Jump to content

- OGLASNA TABLA -


Kole

Recommended Posts

menjao bih account sa tauren druidom (70 lvl)

1620 healing

340 resi

Frostmane server

ud warlockom (69 lvl)

Frostmane server

za account sa UD / Human pristom na pvp serveru (60+ lvl)

znaci nikakva doplata, samo da je prist ;)

kontakt na pm

 

 

Link to comment
Share on other sites

Prodajem ili menjam kompletan account sa :

1. 70 level Troll Hunter nema neku bog zna sta opremu jer sam ga skoro levelovao na 70 Link je tu :

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...st&n=Taniya

2.70 lvl Tauren Druid..Na njemu nisam ni igrao skoro verujte da neznam ni sta ima :S

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...amp;n=R%C3%A2le

3.70 lvl UD Rogue.On je izlevelovan na 70 pre 2 dana pocheo sam da grindam honor poene i da grindam reputaciju

Za UD Rogue cu da stavim link kasnije.

Account ima preko 1k golda i ima uplaceno vreme do 14.08.2008 ali ja sam kupio game card koji jos nije aktiviran tako da imate josh + 2 meseca od mene.

Trazim iskljucivo UD Rogue dobro gearovan ili UD War dobro gearovan.

Ako ne to onda offers za kompletan account..

Pozdrav narode

Mozete slati svoje ponude na : 064/137-24-86 ili na MSN kissmyarseplease@hotmail.co.uk

ADD moze i UD Mage..

Danas mi je stigla GAME CARD tako da mogu vec da uplatim dodatno vreme i to je moj trosak koji kupac ne placa..

uff valjda i sad necu dobiti warn i suspenziju >.<

Link to comment
Share on other sites

Prodajem Night Elf Rogua 70

-Server: Storrmriver

-Char name: Hyber

-Transferable

-/played: 80 days

-Flying epic mount 280%(nether drek, nether ray i obicna pticica), exalted sa dosta reputacija

-PVP: 4/5 s3 vengeful set, full guardian set, 1876 ap, 33%+ crit, 100hit ratinga, extra dmg. trennutno je u timu 1650 ratinga.

-Sto se tice PVE opreme tu sam malo slabiji, sve je epic naravno + 4/5 tier4 oprema.

-Mace + Dagger wepons, U banci ima jos dosta swordova, mace-va, itd.

-Zainteresovani i ozbiljni kupci javite se na 0642676726 Stefan mi je ime :)

-Moguca zamena za Human Rogua ili UD rogua. poz.

Link to comment
Share on other sites

Prodaja acc je ponovo aktivna:

WTS Blood Elf female paladin Sylvanas PVP

Holy spec, +1850 healing, spreman za 25-man raidove. Alchemy 340 (na q za Elixir Master) / Herbalism 375, First Aid 375, puna banka biljaka. 2 epic ground mounta ( paladin class mount i frostwolf howler) i epic flying mount (swift rew windrider). Full epic gear, tu je i odlicna pvp oprema (~400 res).

Dogovor preko PM ovde ili na mail: markotod91@yahoo.com

Samo za Beograd, ili ako ste van, ali se nalazimo u Bg.

Cena je spustena iako je bolja oprema od proslog oglasa: 5000 DINARA.

Acc je aktivan do 21. septembra.

I molim vas, nemojte me moliti da vam cuvam acc na neko vreme (kao sto me je lik molio a potom zajebao).

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Prodajem acc. na njemu se nalaci Tauren Hunter lvl 70 PvP realm Sylvanas hunter ima dobru pve opremu kara/badge/za takodje ima i PvP opremu 4/5s2 1/5s4. 380 rez 7k dinara,posedujem SQ/SA lik je transferable poz!

Prodajem jos jedan acc, na njemu se nalaze 2 lika lvl 70 i neki low lvl. Orkica shaman Shaylee resto gear +1.9k na heal takodje ima i odlican ench gear,transferable! lvl 70 Be Paladin Jeryan ima tanking opremu i nesto za hilovanje! Posedujem SQ/SA/mail etc..

Cena povoljna 8k dinara poz!:) Ako ste zainteresovani posaljite mi PM ili pozovite 064/250-86-92

Link to comment
Share on other sites

WTS....

Human Rogue 70lvl, Full epic PvE gear (Kara, Gruul, Magh, SSC, TK, MH, BT). Dakle, ima dovoljan gear za BT/MH. Takodje imam Full epic PvP gear (1 brutal, 1venge, 3 merci), profesije na full (skinn/LW), dosta fakcija na exalted, epic mount (Netherwing Drake, Nether ray, gryphon), itd......

