Jump to content

IMATE "CS PROBLEM"?


LInn

Recommended Posts

pozz ljudi..e ovako imam problem...fps u cs u mi stalno varira i nikad nije 100..na steam-u sam stavio da bude 60 ali i tamo varira izmedju 45-60...a imam 512 rama, graficku radeon 9250, procesor amd 2800...pls help :(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pozz ljudi..e ovako imam problem...fps u cs u mi stalno varira i nikad nije 100..na steam-u sam stavio da bude 60 ali i tamo varira izmedju 45-60...a imam 512 rama, graficku radeon 9250, procesor amd 2800...pls help :(

zato ti je i jeste fps takav kakav je

Link to comment
Share on other sites

pa sta da radim? jel moze nekako da ga povecam ili moram da kupim nesto?

pa ono kupi bolju graficku i rama, ali graficku ces naci tesko jer je to stari agp slot , a i ram je skup,

jesi li podesio vertical syns na off ?

kucaj

fps_max 101

developer 1

Niksic

Link to comment
Share on other sites

kucao sam ali mi onda fps varira bas bas puno ovako na 60 je malo bolje...a kako da ugasim vertical syns ne mogu nikako da nadjem :S

Skini najnovije drajvere sa atijevog sajta.

control center > 3D opcije > all settings > i skroluj dole imas opciju "wait for vertical refresh" ides always off.

Ja sam danas skinuo najnovije drajvere i po defaultu je bilo namesteno na always off.

Link to comment
Share on other sites

Imam veoma iritantan problem sa CS 1.6 Naime u LAN mrezi od 10 racunara na pojedinim racunarima posle par minuta ili sati igranja desava se da CS pocne da kuca jednostavno. masine su 4500+ x2, 4830 XFX grafika 2 gb memorije. Jednostavno igrac se ukopa u mestu i zakuca pa ga posle 1 sec pusti da nastavi dalje... Probao sam da menjam drivere reinstalacije sistema ali nista nije pomoglo.

Link to comment
Share on other sites

Imam veoma iritantan problem sa CS 1.6 Naime u LAN mrezi od 10 racunara na pojedinim racunarima posle par minuta ili sati igranja desava se da CS pocne da kuca jednostavno. masine su 4500+ x2, 4830 XFX grafika 2 gb memorije. Jednostavno igrac se ukopa u mestu i zakuca pa ga posle 1 sec pusti da nastavi dalje... Probao sam da menjam drivere reinstalacije sistema ali nista nije pomoglo.

Task Manager > hl.exe > Set low priority?

2j0fiuw.gif
Link to comment
Share on other sites

Imam problem sa CS1.6 steam, kada igrma na nekom serveru od jednom mi zapuca tj zakoci i tako neko vreme mi stoji u mestu zapucan i onda krene da radi...

Evo uspeo sam da uhvatim SS pa mi pomozite sta da radim?

http://www.imagesforme.com/show.php/527347_untitled.JPG

Gore u cosku mi se pojavi nesto crveno (u desnom)

Nesto odjednom krene da ti koristi net, mozda neki program ili neki drugi racunar ako si umrezen.

Edited by pilauda
Link to comment
Share on other sites

pa i moracu..igracu na ovome dok ne skupim :(

ma ne treba ti 400e meni radi ok sa 7600gs amd 3000+ nadjes polovnu agp karticu prodaju je ljudi za 20-30eura i kupis rama i eto ti 99fps :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Task Manager > hl.exe > Set low priority?

Probacu to cim odem u igraonicu :)

Znaci to se uvek desava sporadicno... ali kad krene da kuca ne staje ...

Nego jel svaki put moram da setujem prioritet tog procesa ili kad jednom odradim

to je to ?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...