Jump to content

IMATE "CS PROBLEM"?


LInn

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Pozdrav ljudi,

Ubeđen sam da neko od vas zna odakle mogu da skinem CSS Nonsteam sa kojim mogu da pikam na domaćim non-steam serverima.

Već sam downloadovao 2 CSS-a, ali mi se ni jedna ni druga verzija ne uklapaju u one sa naših servera. Naime, i u jednom i u drugom mi izbacuje "Host_Error: Unexepected authentication protocol -1685151135!" kad hoću da se connectujem na server.

Moja verzija CSS-a:

Protocol version 15

Exe version 1.0.0.40 (cstrike)

Exe build: 16:13:38 Jun 10 2010 (4231) (240)

Da li je trenutno na našim serverima u opticaju neka novija ili starija verzija od ove? Ukoliko jeste: Koja verzija je u pitanju?

Hvala unapred :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Moj drug ima problem sa cs-om :

Kad krene na w,a,s,d nece...kao da laguje,krene,stane,pa ide polako...a na strelice ide normalno sve...menjao je config 5x i reinstalirao cs nekoliko puta. Ako neko zna do cega je neka napise. Pozdrav,hvala unapred;)

Link to comment
Share on other sites

Moze pomoc plz...??!? Uzeo sam novi komp,dobra masina Graficka:nVIDIA GTS 250 1GB ddr3 256 bita Procesor:Dual-Core E5700 @ 3,00 GHZ 3,00 GHZ Rama:2gb Maticna:Msi P26. I jebeno mi guta metkove na cs tj ne prima,aj da je ono normalno nego previse...sve druge igrice mi rade perfektno tj na HIGH sve...samo me CS jebe...ako neko zna nek odg...plz!

Link to comment
Share on other sites

@pilauda

Mozda cu skroz da promasim sa odgovorom, al pokusaj ovo, taj fajl koji ti trazi u sound/snow moras sam da napravis, znaci idi My Computer/C or D/ Program Files/Valve ili Steam/Steamaps/Username/csstrike/sound/snow i tu napravi notepad, ili nesto drugo sto moze da podrzi text pod imenom wind.wav i mislim da ce ti sve lepo raditi :))

Reci mi ako je uspelo :)

Edited by N0net
Link to comment
Share on other sites

Moze pomoc plz...??!? Uzeo sam novi komp,dobra masina Graficka:nVIDIA GTS 250 1GB ddr3 256 bita Procesor:Dual-Core E5700 @ 3,00 GHZ 3,00 GHZ Rama:2gb Maticna:Msi P26. I jebeno mi guta metkove na cs tj ne prima,aj da je ono normalno nego previse...sve druge igrice mi rade perfektno tj na HIGH sve...samo me CS jebe...ako neko zna nek odg...plz!

ako su ti rejtovi podeseni onda ti je net govno... imas li loss/choke ?!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...