Jump to content

IMATE "CS PROBLEM"?


LInn

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nije problem,ali necu da otvaram nov topic...

treba mi 3 steam acc? Gde to da uzmem? Bilo bi dobro da zavrsim nekako preko neta,da se ne ide u neke prodavnice,ali ako mora,moze i to...

Pa ima valjda u games-u? Trebalo bi da ima...

Link to comment
Share on other sites

E ovako,kupio sam steam,redovno sve instalirao i kad pokrenem cs pojavi se ovaj error:Could not load filesystem dll. FileSysem crashed during construction. E sad ne znam da li je ovo vec neko pitao,ne pada mi na pamet da pregledam sve postove :),nadam se da ce mi neko pomoci,pozz :)

:(

Link to comment
Share on other sites

drug qpio novu graficku i sad instaliro sve zive drajvere koje je naso i dalje ne moze da prebaci na openGL rezoluciju. i one sto je dobio uz graficku i sto ja na net-u naso i dalje nece. rx3850 MSI ATI graficka je u pitanju. sad ne znam dal treba nesto da se podesi u drajverima ili sta vec, pomozite :)

Link to comment
Share on other sites

WSAENETRESET

(10052)

Network dropped connection on reset.

The connection has been broken due to "keep-alive" activity detecting a

failure while the operation was in progress. It can also be returned by

setsockopt if an attempt is made to set SO_KEEPALIVE on a connection that has

already failed.

http://msdn.microsoft.com/en-us/library/ms740668(VS.85).aspx

Link to comment
Share on other sites

e ovako ljudi.... prochitao sam uglavnom sve topice vezane za LAG u CS-u.... ali ni jedan nije vezan za moj problem, tako da se ne ponavljam ovim topicom...

ovako imam i STEAM i No-STEAM CS...

STEAM mi radi perfektno, a No-STEAM laga.... shto je najgore (sad sve pricham za No-STEAM CS) nekad je radio... mislio sam da je do driver-a poshto redovno skidam nove... medjutim nije.. isprobao sam sve drivere... sva podeshavanja koja sam nashao na net-u.. cl_rate.. cl_... ostalo sve... smanjivao .. povecavao.... ma jok, isto laga....

sad kad restartujem komp.. prvih par min radi. normalno.. neki put izgura i celu mapu (retkost) a da ne zalaga.... chitao sam da se iskljuchi v-sinc, onda mi laga uzassssss!!!! skidao razne programe za openGL (mislio sam da je do njega).. isto lag-a.... dal je neko imao slichan problem.. a da je reshio????

p.s. ne govorite da reinstall CS 100000 puta jer sam to vec radio.... ne pishite mi podeshavanja jer sam to radio... prvi put kad sam install CS (leta gospodnjeg) nikakva podeshavanja nisam radio .. i radio mi je normalno.... tako da je to pochelo relativno odjednom.... do chega moze da bude???

konfig. koju imam je: athlon 3800+ x2 .. EN7600gt... 1536/512... hvala u napred na odgovorima...

NE!! ljudi probo sam ja sve takoreci logichne stvari, ali nije to...

kontam da je neki bind ili neshto..

neka odgovara onaj ko zna, a ne ko predpostavlja!!!

druze jel mislish na Swim Up i Swim down ????

Ako na to mislish:

Swim Up je po defaults '

Swim Down je po defaults /

Nadam se da je to.. pozzzz

Edited by PLUR
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...