Jump to content

SP 2010


alfa

Recommended Posts

  • Replies 899
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Vishe bi voleo da igramo sa Brazilom, Shpanijom i Engleskom i ispadnemo nego sa Juznom Afrikom, Bahreinom i Grckom i prodjemo.

Ne znam shto ste odjednom postali takve malene sisice!

a da, recimo, prodjemo Grchku and co, pa igramo sa nekom od ove 3 reprezentacije u osmini/chetvrtini finala? :)

Link to comment
Share on other sites

Ne. Isti ti je kurac da li si ispao kroz grupe ili u osmini finala shto se mene tice. To je samo jedna utakmica vishe, a u jednoj utakmici mozesh da imash ili nemash srece tako da ne znaci puno sa strane uspeha.

Ups, tek sad vidim da si stavio i cetvrtinu. Ako dodjemo do cetvrtine to ce biti do jaja. Ali opet kazem, meni licno bi vishe prijalo da igramo sa jakima i ispadnemo nego da se ruzno provucemo do cetvrtine finala.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

khm samo sam primetio jedan izlet -

I ja nešto kontam da bi mogli proći, samo im treba nerešeno u Portugalu. Oni u Zenici ne gube važne utakmice.

gube samo od ozbiljnih ekipa..kao sto je spanija..0-5.

mogu da pobede tursku, belgiju i slicne rekreativce, ali kad je rec o ozbiljnim repkama preostaje im samo nada

Link to comment
Share on other sites

Ne. Isti ti je kurac da li si ispao kroz grupe ili u osmini finala shto se mene tice. To je samo jedna utakmica vishe, a u jednoj utakmici mozesh da imash ili nemash srece tako da ne znaci puno sa strane uspeha.

Ups, tek sad vidim da si stavio i cetvrtinu. Ako dodjemo do cetvrtine to ce biti do jaja. Ali opet kazem, meni licno bi vishe prijalo da igramo sa jakima i ispadnemo nego da se ruzno provucemo do cetvrtine finala.

Ja se ne bih bunio da nas ukenja na kvarno :) zabari su sve do sada osvojili tako i bole ih brige :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

kakav crni Lekić, katastrofa je

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...