Jump to content

Balkan Gaming CUP


Recommended Posts

Slusaj me sad pederu poremeceni, sad te ne upozoravam nego ti pretim, ako te ikad budem negde video, sreo, provalio gde zivis polomicu ti obe ruke majmune reteradirani, 100 ljudi je tamo videlo i ko sam i sta sam... 100 njih je videlo da je TW imao 3 sata igranja a da smo se mi zagrevali i podesavali 7 minuta... Svi su videli i da sam OK lik skroz, ali su svi videli da si ti klosarcina jedna koja se zamerila mnogima i da ste kao qurve otkazali turnir da ti noge nebi izlomili, jos ti jednom kazem za ovo cu ti se najebati sveg zivog i mrtvog u majku se moju kunem... Smradino odvratna!!!

bio sam jako pijan kad sam napisao prosli post :D

boli me kurac duvaj ga ~~~ vidimo se na lanu ~~~ GENOME OLD SQL LOWTARD ~~~~

Edited by sale~

bez dlake na jeziku

Link to comment
Share on other sites

IMALI SMO BUGARE BREEEEE! :(

Izgubismo 16:12,ali na 12:12 smo realno imali partiju(kojom bi verovatno obezbedili pobedu),i 2v2 situaciju...bager je odigrao mec ko zmaj,skrimke isto.Shokica na nekom nivou,ali je resio jednom 1v1,tako da extra.Ja dosta lose odigrao,ali dobro,bice bolje.Gordan isto pocepao,ali eto ostaje zal sto nije resio tog lika 1v1 na 12:12,i mozda presudio mec u nasu korist...ali nema veze,mnogo kvalitetan cs bio...ne verujem da bugari osvajaju,nisu nista posebno zaista...

oko 3 je poceo mec tjm vs smrdljivismarackimadjari,ali ne znam kako se to zavrsilo...

idem da spavam,laku noc!

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...