Imam josh i NE Hunter 70lvl, tek dingovao 70lvl, tako da imam samo 3 merci-ja, a ostalo sve zelenis i plavi gear.....Od profesija imam Herb (375) i Engi (353)....

Imam josh nekoliko low lvl charactera....

Svi likovi su na FROSTMANE, ally......

200e fixno.......

Za vishe informacija obratite se na e-mail: dodjavola.niko@gmail.com ili msn dodjavola90@hotmail.com

Prodaja i dalje aktuelna

Link to comment
Share on other sites

WTS male UD rogue PVE server

wowscrnshot071108183002xe5.jpg

full s3/s4 legsi, s3 swords

pored ovog geara imma badge quality pve gear. 50k honor poena. Dalje, 280% mount, + Netherdrake. Ima oko 50ak badgeva atm.

E da, maxxed JC i enchanting, sa gomiliom recepata, moneymaker char.

200e BId

WTS orc warrior full s3 gear , pvp server transferable, full info. Epix flying, 800ish goldz.

15160683qr7.jpg

Starting bids from 250e. Ty

BUMP

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

prodajem rogue na spinebreaker-u PVP horda,djomla se zove

pvp gear:4xbrutal,1xvenge,venge oruzja,svi guardiani i epic insignia i battlemaster

pve gear:4 t4,dst trinket,ostatak iz kara,grull,tk i badge itemi

epic mount (netherdrake)

gear je full enchantovan i epic socketovan

ima i par altova

cena 200e ukoliko se javite u brzom roku cena 170e

kontakt pm ili 0649300209

Bnet - bObbY011

WoW- bObbYserbia @ Dunemaul TROLL HUNTARD FOR EVER

Cs - bObbY

Link to comment
Share on other sites

PRODAJEM RESTO SHAMANA NA PVP SERVERU MAZRIGOS (horda)!!!

Shaman je pvp,ali ima i pve gear.

Od geara ima 3 dela t4 i neke random epike iz karazana pa sve do tk.

U pve opremi ima oko 2,1k bonus healinga i 220+ mp5,i oko 11k mane.

Od PVP opreme ima 4 brutal seta,venge shouldere,venge oruzije i stit.

Ima sve guardian stvari,insigniu od 40k i trinket za healing od 30k.

U pvp opremi ima 480 resi,1900+healinga,19% na crit, 11,2k hp i 10k mane.

Od profesija ima maining i herbalizam (masina za pare) i ima flying epica!

Za sve informacije na broj: 064 341 3090

Cena fixna i 250e

Djordje

Link to comment
Share on other sites

Znaci ovako,

Odlucio sam da se "skinem" sa wow-a i da prodam moj account

Main char na acc-u je priest blood elf female sa frostmane-a

Lik je bio uglavnom pve orijentisan sto ne znaci da sam zapostavio i pvp

Ukratko od gear-a ima

holy pve - 2200healin',550mp5s,12%crit(itemi su 2/8t6 i mix bt/mh/swp item-a)

shadow pve - 1300spell dmg,hit capped,15%crit(oprema je uglavnom mh/bt/badge mix )

holy pvp - 1800healin',12,5k hp,420resi(3/5s4,2/5s2 i ostalo s4 offset)

shadow pvp - nema jer to nikad nisam igrao.

Char ima 15-16exalted frakcija sto ce dosta znaciti u WotlK

Imam Zul'Aman Bear-a,epic flying mount(netherdrake) i mnoge druge mountove u banci

Gold-a nema nesto puno jer sam uglavnom radio dailys da bi imao para pots/flasks/food

Bio sam u 7.gulildu na FM ali sam odlucio da prestanem sa igrom te stoga sam izasao iz guild-a

Od profesija imam ench 385/385 i tailoring 375/375 ima tu i first aid,fishing i cooking

Sto se tice cene,ne znam jos ali ocekujem neke realne ponude(nista visoko,ali ne i neke smesne ponude)

Znaci najbolje je da me kontaktirate na mobilni(062/275755) ali moze i PM ovde.

Edited by kiBo

NEMA JAKO I NEMA U GLAVU!

