Jump to content

IMATE "CS PROBLEM"?


LInn

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

E ovako, moj drug ima problem da, kada igra CS nisan tj. mis mu "laguje" ili "klizi", kako vec. Inace ima Razer Death Adder, a neki su mu govorili da problem moze da bude processor ili drajveri misa. On na svojoj masini ima AMD Athlon 64 X2 dual, a sto se tice drajvera, sve je pokusavao, tako da ne pomaze. Btw, ima 9800 GTX graficku.

Link to comment
Share on other sites

Jeste to je. Nek ugasi u windowsu u mouse propertisu enhance mouse precision, i na launch options CS-a nek kuca -noforcemparms -noforcemaccel -noforcemspd

Mozda to pomogne... Ako ste vec probali jbg :D

Edited by zex_

Kad se rodimo, tad placemo, jer smo na veliku pozornicu budala stupili. - W. Shakespeare

Link to comment
Share on other sites

Mozda je ovo bilo...ali mrzi me da trazim...

U steam-u...brisu mi se stalno serveri iz favorites...kad god ubacim sledeci put kad udjem nemam vise nijedan...prvi put mi izbrisao 40 servera...i mislio sam da je bag...ali sad mi brise koji god da ubacim...

help :)

Link to comment
Share on other sites

U napred se izvinjavam ako sam pogresio temu ali nisam znao gde drugde da pisem...pokidao sam kabl od misa mx518 je u pitanju...zanima me da li neko zna da li moze negde da se kupi samo kabl posto je mis u odlicnom stanju nista mu ne fali...jos jednom se izvinjavam ako sam pogresio a verovatno jesam...hvala pozdra....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...