Jump to content

IMATE "CS PROBLEM"?


LInn

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Imam 2.4Ghz Intel klokovan doduse , default je 1.8 ... 1Gb rama, graficka 7600gs 256 ... dobar mi je ping nemam loss nigde , al muku mucim sa fps'om znaci padne i na 30-40 . Jel ima mozda neko predlog kako i sta treba da se uradi za veci fps?

poz

uradi sve sto su uradili i svi koji su imali problem sa fps...

u ovom topicu ti vec pise pa pronadji sam na kojoj je strani vec

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Imam ja problem kako da dokazem tako zvanim "adminima" da nemam cheat svi me prozivaju da imam wh i aim bot..btw i ja sam admin xD [8D]

dali neko moze da mi pomogne da smanjim ping uvek mi je oko 80-150 ping ?? molim vas na PM da mi odgovorite xD

Edited by eT!oximAcA^^
Link to comment
Share on other sites

Velika mana kod nasih ljudi je sto slabo pretrazuju internet a i oni koja ga pretrazuju slabo nalaze prave stvari. Ja sam se malo pomucio oko moje CS konfiguracije ali se isplatilo pa mi je sada :

rate 1000001

cl_cmdrate 1001

cl_updaterate 1001

Ping mi ne prelazi 20 na kgb serverima dok na e-trail serverima koji su, bez uvrede, dvaput slabiji nego kgbovi, ping mi ide do 35. Ali opet, ja imam ADSL 1.5 mb/s sa 128kb/s uploadom. Na kraju sve zavisi od konekcije.

e ovako,ja imam telenor internet,1524 brzine.. kako te vec ide ali 1500 brzina... imam problem u igranju css-a,ping mi je veliki,oko 150-200... pa jel moze neko da mi pomogne kako da zmanjim ??? mozete mi reci na PM,ajde plzzz ako neko moze help

Da li imas wireless ili ADSL?

MC Hugo, oficijelni vebsajt na www.mchugo.tk

MC Hugo, Counter Strike pesme na mom youtube kanalu

Link to comment
Share on other sites

Velika mana kod nasih ljudi je sto slabo pretrazuju internet a i oni koja ga pretrazuju slabo nalaze prave stvari. Ja sam se malo pomucio oko moje CS konfiguracije ali se isplatilo pa mi je sada :

rate 1000001

cl_cmdrate 1001

cl_updaterate 1001

Ping mi ne prelazi 20 na kgb serverima dok na e-trail serverima koji su, bez uvrede, dvaput slabiji nego kgbovi, ping mi ide do 35. Ali opet, ja imam ADSL 1.5 mb/s sa 128kb/s uploadom. Na kraju sve zavisi od konekcije.

Da li imas wireless ili ADSL?

ako je ovo fora, nije smeshno

ako nije, nemoj molim te vishe deliti savete na ovom delu foruma

hvala

Link to comment
Share on other sites

kada hocu da udjem na servere, ovo mi izbaci

Error verifying STEAM UserID Ticket(server was

unable to contact the authentication server).

i to traje vec nedelju dana :S

neko objashnjenje zashto se to deshava i kako da ga reshim? :)

nadji fajl u steam folderu clientregistry.blob i obrisi ga ... startuj steam i krenuce updejtovanje... sacekaj update da zavrsi udji na server i igraj.. radice 99%

[PLAYGROUND] pretor

Link to comment
Share on other sites

ok kad probam da se ulogujem na neki server nece da udje samo me izbaci na pocetnu stranu i taom i ostane

edit :kaze ovako is not currently playing on any game server.

lol downloaduj cs do kraja nije ti zavrsio download a vec si usao u igru i probao da igras

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...