Jump to content

Crvena zvezda


manager

Recommended Posts

  • Replies 839
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mitch o cemu ti pricas? poredis paljenje baklje i gazenje kolima? hehe
ok,kapiram ja tebe skroz,imam slicnog ortaka i svaka dalja polemika je bez poente,jer kao sto mendzi rece,tako kaze tribina.

ne mislite svojom glavom,nego ste culi da tako treba da se prica...

samo da te pitam...zasto meni nije otkinuto pola lica od gumenog metka?

da se nije taj decko mozda setao sa devojcicom kroz park,drzeci se za ruke i uzivajuci u mesecevoj tisini,kada je odjednom picka zandarska izvadila pusku i pocela da ga gadja gumenim mecima u oci... da,sigurno. rekao sam ortaku hiljadu puta a recicu i tebi. niko ti nije kriv ni tebi ni tom decku sto mu je otkinuto lice. zajebani ste mnogo kada lomite stolice i prebijate ljude po gsp-u,a onda kad vas pogodi gumeni metkic idete i placete i trazite neku pravdu. i mi sad treba da vas sazaljevamo? sam si kriv,i to znas...

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

iznenadjuje me sto na rur-u nema vise ljudi koji su u fazonu OMG OMG "PRAVDA" ZA UROSHAA!1112313

jer obicno sve vrvi od primitivaca

EDIT: a za te stereotipe o kerovima... no comment

EDIT 2: ravene ne smaraj jadne huligane na svakom topicu, nije u redu stvarno

Edited by Dr. Steinman
Link to comment
Share on other sites

iznenadjuje me sto na rur-u nema vise ljudi koji su u fazonu OMG OMG "PRAVDA" ZA UROSHAA!1112313

jer obicno sve vrvi od primitivaca

mene ne iznenađuje uopšte. drugi red neću da komentarišem.

Link to comment
Share on other sites

sve razmisljam sta da napisem,ali toliko mi stvori nadolazi,da me jednostavno mrzi.

samo da se zna,ja se slazem za ovih 10 godina,i ne mislim da je puno,ali koliko nebuloza je izgovoreno sa obe strane,da je to strasno.Jednostavno je glupo da dajete svoje misljenje o necemu o cemu niste pravilno informisani,jer onda ni sami niste svesni koliko lupate.Ne kazem da ja znam neke "unutrasnje" price,ne znam zaista,jer me ni ne zanima,nego samo skrecem paznju.

U svakom slucaju,zasluzio je svaku od tih 10godina,i cao.U potpunosti se slazem sa Perunovim postom.

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Pa svima je poznato da medju svim navijachima vlada ACAB misljenje, i vi onda zamislite kakav revolt izaziva pandur u civilu na njihovoj. Josh i sam a on okruzhen ortacima, pa da se pokazhe, jer ipak on ima trenerku zategnutu na pola potkolenice i on je huligan i on je lud !

Znate i sami kakvi su huligani i zashto su takvi. Retko ko normalan i odlazi na utakmice.

Masa revoltiranih(lol) paljevina koji misle da su neko i neshto ako se pokazhu na utakmici, na tuchi, na ferci sa grobarom i tako te fore.

Realno ne treba pravda za Urosha, nego vetje kazne za sve takve, pa da se malo dozovu pameti svi ti mladi ljudi, pa da nam drzhava i ne bude u tolikom kurcu koliko svi oni kukaju, a ne shvataju da je zbog njih i njima slichnih takva.

Link to comment
Share on other sites

iznenadjuje me sto na rur-u nema vise ljudi koji su u fazonu OMG OMG "PRAVDA" ZA UROSHAA!1112313

jer obicno sve vrvi od primitivaca

EDIT: a za te stereotipe o kerovima... no comment

gb2/b92, feggit.

Ako je ovo pochetak dugo najavljivane i nikad sprovodjene politike netolerancije divljashtva na i oko stadiona, onda kul.

Pozdravio bih i neko eventualno sprovodjenje politike netolerancije nakurchenih pandura koji pravo sa stadionske dzungle i tamo stechenih navika posle prepadaju i maltretiraju ljude koji tako neshto apsolutno nisu zasluzili.

Samo se bojim da se ovde pre radi o josh jednoj epizodi "mi protiv njih", i da ce se pricha na ovome otprilike zavrshiti. Policajac je osakacen za zivot, a klincu je isti otprilike upropashcen. Kakav god da je sad - posle 10 'dina u zatvoru moze samo gori da bude.