[19:12:21] [W From] [80:Primevilka]: ja to zato shto te volim <3

Pa ne znam,pola shljive,njivik i bashtu

Link to comment
Share on other sites

1. Undead male priest (shadow) lvl 70 server Frostmane PVP 3/8 t6 full epic BT/hyjal gear 1250+ spell dmg, imam takodje dosta bt/hyjal epica za healing oko 1800+ healing unbuffed, epic flying mount, ima takodje sve moguce obicne mounte,tailoring 375 enchnating 375, oko 2000g kod sebe + 1000+gold u banci, biljke , mats,itd.. Priest je exaled skoro sa svim reputacijama u TBC.

link: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...p;n=Springfield

2. Undead female rogue lvl 70 server The Maelstorm PVP, pvp char nema puno epica 2x s1 sword par pve epics i to je to, char je malo na lvl 70. Od profesija Engeeniring 362 , Mining 204.. Nema epic fly mounta, ima Flying machine sto se pravi sa engeeniring.

link : http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...rom&n=Minki

3. Troll male Hunter lvl 70 server The Maelstorm PVP, pve char full epic,karazan, grull,maggy,ssc,badges. Epic flying mount. JC 375,enchanting 300+( samo za disenchant ), od JC recepata imam dosta rare, mnogo brzo se prave pare sa ovim charom .Oko 1000g na ovom charu i oko 1500+ na rougu

link: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm........knowartist

Svi Charakteri su na 1 accountu CENA 400E, dajem original CD-ove, knjigu sa serial number i ostallo. Kontant e-mail: Davidoffs1987@gmail.com ili Pm ovde, ili za vise informacija i detalja.

Link to comment
Share on other sites

Prodajem acc sa 3 lika 70lvl

Dwarf prot warrior MH/BT gear, ima i dps gear

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...on&n=Darguf

Troll shaman, pve gear je SSC/TK oko 1950 healing, PVP 414 resiliance

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...&n=Accensum

Tauren Druid, samo pvp gear ima...391 resilience, healer na PVP realmu

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...n&n=Marowit

na accountu se nalazi i human warrior na Xaviusu 58lvl i brdo likova 20-30lvl

imam sve od accounta, diskove, key, sq...nikada hackovan ni banovan, account je na moje ime.

cena je 200eura, pa ako je neko zainteresovan nek se javi.

zivim u Sapcu.

064/1365212

Bobisha@gmail.com

Link to comment
Share on other sites

Prodajem gold u neogranicenim kolicinama na chromaggus serveru

Kontakt na telefon 065/2255660

Cena po dogovoru tj u zavisnosti od kolicine ...sto veca kolicina veci popust

WTS NE Feral Druid, PvP server Chromaggus

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...s&n=Irdrood

Sve profesije do kraja:

Cooking 375

Fishing 395

Leatherworking 375

Alchemy 375 (svi recepti u igri,elixiri,cauldrons etc etc..)

Ima oko 200 badgeva ,tako da mozete da uzmete opremu koju god zelite a nema kod sebe . :)

U bear formi ima od 16k-20k hp-a u zavisnosti od trinketa buffova etc.. 30k armora, 50% dodge.

U cat formi ima 3k ap sa 35% crit + preko 100 hit & expertise rating

Druid je fokusiran PvE , ima sve PvE 100% ground mountove, sve reputacije su na Exalted. Takodje ima Epix fly formu , Netherdrake, Nether Ray i Griffina 280% .

Ima oko 10ak trinketa, za sve vrste speccova. Od healing geara ima nesto vise od 1700+ healing ali pola opreme nije enchantovano trenutno. Na Druidu ima 1k golda trenutno. Mada moze i da se poveca cifra,ali onda bi i cena porasla.

U guildi je koja farmuje MH/BT i radije SWP do sada prva 2 bossa su down.

Dajem sledece podatke: Secret Q. Answer, Promena Maila i Ime i Prezime vlasnika u slucaju da zelite da transfer sa acc na acc.

Offers na PM ili na vec spomenuti telefon: 065/2255660

BUMP Cena Druida je 150 eura fixno.

Link to comment
Share on other sites

WTS UD Warlock 70lvl , Draenor

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...=Nihlath%C3%A1k

Profesije Alchemy 375 , Tailoring 375

U PvE gearu ima 1200 spelldmg 25% crit 180 hit

U PvP gearu oko 1k spelldmg 15% crit 460 resi

Ima u steku 1500 arena poena i oko 4-5k honora

Ima epic flying mounta Nether Ray-a, oko 1000 golda, 100% ground mountove 5-6 komada. Ima dosta geara za sve buildove.

Dosta trinketa PvE-PvP ..

Za vise informacija na PM.. Uglavnom na Armory se vidi sve..

