Jump to content

IMATE "CS PROBLEM"?


LInn

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pomagajte... stalno mi izbacuje reinstalirao sam system i sve pre je normalno radio a sad mi izbacuje "Cannot connect model spirites/dd2.spr i razne variacije" sta da radim.... jel moze neki link za najpopularnije mape da me ne smara da skida non stop nesto?

I don't mean to sound bitter, cold, or cruel, but I am, so that's how it comes out.

Link to comment
Share on other sites

probaj sa drugom instalacijom cs-a

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

probaj ovu valjda ce raditi

http://www.megaupload.com/?d=NOTKB3B0

100% ti je instalacija bila losa, ostecena

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Ping mi je max 30,imam jak racunar,nemam ni loss ni choke a ipak mi spor cs...mislim o tome kad hocu da vratim na prethodno oruzje treba mu duze nego u lanu...imam 1mbit/s SBB,rateovi su cl_cmdrate 40 cl_updaterate 50 rate 10000 ex_interp 0.1 i fps je uvek 100,ali spor opet :( Jel zna ko resenje ?

Link to comment
Share on other sites

Ping mi je max 30,imam jak racunar,nemam ni loss ni choke a ipak mi spor cs...mislim o tome kad hocu da vratim na prethodno oruzje treba mu duze nego u lanu...imam 1mbit/s SBB,rateovi su cl_cmdrate 40 cl_updaterate 50 rate 10000 ex_interp 0.1 i fps je uvek 100,ali spor opet :( Jel zna ko resenje ?

Imas visoke rateove,probaj sa 10,10 1000 i bice sve ok

Link to comment
Share on other sites

jel moguce da mi CS nekako drugacije radi posle "instalacije" novog GUIa?

recimo da imam osecaj da se ukopam u zemlju kad skocim, i trebaju mi 2 sekunde dobijem onu "normalnu" brzinu za novi skok i slicno

bani hop je next to impossible :O

cl_forward, side i backspeed svi na 400

wtfok is wrong? [:0]

Link to comment
Share on other sites

jel moguce da mi CS nekako drugacije radi posle "instalacije" novog GUIa?

recimo da imam osecaj da se ukopam u zemlju kad skocim, i trebaju mi 2 sekunde dobijem onu "normalnu" brzinu za novi skok i slicno

bani hop je next to impossible :O

cl_forward, side i backspeed svi na 400

wtfok is wrong? [:0]

Verovatno kgb gui....kucaj developer 0

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...