Jump to content

IMATE "CS PROBLEM"?


LInn

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ima jako puno stranica pa me nesto mrzelo da citam sve ali moram da pitam: kako da se resi problem oko LAN-a na ovoj novoj verziji tj na protokolu p48?

Skinuo sam i KGB-ov i neke ruske i nemam pojma koje vec i svaka ima neki svoj bug. Ako se vec pricalo o ovoj temi izvinjavam se i ako mozete da me uputite na stranice gde je komentarisano.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

kada idem lost my password i na mail mi posalje verifikacioni kod to je ok ukucam,a za secret answer mi posalje ovo

Please also enter the *answer* to the following question into the 'Secret Answer' field of the same dialog:

What did customer support last reset your passphrase to?

Ne znam stvarno kako da odgovorim na to pitanje, nemojte prevesti u googlu translatu pa da mi saljete ovde nego ako je neko imao isti problem, ili ako neko moze lepo da preformulise recenicu nek se javi

Link to comment
Share on other sites

Молимо такође унесите * * одговор на следеће питање у 'Сецрет Ансуер' поље истог дијалог:

Шта је корисничка подршка последњи наново наоштрити твој лозинка то?

Edited by biohazard
Link to comment
Share on other sites

Imam sledeci problem, imam mx518 i svakih minut,dva se desava da prestane da radi na sekundu dve...kursos se zapuca, stoji u mestu i posle dvbe ,tri sekunde proradi.... Desava se samo na mom racunaru, kod druga je bio prethodna dva dana i radio je bez ikakvih problema... Da li neko zna o cemu je rec...??

Link to comment
Share on other sites

Ako ti kod ortaka radi, onda nije problem do misa, nego do kompa. Probaj da ga ubacis u neki drugi USB port, ako nece ni tad, instaliraj drajver za misa (ako vec nisi).

Kad se rodimo, tad placemo, jer smo na veliku pozornicu budala stupili. - W. Shakespeare

Link to comment
Share on other sites

Imam sledeci problem, imam mx518 i svakih minut,dva se desava da prestane da radi na sekundu dve...kursos se zapuca, stoji u mestu i posle dvbe ,tri sekunde proradi.... Desava se samo na mom racunaru, kod druga je bio prethodna dva dana i radio je bez ikakvih problema... Da li neko zna o cemu je rec...??

kontakt ti otiso verovatno. odneses u neki servis, skrate ti taj kabel i zavrsena prica. al ipak probaj da odneses kod nekog drugog ili u drug usb port, za svaki slucaj.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

E vako, imam jedan veliki prob u vezi fps-a, hejteri zaobidjite...

U poslednjih 15 dana javlja se isti prob, udjem u cs a na net grafu pishe fps 89 ali zabada kao da je 30...

Kucao sam sve moguce, radio razne sisteme tipa win7,vista,xp uvek isti prob, reinstalirao cs i ta sranja...

Konfiguracija je solidna nvidia9600,amd dual 2.8 i 2gb rama, tj ne verujem da je do konfiguracije...

Ako neko zna bio bi mu mnogo zahvalan, pa pomozite ako znate, unapred hvala!

Ne mrzi igracha, mrzi igru!

Link to comment
Share on other sites

Probaj da ugasis jedno jezgro na procesoru dok igras cs. Task manager > processes > [desni klik na hl.exe] > Set Affinity > [tu cekiras samo jedno jezgro]. Neko je vec objasnjavao ovo. Mozda pomogne [;)]

Kad se rodimo, tad placemo, jer smo na veliku pozornicu budala stupili. - W. Shakespeare

Link to comment
Share on other sites

Poz ljudi imam problem sa cs-om. Ja udjem i igram sve normalno i odjednom mi zakuca i pise sledece:

Microsoft Visual C++ Runtime Library

Runtime Error!

Program: C:\Program files\Valve\hl.exe

abnormal program termination

Znaci igram mozda 10ak minuta i zakuca mi, ja restartujem komp i udjem ponovo i ista prica... Pokusavao sam reinstall cs-a, brisao sam cs vise puta i instalirao ponovo, ali ne vredi. Instalirao sam cs i u D particiju ali opet zakucava.

Ako neko ima resenje za ovaj problem, bio bih mu zahvalan.

Link to comment
Share on other sites

Probaj da ugasis jedno jezgro na procesoru dok igras cs. Task manager > processes > [desni klik na hl.exe] > Set Affinity > [tu cekiras samo jedno jezgro]. Neko je vec objasnjavao ovo. Mozda pomogne [;)]

Ne brate pokushavao sam i to...

Ne znam koji mu je k :/

Ne mrzi igracha, mrzi igru!

Link to comment
Share on other sites

Ja se unapred izvinjavam ako je vec neko postavio sledece pitanje, jer je ovaj topik prenabudzen da bi chitao sve unazad.

Elem, 2 metra nisam igrao kanter, ustvari od kad sam instalirao WIN7. E sad, imam nVIDIA 9800GT grafichku karticu, za koju je malopre navedeni WIN sam nashao drajvere, verujem da svi dobro znate kako funkcionishe sve to. Medjutim, WIN7 mi ne daje pristup tj ne instalira ili kako vec, jednostavno ne postoji nVIDIA kontrol centar, te ja ne mogu da pristupim podeshavanjima. Pokushao sam manuelno da instaliram drajvere, koje sam manuelno skinuo sa nVIDIA sajta, ali same shit. To je jedan problem. Znaci ne mogu da pristupim opcijama gde bi u 3D settings namestio odgovarajuce opcije za vertical sync i antialising etc.

Kasnije kad sam instalirao i CS skapiram da kanter ustvari upste nece ni da radi na OPEN GL-u, nego mi daje samo opciju SOFTWARE .. Which is completaly stupid :S I to ne znam zasto i kako, pa reko ajd pre nego sto krenem u guglanje mozda neko zna ovde da se ne muchim previshe =D

Thanx in advice =D

Edited by Eskimo

Senses working overtime.

Link to comment
Share on other sites

Cao ljudi imam problem opasan koji me nervira

Dakle u pitanju je sensitivity , Kuci igram na windows sensitivity 7/11 sa akceleracijom kada dodjem u KGB isto namestim u u windowsu 7/11 , u igri namestim sens 2 i FAMOZNO sens nije isti u igri nego duplo sporiji mozda i troduplo i primeti se da nema akceleraciju u igri a stavio sam da ima u windowsu

Dakle koristim isto windows XP kao i u kgb-u , kuci ne koristim drajvere za mish , inace MISH MI JE MICROSOFT INTELLI EXPLORER 3.0 tako da nema dimak DPI kao npr logitech na samom mishu da nameshtash , na steamu kuci ne igram sa -noforcemaccel -noforcempsda kako vec nishta mi nije ukucano u set lunch options-u ni u kgb nije ali sens nije isti

jel zna neko shta je to HVALA PUNO !

Zivi bili

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...