Ne opravdavam ga ni sluchajno, monstruozno je to shto je uradio, ali chinjenica je da su ovakve stvari zapravo prilichno "normalne" kod nas, makar kad je navijachka "kultura" u pitanju. Jedino po chemu se ovaj sluchaj razlikuje je to shto je vrlo zivopisno zabelezen kamerom. Kazna je surova, kao i delo, ali mali je realno dobio 10 'dina samo zato shto je javnost videla neshto pred chime inache zatvara ochi, sve dok nam jednom ili dvaput godishnje neshto ovako ne eksplodira u facu. I onda sociolozi prde po Dnevniku, opeglani nachelnici citiraju zakone u Poligrafu, iritantne "psiholoshkinje" objashnjavaju kako sve pochinje u porodici blablabla...

[lolfag] Neka dobije 10 'dina zato shto necemo, kao drushtvo, da trpimo vishe takvo ponashanje, i zato shto imamo snage i volje da isteramo tu prichu do kraja, a ne zato shto smo jebeni licimuri koji ce drage volje da zrtvuju debilchinu koja se usudila da glasno prdne izmedju dve pesme i tako, tapshuci jedni druge po ramenu, umirimo savest na par meseci, do sledeceg sranja. [/lolfag]

tl;dr - Raven ima malu pishu. ;D

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

ok mendzi, necu vishe, ipak je to politika tribine (roflmao)

brate, kapiras sta ti pricam, mojne samo da se uvredis, pls :p

ok,kapiram ja tebe skroz,imam slicnog ortaka i svaka dalja polemika je bez poente,jer kao sto mendzi rece,tako kaze tribina.

ne mislite svojom glavom,nego ste culi da tako treba da se prica...

samo da te pitam...zasto meni nije otkinuto pola lica od gumenog metka?

da se nije taj decko mozda setao sa devojcicom kroz park,drzeci se za ruke i uzivajuci u mesecevoj tisini,kada je odjednom picka zandarska izvadila pusku i pocela da ga gadja gumenim mecima u oci... da,sigurno. rekao sam ortaku hiljadu puta a recicu i tebi. niko ti nije kriv ni tebi ni tom decku sto mu je otkinuto lice. zajebani ste mnogo kada lomite stolice i prebijate ljude po gsp-u,a onda kad vas pogodi gumeni metkic idete i placete i trazite neku pravdu. i mi sad treba da vas sazaljevamo? sam si kriv,i to znas...

ovo ne mogu a da ne prokomentarisem.

znaci, klinac nije nikakav huligan, nikakav navijac, jednostavno je hteo da gleda voljeni klub u derbiju pored mesta u kom zivi (pitomac vojne akademije koja je na 5 metara od partizanovog stadiona vazdusnom linijom).

decko je ni kriv ni duzan popio plasticni, tj gumeni metak u facu, prilikom TOTALNO neopravdane intervencije policije zajedno sa gumenim mecim i konjicom. bio sam na tom derbiju, video sam tog decka kako krvari, bio sam prisutan tom incidentu.

Link to comment
Share on other sites

za 'pravda za urosa' likove:

uros je dobio svoju pravdu, kakve veze ima sto se neko izvukao sa tim sto uros nije? on je dobio adekvatnu kaznu, nek mi neko kaze da je kazna stroga i da mi argumentuje. nije stroga, adekvatna je. a to sto neko drugi ima srece ili ga neko stiti, to je druga neka stvar. ja kad prodjem kroz crveno i odrape me 300 evra, ja platim. ako ne platim idem u zatvor. jel treba da platim ako sam prosao kroz crveno? treba, fala bogu. jel cu da idem okolo i da se derem, 'e necu da platim, video sam ivicu dacica kako je prosao pet puta kroz crveno i nije mu niko nista reko'? necu. mogu da smaram i apelujem da se i ivici pise prijava, ali ne mogu da trazim da se meni ne pise kad JESAM proso kroz crveno.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

brate, kapiras sta ti pricam, mojne samo da se uvredis, pls :p

[V]

tl;dr - Raven ima malu pishu. ;D

[V]

btw ja sam na ovom forumu zato shto mi pashe veliki deo ljudi ovde i gotivim ih, znachi ne blejim na benchu, na b92 forumu ili delijesever.net forumu

i onda dodje neki mican i krene da prosipa default bullshit koju furaju svi mentoli trenutno ( a to je cela ova stvar "pravda za urosha" koju su smislili neki polupismeni majmuni koji se tripuju da su neki faktor u drzavi - mamu vi jebem da je 43-4 svi bi bili uza zid ) o stvari koja je realno ovde u srbiji problem, jer u normalnoj zemlji mogu da odem na utakmicu ali ne da divljam nego da navijam ... naravno da postoji i druga strana medalje i da nepravde ima na sve strane, ali kad to dolazi od maloumnih likova koji jedva cekaju da neshto/nekoga slome i unishte odmah dobijem ospice i napisao bih mnogo gore stvari al se plashim za sopstvenu bezbednost smiley_ninja.gif

