Jump to content

Kako kontaktirati WoW Blizzard EU


Silencer

Recommended Posts

A ok...ja reko da izdiktiram svoju sliku iz licne...posto svi to zavrsavate za po 2 minuta a meni jos nisu odgovorili od januara za jedan acc....

E killy znaci gledaj situaciju...trazili Su mi ID photo..last 4 number of GC...I ostali info...

Znaci ja to posaljem njima na Email, i onda pozovem?

E da jos jedno pitanje :P Jel moram da znam bas pro English posto sam noob u tome... mislim nece da me davi tamo s nekim glupostima?

Moze da se desi da ti traze da im spelujesh Supercalafragelistic Expialadocious ili da im izgovorish Rubber baby buggy bumper brzo, da procere da nisi kineski skamer!

Watafak!

Link to comment
Share on other sites

E moze jedno pitanje? ... A kako ti njima preko telefona da posaljes Fotokopiju licne karte ? posto sam glup pa mi pojasni please :(

da se necimam sa mailom ni ja onda ...posto sekretarica odgovara posle 3 nedelje a kamoli oni ...

I kako to preko fona ti vrate hakovan acc za 5 minuta lol? pitaju te Username ? i ti kazes neciji drugi i oni te pitaju za email i ti kazes svoj i oni ti daju pass na taj email ?

neshvatam :/

Preko telefona mozes da im saljes samo sexy uzdahe, a pre nego sto ih okrenes lepo posaljes mail za fotokopijom licne karte ili cd-key sa SQ-om i onda okrenes.Najbolje ti je da koristis Skype jer je besplatno.Trazice ti da spelujes svoj e-mail, account name, adresu, secreq question itd...tako da pripremi alfabet :) e kad im to lepo sve izdiktiras oni ce ti poslati rucno mail sa passwordom ili sta ti je vec potrebno...

Link to comment
Share on other sites

Evo još jedan glas za "zajebi webform, telefon u ruke". Imao sam Challenged Payment... nakon 4 emaila, 10 dana čekanja i golog kurca uzeo sam telefon i zvao support u Norveškoj (UK nisam mogao da dobijem) i riba je to sredila za 3 minuta. I sama je bila u fazonu daj brate zajebi email...

stop making sense!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

evo ja danas zvao 2 puta blizzard

broj je 00448009310800 (to je u engleskoj support) ako zovete sa kucnog

cekao oba puta po 10min da se jave

zvao sam jer su mi blokirali koriscenje kreditne kartice na accountu

i cisto da kazem ako neko zove u vezi istog problema

treba vam :

ime prezime na koga je account, secret answer, da znate mail accounta, da znate grad i postanski broj accounta

i na kraju broj kreditne kartice koja je zadnja koriscena i ime i prezime na koga se vodi

i to je to

englezi pricaju mnogo brzo engleski tako da bolje dajte nekom ko bolje zna ako ne mozete da pratite i spelujete tacno sve :p

Link to comment
Share on other sites

Od Avgusta meseca kad us mi hack account i platili nekom karticom koju ne znam, do danas sam se cimao da mi vrate mogucnost placanja kred karticom. Na kraju kad su mi rekli da ne mogu jos nista da odluce napisao sam wall of text, uz naslov "Appeal for Reconsideration my account status and a final decision". Cekao sam odgovor 3 nedelje, i dobijem danas sledece:

Hello,

Thank you for contacting us. As a direct result of the recent security issue on your account the payment option was restricted. As a gesture of good faith we have decided to remove the credit card restriction on your account. You should now be able to use a credit card to pay for your subscription, Paid Character Transfer as well as any other service we might offer for World of Warcraft.

We would like to strongly stress the fact that you as the account owner is responsible for any payments attempted or issued on this account as well as any other activities. Please note that if your computer is not secured and a similar issue occurs again, we will not be able to allow any further credit card payments. This includes Paid Character Transfers, Character Name Changes, Online Upgrades and all other services which we might offer online.

However we hope you will be able to enjoy the world of Azeroth without any further difficulties.

Srecan sam ovom odlukom, ali sam im opet napisao mail da li je moguce samo da stave broj moje kartice i da samo njom placam sve sto se tiche mog naloga, jebo ti ako me opet neko zajebe ...

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Zovem ih danas ovim fazonom preko skype-a, javlja se sekretarica, sere mi, zahvaljuje sto zovem, pritisni 1 za engleski, pritisnem......... i onda mi kaze kao "u zadnjem periodu zbog dugog cekanja u 'Queue', taj fazon je ukinut, nema vise Queue i cekanja, nego ako vam treba neka informacija od nas i dalje, pokusajte ponovo". Probavao sam citavo vece, uvek isto.

Koji im je ovo, nije valjda da treba da se molim za srecu da ubodem slobodnu liniju sada?

Da sam pameta sigurno bi bio neki dr mr pr i bio PISMEN a nebi zavrsio za mesara i klao svaki dan 2000svinja.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

ma najbolje da znam svoj Secret Question koji sam postavio pre 2+ godine ... zna li neko koja je procedura kad zaboravim S.V.E. ?

Tipa iskopao sam stari account, nije koriscen cirka godinu ipo, ne secam se koji je username, ne secam se passworda, ne secam se koji je email bio (mogu da nagadjam) , imam kutiju sa product key-em ovde, znam svoje ime prezime i postal number jelte, al to je to...

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 5 months later...
  • 2 weeks later...

ne igram wow vec 2 meseca,a prikljucio sam sc2 na battle.net account.na odmoru sam vec 3 nedelje i kaze mi danas da ortak da mi je uhakovan acc...udjem ja lepo na battle net account i kad ukucam podatke trazi mi authenticaor code...sta da radim povodom toga? idem sad da skeniram licnu kartu i da im posaljem mail,pa da ih posle zovem na skajp i sta da kazem? jel neko povratio account na koji je nakacen authenticator? pls help bas sam se skucao sad.. :(

edit:resen problem za sat vremena ;)

Edited by mLO

Durid's ken fajr ganz end evriting!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...