Jump to content

Balkan cup/liga


MareBg

Recommended Posts

jbg nije bilo do mene, ljudi ti u pocetku govore da im se igra da napravish onda kada sve lepo organizujesh morash ih puskom terati da igraju...

ne kazem da je bilo do tebe, tebe sam naveo u postu da bi ljudi znali o cemu pricam :D

iskreno meni je to bilo do jaja al je umrlo posle 4-tog puta ili tako nesto :(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Da li zaista mislite da bi se goga iscimao za nas debile? Iskreno ne podrzavam ideju zato sto znam da ce na kraju ko god da je organizuje da se smori za sve pare.

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Nadjite sponzore i ljude koji bi se zabavili organizacijom od mene mozete dobiti ako vam neshto treba... Ja ovog puta necu da se zalecem kao prvi put, chak sam bio dao 3000 iz svog dzepa za hosting koji kasnije nisam ni koristio nije meni bilo da neshto zaradim nego makar da se neshto deshava da bude interesantno ali qrac.

Edited by Goga[TT]
bnlsignature.jpg
Link to comment
Share on other sites

Da se i ja javim. Ideja je potekla od mene i Mare vec odavno o ovoj idej Balkan Kupa ili nekakve Lige. Naravno da nismo odlucili srljati u nista, jer i sam imam iskustva sa Ligama i Kupovima koje sam pokrenuo, i cak kad smo i imali sponzore to je sve palo u vodu ( stvar je ipak bilo do timova i njihove ozbiljnosti). Prvo smo htjeli vidjeti kolika je zapravo zainteresiranost Balkanaca za ovu stvar, tako da kad ovo predlozimo sponzorima da ne ostanemo PAF jer nemamo timova koji bi sudjelovali u ovakvome necemu. Dakle da ne duljim, ako dodje do realizacije ovoga projekta sve ce ici preko Garene, bit ce kup tipa EEDC ili ENADC sa full supportom Garene, u nagradama, sajtu za prijaviljavnje, vođenje kupa, soba sa adminima i dalje da ne nabrajam, samo se nadam da ste shvatili sto zelim reci. Nada je velika jer su admini garene na korak do pristanka za ovu ideju samo im moramo ponuditi opširnu Ideju ovoga projekta, kako bih on u principu funkcionirao. Što se tiče Hrvata, većina igrača i timova su podržali ovo, tako da i sa te strane očekujemo nekoliko timova. Uspjeh bi po mome mišljenju bio kad bi skupili minimalno 16 timova za ovaj kup.

Best Regards

edelwolf (www.cro-dota.com/forum)

Link to comment
Share on other sites

Bila bi jedna ekipa koja bi dala 50e,ostale ne bi :)

Ko ce ti da 50e.. reto

Ne znam sta ti nije jasno.Citaj opet.Evo sad imas hajlajt [:)]

50 E po ekipi i ima svi da se uozbilje.Naravno posle toga ne napravis single eliminaciju.Pa cak i pola od toga .. cisto sumnjam da bi neko bacao pare.

Ako posle toga nema dovoljno ekipa ,to ti nesto govori.

DAMKE: teli smo malo basket al nemamo loptu

Link to comment
Share on other sites

E ja ne verujem, opet ista pricha ko proshle godine - ono, nema nichega 100 god, a onda se pojave 2+ lige u isto vreme [:(]

Samo se nadam da ovog puta niko nece utrchati u to ne spreman i bilo bi dobro da se udruzite (ako je to ikako moguce) i napravite to da bude svetski, a ne da pozurite, pa da smisljate stvari usput...

Edited by Dotar
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...