Link to comment
Share on other sites

napisao bih mnogo gore stvari al se plashim za sopstvenu bezbednost smiley_ninja.gif

Dobro je onda bratori, shto se suzdrzavash:

i onda dodje neki mican i krene da prosipa default bullshit koju furaju svi mentoli trenutno ( a to je cela ova stvar "pravda za urosha" koju su smislili neki polupismeni majmuni koji se tripuju da su neki faktor u drzavi - mamu vi jebem da je 43-4 svi bi bili uza zid ) o stvari koja je realno ovde u srbiji problem, jer u normalnoj zemlji mogu da odem na utakmicu ali ne da divljam nego da navijam ... naravno da postoji i druga strana medalje i da nepravde ima na sve strane, ali kad to dolazi od maloumnih likova koji jedva cekaju da neshto/nekoga slome i unishte odmah dobijem ospice i napisao bih mnogo gore stvari al se plashim za sopstvenu bezbednost

[:D]

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

„Delije“ su na svom forumu u utorak uveče pozvale na likvidaciju žandarma Nebojše Trajkovića, zbog čijeg pokušaja ubistva je Mišić osuđen na deset godina zatvora. Na sajtu je osvanula poruka „Dovršiti Trajkovića pod hitno“, koju je poslao navijač koji se predstavio kao Ronin.

no comment...

Link to comment
Share on other sites

Sad bi trebalo da nadju tog "Ronina" i da ga osude za ugrozavanje zivota i poziv na linc ili kako se vec zove to krivicno delo.

Ti navijaci da su stvarno neshto hteli da urade dali bi pare i nashli mu toliko jebackog advokata koji bi mu sigurno sredio manju kaznu. Takodje ako STVARNO zele neshto da promene (a ne zele nego nemaju shta u zivotu da rade) onda bi trebalo da obrate paznju ubuduce na slicne slucajeve i da reaguju ako neko dobije manje oshtru kaznu. Ali mirnom protestom, ne prebijanjem neduznih ljudi po stationu. Nije kao da zvezdasha ima malo pa ne mogu da naprave miran protest koji ce biti itekako zapazen.

Decko je u najmanju ruku iz neznanja ili u zaru borbe pokushao da ubije drugo ljudsko bice. Zamislite da je taj drugi bio vash brat ili otac. E sad recite da je puno 10 godina za pokushaj ubistva.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

no comment...

brate, ti si retardiran ako ovo uzimas u obzir, tj ako na ovo reagujes. ovo je mogao, tj jeste, napisao random debil, klinac sedamnaestogodisnjak od 40 kila, koji se krije iza INTARNETA. :)

Decko je u najmanju ruku iz neznanja ili u zaru borbe pokushao da ubije drugo ljudsko bice. Zamislite da je taj drugi bio vash brat ili otac. E sad recite da je puno 10 godina za pokushaj ubistva.

tesko da je on isao u zaru borbe da ubije drugo ljudsko bice. opet kazem, sve je ovo dirigovano od strane nekih ljudi koji posle svega ostaju u senci i ne moze im niko nista, a kao, briga ih je za ljude koji ispastaju zbog njihovih 'gresaka'.

jednostavno, uros je jebena marioneta, kojoj je data baklja.

ma lik je protrcao pola severne tribine sa bakljom u ruci sa jednim ciljem ochigledno, kao da sam gledao gospodare prstenova tj bitku u helmovom ponoru:)

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Link to comment
Share on other sites

brate, ti si retardiran ako ovo uzimas u obzir, tj ako na ovo reagujes. ovo je mogao, tj jeste, napisao random debil, klinac sedamnaestogodisnjak od 40 kila, koji se krije iza INTARNETA. :)

Znam, naravno da ne reagujem na to, jedino ako je lik admin na tom forumu :) Naravno da je to napisao debil, ali mene samo cudi kako neko moze da bude TOLIKI debil da to napise, to je sve.

