Jump to content

IMATE "CS PROBLEM"?


LInn

Recommended Posts

Ovako, sve je radilo normalno i odjednom udjem na ts3 connectujem se na server ali ne vidim ni jednu sobu :/ Vidim ono dole sto pise kad neko udje u neku sobu i to, al sobe ne vidim uopste :O Probao sam reinstall ts-a, ista prica

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Interesuje me nesto za volume, kad sam sa drugom na ts-u odzvanja mi 10x kad on prica, ponavlja se ono sto prica.

Pa kome dobro radi neka mi napise sta mu je stiklirano u zvuku:

PlayBack:

Volume Control

Wave

Sw Synth

Microphone

Cd Player

Aux/Phone

Lin in

i Recording:

Stereo mix

Microphone

Cd Player

Aux Phone

Line in

Wave , hvala unapred.

Link to comment
Share on other sites

Interesuje me nesto za volume, kad sam sa drugom na ts-u odzvanja mi 10x kad on prica, ponavlja se ono sto prica.

Pa kome dobro radi neka mi napise sta mu je stiklirano u zvuku:

PlayBack:

Volume Control

Wave

Sw Synth

Microphone

Cd Player

Aux/Phone

Lin in

i Recording:

Stereo mix

Microphone

Cd Player

Aux Phone

Line in

Wave , hvala unapred.

Samo Microphone treba da ti bude stikliran ... nista vise probaj pa kazi :D

Link to comment
Share on other sites

prota & owned.

Kad sam na ts-u i na na nekom serveru, cujem nekoliko puta ono sto mi drugari pricaju.

u playbacku stiklirano mi je: VolumeControl,Wave,Sw Synth, Microphone,Cd Player i Line in.. (Aux/phone nije)

U recordingu: Microphone, Cd player,Line in i Wave.. (Stereo mix i aux/phone nisu) .

Jel trebam nesto da pojacam ili da smanjim? Ili ako je do druga sta on treba da radi,nije mu stikliran stereo mix. (Nisu svima isti drajveri za zvuk)

Edited by Rafa*
Link to comment
Share on other sites

naravno da sam odma probao reinstal ali ne pomaze o5 se desava isti problem

kada si uninstall cs jesi li pobrisao sve preostale fajlove iz counter - strike folder-a ? iskreno nemam pojma sta bi moglo biti,mozda do kompa mozda do neta... valjda ce ti neko dati neki savet,konstruktivan xD

Link to comment
Share on other sites

6 mbita downlaod 356kbs upload. Moze idealna podesavanja za ovu konekciju. ( cisto da vidim da li sam dobro stavio ) Hvala.

CL_updaterate:

CL_cmdrate:

CL_rate:

rate:

ex_interp:

cl_updaterate 101

cl_cmdrate 101

rate 25000

ex_interp 0.01

cl_rate je nebitna komanda , i treba je ostaviti default.

Uglavnom je svuda maxrate 25000 , a maxupdaterate 100 , tako da danas svi sa dobrim internetom imaju ove rateove , koje vuku maksimum na dobrim serverima :)

Ukoliko ti bude lagovalo , ili igrash na loshem serveru , ili imash neshto u pozadini shto ti uzima internet (Virus , torrent ili neshto slichno). Ukoliko bude seckalo samo ponekad , verovatno imash neki wireless pa ti se prekida konekcija zbog losheg signala ili tako neshto :)

^.^

Link to comment
Share on other sites

cl_updaterate 101

cl_cmdrate 101

rate 25000

ex_interp 0.01

cl_rate je nebitna komanda , i treba je ostaviti default.

Uglavnom je svuda maxrate 25000 , a maxupdaterate 100 , tako da danas svi sa dobrim internetom imaju ove rateove , koje vuku maksimum na dobrim serverima :)

Ukoliko ti bude lagovalo , ili igrash na loshem serveru , ili imash neshto u pozadini shto ti uzima internet (Virus , torrent ili neshto slichno). Ukoliko bude seckalo samo ponekad , verovatno imash neki wireless pa ti se prekida konekcija zbog losheg signala ili tako neshto :)

Hvala za odgovor. Koji je default rate za CL_rate posto sam ja tu nesto cackao, izgleda mi kao kada pucam da mi guta metkove sve ide u njega ali nece da umre :)

Inace imam Kablosku SBB.

Link to comment
Share on other sites

Hvala za odgovor. Koji je default rate za CL_rate posto sam ja tu nesto cackao, izgleda mi kao kada pucam da mi guta metkove sve ide u njega ali nece da umre :)

Inace imam Kablosku SBB.

Kad udjem u CS stoji 0 ali cim sam ushao na KGB Alfu npr izbacilo mi je

Current: 9999.00000

^.^

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...