Jump to content

heroes of might and magic 3


killYg0r

Recommended Posts

2 hours ago, SATAN said:

У то име, живела ХОТА:

image.thumb.png.3096e888c788d1919c9fede0a8638241.png

 

Једва сам наговорио пријатеља да проба ХОТУ (имао је негативна искуства са WOGом и сл.), али зато кад је пробао имао је само позитивне коментаре. Доста нови итема, нови изглед неких објеката на мапи, лепо ради, ма милина!

Mogao sam ja do sutra smarati, mene ne bi poslušali :) Jesi probao da li može da se teleportuje Juggernaut stack da bi se mogao upotrebiti taj njihov spec. AOE napad za koji je potrebno da se ne pomeraju? ja ih imam na sejvu, imam i dupli klon sa Eovaciusom, ali nikako da nađem Teleport :(

Heroj Dury im je dobar, Armorer spec, nešto kao Tazar, samo potencijalno i bolji, jer počinje sa Offense, dok Tazar teško rola Off.

Inače, koliko videh na YT, ekstrenmo popularan i masovno igran Random map tempalte je JEbus Cross, za 4 igrača je, koji dobiju okolne delove mape, a sredina je pustinja prepuna utopija i moćnih stvari i ima random centralni grad kome se generišu okolne zgrade za jedinice, i pandore ako izrolaju vojsku, dobijaš uvek vojsku tog grada.  

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Искрен да будем, јуче сам инсталирао и опалио један гејм (јебига НЕКИ ОД НАС РАДЕ хехе :tf:) утисак ми је као да је наставак Хероја 3 где и какав је требао да буде. 

Можда наш админ направи неки турнир у хуманитарне сврхе на пролеће. 

  • Like +1 1

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

On 1/4/2024 at 1:29 PM, SATAN said:

... утисак ми је као да је наставак Хероја 3 где и какав је требао да буде. 

E, baš to. A jesi video animaciju kretanja armadilDa bez haste i sa haste? :D

  • Like +1 1

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
On 2/14/2024 at 10:22 PM, Dule_smor said:

Instalirao i ja Hotu, opikao par gejmova, fino deluje. Novi omiljeni heroj Giselle!

 

Giselle.jpg

Cove.jpg

Šizela je zvanično skoro garantovana pobeda u finalnim bitkama protiv magic fokusiranog heroja i human plejera, ali malo dosadna protiv kompova :D 

Meni su od novih heroja Eovacius i Dury omiljeni. Dobar je i Corkes, u stvari gomila Cove heroja je na ovaj ili onaj način dobra, meni je, recimo, top da počnem sa Leenom jer daje gomilu zlata za džaba i lepa je na oko, pa se nadam da izrolam dobrog main heroja kasnije :D

Probaj umesto Default template na Random map izabrati Jebus Cross, mnogo dobro i dinamično za igranje u odnosu na Defaulr Random map koji ceo ćivot isto igramo otkako postoji :D

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

On 2/20/2024 at 9:30 PM, Dule_smor said:

Nije medju standardnbim mapama taj Jebus Cross, makar ne sa ovom Hota instalacijom koju ja imam. Skinucu sa nekog od onih sajtova kad mi se bude opet igralo.

Nije to mapa/scenario, to je RMG template, ono gore gde piše Template default umesto deafult izabereš JC. Kada ga igraju 1na1, idu XL, samo najbolji skroz desni tip puteva, voda ništa, monsters stronk, i Expert, ne impossioble, jer je dinamičnija postavka od defaulta, svojevrsna trka za što brži proboj do centralne zone - pustnje načičkane utopijama, pandorama i relic itemima i jakim monsterima, ko se pre probije i počne da čisti pustinju je u velikoj prednosti generalno.

Video sam i nešto što se zove Duel, prilagođeno igranju sa samo jednim herojem 1v1, ali to nemam ni ja, to se def. skida posebno negde.

  • Thanks (+1) 2

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Dule_smor said:

Nego red je na 25to godisnjicu nase omiljene igre da se malo opika. Ofc, mora igra da se usere coveku u zivot malo:D

 

Unbenannt.jpg

Meni se to redovno dešavalo sa Tazarom, što dokazuje da je izgleda  Dury zaista Tazar sa offence :D 

Kao da za te heroje koji važe za dobre rolere skoro uvek dobrih skilova ima neki specijalni "if" da ti ugura ovako nešto u nekom trenutku, drugog objašnjena nemam :D

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Elem, pokrenem novu partiju, nisam sa Dungeon odavno, a verovatno je neću ni završavati jer mrzim zmajeve u HoMM3, ali desio se najjači početak igre ikada.

Nedovoljno da jedan skrinšot to opiše, pa sam uradio reload, malo optimizovao taktiku i snimio video :D

@Kili znam da voliš Šakti rane radove, ovo je za tebe :D Imaš u Cove Cassiopeiu, ona ti je kao Šakti na steroidima, preciznije na spidu. Ali ovo samo Šakti može :D

 

Edited by millanče
  • Thanks (+1) 1

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, killYg0r said:

Da da! Ovde sam kacio : D

 

Ja sam tek u HotA počeo da obraćam pažnju na te heroje koji su jaki u ranoj fazi, do tada sam samo furao ove standardno jake end-game Heroje. I onda se desilo ovo sa snimka, i setim se da si i ti pominjao :D

HotA, posebno ovi custom random map templeti kao da dodatno "balansiraju" priču u smislu da će ti prve nedelje na strong mosnters biti još veći pakao sa većinom end-game heroja, teže nego na vanila-defaultu mi deluju prve nedelje sa Tazarom, recimo. 

Sad mi je GoTo na primer sa Fortress da počnem sa ovima što daju ekstra gnolove ili ekstra lizarde, pa se onda nadam da ću izrolati dobrog end-game heroja kasnije, ne mora ni da bude fortress, može Kreg, Gunar. šta god.

Čak u ovoj partiji sa snimka optimalnije bi bilo prošetati malo Gunara okolo za par levela, pa onda sadžgati nomade i zmajeve negde oko 3-4 poteza, ali sam baš rešio sa Šahtijem odmah zmaja na 111 da imam :D Ključno je pravilno ubosti zmajeve U DUPE sa trogloditima, onda zmajevi ne znaju šta će sa sobom :D

  • Like +1 1

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Meni je bas leglo, za nekih 80% sličica mi je skroz jasno što su gde jesu, ne kontam, recimo, rocs u Hrvatskoj dole, dread knightove, dwarfove dole :) 

@Lucky pezanti smo sa koje god strane Drine pogledaš :) 

Evo sad tek kontam da su Albanci Albaniji obični, a na Kosovu unapređeni gnolovi :) 

Edited by millanče

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

On 4/5/2024 at 9:59 AM, millanče said:

Meni je bas leglo, za nekih 80% sličica mi je skroz jasno što su gde jesu, ne kontam, recimo, rocs u Hrvatskoj dole, dread knightove, dwarfove dole 🙂

@Lucky pezanti smo sa koje god strane Drine pogledaš 🙂

Evo sad tek kontam da su Albanci Albaniji obični, a na Kosovu unapređeni gnolovi 🙂

dobro je znati kako nas drugi vide!

  • Haha (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Mislim da je ovo svojevrstan uspeh, niakd moćnijeg heroja i specijalizacije i itema, i nikad odvratnije vojske sve u jednom :D To je taj gospodin koji prvi cast klonira duplo, i to je ta čuvena JC centralna pustinja.

eovacius.thumb.jpg.df0174f80309008268fa8c73cce5bc45.jpg

Edited by millanče

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...