker i po svemu sudeci, najverovatnije u Montrealu.

UFC 218/219 su ocajni u odnosu na ovo, sto se tice boraca i potencijalnih rezultata. nadam se da ce sledece godine biti boljih cardova, mozda Ferguson da napumpa McGregora i tome slicno. 

Edited by digrejzo
Link to comment
Share on other sites

 

There's a little boy and on his 14th birthday he gets a horse...and everybody in the village says,"how wonderful" and the Zen master says,"we'll see".Two years later The boy falls off the horse,breaks his leg and everyone in the village says,"how terrible" And the Zen master says,"We'll see".Then,a war breaks out and all the young men have to go off and fight...except the boy can't cause his legs all messed up and everybody in the village says,"How wonderful" and the Zen master says,"We'll see".

Link to comment
Share on other sites

Врхунски турнир стварно, много ми је драго за Розу. Жао ми је Дафија, одличан борац, али други пораз у низу. Драго ми је и за ГСП-а, али сад је ред да Витакер узме појас и откочи целу дивизију, коју је Биспинг кочио скоро две године. Вандербој одличан. Навијао сам и за Олеиника, много га готивим, али није било реално да добије Блејдса.

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...