Od podataka dajem CDKey,SQ answer, Ime i Prezime vlasnika,kao i Promenu E-maila.

Cena 150 eura fixno.

MMORPG - Many Men Online RolePlaying Girls

forumskill5yk7xyap9.gif

Link to comment
Share on other sites

WTS or WTT !!!

prvi acc:

Undead rogue "Demonius" server dragonmaw-pvp, pvp oprema: 2x venge (shoulders i head), 1x brutal (hands), Vengeful daggeri za mutilate spec, merciless swordovi... guardians neck i belt...

ostalo veterani...1000 arena poena

PVE opreme ima puna banka... raznih dagera, macheva, fistova...nesto haste geara iz ZA...

sve je enchantovano... socketovano

ima epix fly mounta 280%, profesije JC/LW max 375

Drugi acc je "champion of narru" human male warlock "Afllictor" server "Dragonmaw- pvp" od pvp opreme ima 3/5 brutal,1x venge +off hand brutal + sve guardians/samo chizme vendictor, battlemaster trinket i najnoviju insigniu od 45 resilience,U pvp opremi imam 504 resilience, 13900 hp, 1200 sdemage, 50,000 honora,sve medalje skoro po 100 i 1000 arena poena. Lock takodje ima odlicni pve opremu mesavina tier 5 sa raznim random epicima...brdo random epika iz kara,ssc, tk...trinketa...,epix fly mount 280% (nether drake). Reputacije su odlicne skoro sve exalted,svi kljucevi... tailoring/herb 375

account-i aktivni, na rogu nemoze transfer jos 10-ak dana, posedujem SQ i mail na oba acc.

1 acc -rogue samo u zamenu !

2 acc - 130e

moze zamena -oba acc za jednog extra gearovanog aliance rogue. -mora imati venge shouldere i weapons

info na 063/868-94-11

Edited by bubac
Link to comment
Share on other sites

Prodaja acc je ponovo aktivna:

WTS Blood Elf female paladin Sylvanas PVP

Holy spec, +1850 healing, spreman za 25-man raidove. Alchemy 340 (na q za Elixir Master) / Herbalism 375, First Aid 375, puna banka biljaka. 2 epic ground mounta ( paladin class mount i frostwolf howler) i epic flying mount (swift rew windrider). Full epic gear, tu je i odlicna pvp oprema (~400 res).

Dogovor preko PM ovde ili na mail: markotod91@yahoo.com

Samo za Beograd, ili ako ste van, ali se nalazimo u Bg.

Cena je spustena iako je bolja oprema od proslog oglasa: 5000 DINARA.

Acc je aktivan do 21. septembra.

I molim vas, nemojte me moliti da vam cuvam acc na neko vreme (kao sto me je lik molio a potom zajebao).

Nije vise aktivno, hvala vam Srbi.

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

E ovako ,

WTS NE Male Druida na Twilight's Hammeru , Druid ima Resto PvE i PvP gear , u PvE gearu ima 1750 healing Bonus a u PvP gearu ima 434 resilience i 1620 Healing Bonus , ima sve naj enchantove i epix Sockete , Ima sve guardian iteme kao resto i fali Boots i Belt Guardian kao feral , ima 7k Honora i 1100 Arena Poena.kao Feral ima tanking gear kara i pvp gear sa 380 resi i 3/5 s3 i 1/5 s4 i s2 sholderse takodje ima 2,5k golda na liku i mnogo Biljaka i cuda jer imam 375/Ahclemy i 375 Herbalism! Nema Epic Fly , exalted je sa SSO ( Novom Fakcijom ) , Shatari , Ogri'la , Cenarion E. i revered sa mnogo fakcija.ima cak 90 played dana tako da ima mnogo stvarcica u Banci i mnogo toga.Takodje imam i 2 Twinka to jest Hunter lvl 34 je atm bio twink na lvl 29 i warrior Twink na lvl 29.

Transfer Druida je moguc tek Od Septrmbra jer je preije nekoliko Prebachen na Twilight's Hammer a pre je bio na Auchindoun!

Od Accounta imam sve podatke , Iz Crne Gore sam , vise Informacija mozete dobiti na PM ili mail : bole-kezman@hotmail.com ili na broj : +382( pozivni za CG ) 69513170 = znaci to izgleda ovako : +38269513170

Molio bi neke Pristojne Ponude i ne neke gluposti tipa za 50 e i slicno i ne zelim Trade jer prestajem WoW!

Link za Armory na PM!

Edited by Kenchan
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...