Jump to content

Trazim LIka


LockPower

Recommended Posts

  • Replies 184
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

this topic is pure of win

Slusaj ti mali nerdu, nemoj da mi se kurcis ovde po forumu da ne bi lizao patos. Kakav bre audi i kakav bre bmw, pa ti sine ne izlazis iz gajbe, igras tu internet po ceo dan, i neki klinac te zajebao za account pa se kurcis. I kakve ima veze sto je cetvorocifren broj na tablama mazgo jedna? Ako budes nastavio da se kurcis na netu nacicu te i tad ti nece biti bubble+hearthstonea da ti pomogne. Tako da pazi sta pricas.

ne volis kada te prcaju lelemudini aaa ne volis aaa ? a ? lolloool

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Slusaj ti mali nerdu, nemoj da mi se kurcis ovde po forumu da ne bi lizao patos. Kakav bre audi i kakav bre bmw, pa ti sine ne izlazis iz gajbe, igras tu internet po ceo dan, i neki klinac te zajebao za account pa se kurcis. I kakve ima veze sto je cetvorocifren broj na tablama mazgo jedna? Ako budes nastavio da se kurcis na netu nacicu te i tad ti nece biti bubble+hearthstonea da ti pomogne. Tako da pazi sta pricas.

Koje su podne obloge u pitanju?

Link to comment
Share on other sites

Slusaj ti mali nerdu, nemoj da mi se kurcis ovde po forumu da ne bi lizao patos. Kakav bre audi i kakav bre bmw, pa ti sine ne izlazis iz gajbe, igras tu internet po ceo dan, i neki klinac te zajebao za account pa se kurcis. I kakve ima veze sto je cetvorocifren broj na tablama mazgo jedna? Ako budes nastavio da se kurcis na netu nacicu te i tad ti nece biti bubble+hearthstonea da ti pomogne. Tako da pazi sta pricas.

063605084 Vuk Tomic Toplick 20 zvezdara 11000 beograd Zovi pa mi reci u facu da se nadjemo da resim tvoje probleme

a ne ovde da mi prosipash muda molimte okreni me samo da se cujemo znaci svaku tvoju zelju cu da ispunim

Link to comment
Share on other sites

HOT MMS BEZ CIM STOP GAY

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

063605084 Vuk Tomic Toplick 20 zvezdara 11000 beograd Zovi pa mi reci u facu da se nadjemo da resim tvoje probleme

a ne ovde da mi prosipash muda molimte okreni me samo da se cujemo znaci svaku tvoju zelju cu da ispunim

ja sam stavio karte na otvoreno a ti me josh nisi zvao skupi muda ja se nekrijem

to je inace za tog pjsera gluvaca znaci gde god hocesh tu sam dolazim sam nije frka

i daj nek me neko cimne na isti broj ako ima nesto da proda neki akauntic da se igram malo

Edited by LockPower
Link to comment
Share on other sites

ja sam stavio karte na otvoreno a ti me josh nisi zvao skupi muda ja se nekrijem

to je inace za tog pjsera gluvaca znaci gde god hocesh tu sam dolazim sam nije frka

i daj nek me neko cimne na isti broj ako ima nesto da proda neki akauntic da se igram malo

Jes da se neko javi da ti proda acc, pa kad se nadjete da ga zgazish Audi-em... Nismo ni mi blesavi, da!

Watafak!

Link to comment
Share on other sites

vidi ovog ja sam bio popizdeo jel je mali probao da me zakine za 100e a za bilo sta drugo nije problem i mali zna da sam ja fer i korektan znaci isto vece sam dosao do njega dao parice i cao zdravo netrazim nista samo nemoj me zajebavash zato sam ja ispizdeo a znaju me par likova sa rura irl znaci nisam indijanac niti ovca za sisanje al kad nesto se dogovrimo ja ispostujem do koske

ha ha ok zovem te za 15-20 min

Link to comment
Share on other sites

Jebga ja ovde trenutno vidim jednu jedinu koja se ne krija iza accova i dalje choek odma broj tella chak se i nudi da dodje na nevidjeno, a ovom sto mu narasla pisha posto je bezbedan iza monitora kompa koji su mu roditelji kupili da dl gay pron mogu samo da kazem PHAIL

347008.jpg
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...