Link to comment
Share on other sites

@Za lika koji placa kaznu 300 eura - Hmm, a sta bi ti radio i kakvo misljenje bi imao da tvoj drugar plati 300 eura kaznu za crveno, a ti 3000? A zakon je isti za sve?

Nema vise potrebe da se raspravlja o ovome, verovatno su 97% likova koji su protiv Urosa GROBARI... pa bolje da komsiji umre krava, nego meni... naravno :)

Decko koji je dobio metak nije huligan vec je otisao da gleda utakmicu u kojoj igra njegova ZVEZDA!

Ovom vasom pricom samo podstrekujete pricu o tome kako nije bezbedno ici na stadione! Naravno da nije kad se gospoda u 'plavim' jaknama i full fight opremom gadjanju metkovima i suzavcima ko mala deca sneznim grudvama...

Jos jednom napominjem, daleko od toga da nije zasluzio zatvor ali 10 godina je (u odnosu na sve do sad izrecene kazne u sudstvu Srbije) puno...

Ali ne moze se protiv drzave... Svim snagama se svi trude ali je jednostavno prejaka!

Edited by mican

ZVEZDA JE SEVER!

DZABA PRAVO, SUDSTVO I ZAKLETVE, KAD CITATE ZANDARSKE PRESUDE! PRAVDA ZA UROSHA!

ZVEZDA MI JE SVE, ZVEZDA ZIVOT JE!

DELIJE SEVER 1989

Link to comment
Share on other sites

ovo ne mogu a da ne prokomentarisem.

znaci, klinac nije nikakav huligan, nikakav navijac, jednostavno je hteo da gleda voljeni klub u derbiju pored mesta u kom zivi (pitomac vojne akademije koja je na 5 metara od partizanovog stadiona vazdusnom linijom).

decko je ni kriv ni duzan popio plasticni, tj gumeni metak u facu, prilikom TOTALNO neopravdane intervencije policije zajedno sa gumenim mecim i konjicom. bio sam na tom derbiju, video sam tog decka kako krvari, bio sam prisutan tom incidentu.

ok,eto ti si bio tu i znas sta se desilo... necu dalje da serem o tom slucaju,ali kako to uvek ide,neduzni najebu.

iskreno meni je zao decka sto mu se to desilo,moglo je svakome. a njegov primer sam uzeo cisto da bih docarao situaciju koja se trenutno odvija sto se tice ''huligana'' .

mene samo nervira to,sto se oni ponose time i drago im je kad cuju na televiziji u vestima ''grupa huligana...'' i tripuju da imaju neki status u drustvu,tj da mora neko da ih se plasi. za mene ce uvek biti i ostati mongoloidi najobicniji i nikad necu imati razumevanja za lecenje njihovih kompleksa, jer im je neko lupao zauske u detinjstvu. da se razumemo,jedno je biti navijac,voleti svoj klub i ostali tripovi. to postujem,svako ima svoj neki hobi i to je ok.

Nema vise potrebe da se raspravlja o ovome, verovatno su 97% likova koji su protiv Urosa GROBARI...
mislim o cemu i sa kim mi ovde raspravljamo?

to je to,zavrsio sam diskusiju... :)

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

@Za lika koji placa kaznu 300 eura - Hmm, a sta bi ti radio i kakvo misljenje bi imao da tvoj drugar plati 300 eura kaznu za crveno, a ti 3000? A zakon je isti za sve?

pogledao bih u zakon, pa ako kaze 'kazna za crveno iznosi od 200-500 evra', bunio bih se do jaja da mi se smanji i vikao bih 'pravda za mene', ako u zakonu pise da je kazna 3000, mozda bih bio u fazonu 'dajte i njemu 3000 da plati', ali sigurno ne bih trazio da ja platim 300, zakon kaze 3000, on se izvuko, ja nisam. znaci, u tome je poenta. vi ne trazite da se DIGNE kazna za ostale likove, tipa za tog pandura sa gumenim metkom ili za onog lika sto je gadjo raketom, vi trazite da se SMANJI kazna za urosa, a kazna nije velika. procitaj lepo zakon sta kaze, pa reci jel velika kazna, nemoj sad da mi gledas kako je proso pera, a kako mika. mozda je neko odlezo mesec dana za pokusaj ubistva, jel to znaci sad da svako treba da odlezi mesec dana ili znaci da treba tom liku da se poveca kazna?

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...