Jump to content

OLYMPIC GAMES, BEIJING 2008


sinister

Recommended Posts

Ljudi ovaj Bolt u stvari ne postoji [:)]. On je izraz kolektivnog ludila ove planete. Lik trci bez napora posle prvih 35 metara i obori svetski rekord. Koja je shansa da se lik rodi, bude ubedljivo najbrzi na planeti i da se pritom preziva "Bolt"?! Jebeno neverovatan je.

Jedva cekam da ga vidim na 200m i uporedim sa Majklom Johnsonom. Nikad necu zaboraviti kad su ova dva mentola komentatora srali, parafraziram :

- U 3coj stazi trci Majkl Dzekson, ovaj izviniti dragi gledaoci, Majkl Dzordan.

- Ono shto je kolega Kovinjalo hteo da kaze je da je on u Americi popularan kao njih dvojica.

[roflmao]

Kad je trka na 200m,to moram da gledam jebeno ovaj bolt lik je car

blays2-200x75.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 420
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jel moze neko da mi nadje link gde se to vidi da se ameri ne testiraju, ne mogu da nadjem

evo sad je sarenac na prenosu usa-esp rekao da drim tim kao i ostali profesionalni americki sportisti ne podlezu doping kontroli, tj. da je to njihov uslov za ucestvovanje...dal je zaista tako ne znam, ali ako jeste onda je to vrhunski bezobrazluk...

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

to je mnogo bezobrazno,ali kapiram da su ovi kinezi pristali na to jer ipak ne bi mogla olimpijada da prodje bez amera...

zao mi je spanaca,bas su ih sabili,zakucavali su im ko ludi.

igrali su jako bojazno. oprostili se od pobede vec pocetkom trece cetvrtine. u napadu bez ikakve koncepcije. navaro jadan, kalderon nije mogao da se vidi, rudija nije bilo. kao ni gasola. po meni je trebalo vise igrati na gasola. da gasol igra jedan na jedan i onda razigrava spolja. i barem neka koncepcija da se ima... ovako nije moglo vise da se uradi.

interesantan je trenutak bio kad je mali rubio usao u igru, i igrao je prilicno temperamentno i tada su spanci krenuli sa serijom od 7-0. onda je odmah uveden kalderon opet i to je bilo to za taj mec.

gledao sam jutros i litvance, sjajno igraju momci. imaju odlican sut iz daljine. a javtokas je igrac koji odradjuje posao ispod kosa. shto odbrana, shto napad, shto blokiranje pri trcanju bez lopte protivnickih bekova. ima dosta znanja o kosarci i takav jedan centar moze doneti prevagu.

danas su nemci koliko sam video izgubili od kineza, shto je jedan veliki lol. bez obzira na sve, nemci su morali da dobiju taj mec. nisam gledao, ali kinezi shto se ovog takmicenja tice sa sudijske strane imaju jak vetar u ledja. ne znam kako je bilo u ovom mecu.

u 1/4 finala ce biti sjajnihh meceva.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

to je mnogo bezobrazno,ali kapiram da su ovi kinezi pristali na to jer ipak ne bi mogla olimpijada da prodje bez amera...

shto da prodje bez amera, oni koji se ne dopinguju mogu slobodno da uchestvuju, nisu nesposobni, imaju kesha, imali bi shampione kako god da okrenesh. a ovi napucani konji, mislim, jbg...

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Americki sportisti ne podlezu doping kontroli Olimpijskog komiteta vec samo americkog olimpijskog komiteta a drzava Amerika garantuje za njih da se ne dopinguju. Tako je vec godinama a navodno je pocelo jer su se ameri plashili da neko ne namesti njihovim sportistima da su shatro dopingovani kad nisu. Svi se slazu sa tim inace, barem svi koji se neshto pitaju.

Zashto, niko ne zna :).

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

evo sad je sarenac na prenosu usa-esp rekao da drim tim kao i ostali profesionalni americki sportisti ne podlezu doping kontroli, tj. da je to njihov uslov za ucestvovanje...dal je zaista tako ne znam, ali ako jeste onda je to vrhunski bezobrazluk...

a mene cudi.. kako se drugi ne bune, druge zemlje, sportisti..

Bring It

Link to comment
Share on other sites

Ma to sto se tice americkog dopingovanja, vise covek ne zna ni sta da misli.

Sa jedne strane americka vlada poznata po svom "moralu i pravdi" garantuje za svoje sportiste kao sto garantuje da je iraq imao oruzja da nas sve ocisti itd.

A onda sa druge strane oduzmu sve olimpi. medalje Merion Dzons i jos je posalju u zatvor zbog dopinga...

Ovo sa Felpsom je stvarno za ne verovati. 20% je sansi da je lik neki Freak Of Nature, ali je ipak 80% verovatnoca da se sprica ko konj. :d

Link to comment
Share on other sites

marion dzons nikada ne bi izvalili, da likovi koji proizvode taj konkretan doping nisu izjebali nekog lekara iz laboratorije za kesh... onda je on "otishao u policiju" i objasnio im iz chega se tachno sastoji droZa :-))))

@Sa1Nt

E a da li znas je li mozda i na toj olimpijadi bila na snazi ova americka samokontrola? :D

PS. Sad nam ostaje da cekamo da ponovo zakinu nekogza kintu, pa da moralno pobedimo. :D

Link to comment
Share on other sites

marion dzons nikada ne bi izvalili, da likovi koji proizvode taj konkretan doping nisu izjebali nekog lekara iz laboratorije za kesh... onda je on "otishao u policiju" i objasnio im iz chega se tachno sastoji droZa :-))))

'nesporazum' je zapravo nastao izmedju trenera trevora grahama i victora contea vlasnika BALCO-a. graham je USADA-i poslao shpric korishcen za unoshenje (kapljanje ispod jezika) THG-a (the clear-a), a u conteovom djubretu su nashli pismo koje je ovaj sastavio za USADA u kome je okrivio grahama za shirenje steroida medju sportistima, ali ga nikad nije poslao.

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

ma ameri su picke oduvek bili :S

a onaj felps je deformitet... ima noge moje duzine i jos je visi 50 metara... ne moze da hoda pravilno koliko sam cuo

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...