Jump to content

- OGLASNA TABLA -


Kole

Recommended Posts

Prodajem gold u neogranicenim kolicinama na chromaggus serveru

Kontakt na telefon 065/2255660

Cena po dogovoru tj u zavisnosti od kolicine ...sto veca kolicina veci popust

Takodje WTT 2 lika T5 za Rogue-a sa 2xWarglaive (moguc je trade i za 1 lika ali doplatio bih max 100 eura)

Warlock i Druid (na 2 su acc imam sve podatke za oba acc)

- Warlock 1150 spelldmg ,25% crit ,150 hit (unbuffed) ima epic flying Hand of A'dal titula (450+ resi sa pvp gearom 1473 arena poena u steku) 375 alchemy i 375 tailoring ,exalted sa svim bitnim frakcijama.

- Druid feral, 30ka armora, 50% dodge , 16k hp (unbuffed) 1k golda u steku ,sve epic flying mountove,sve profesije su 375 fishing/cooking/alchemy (svi recepti i kauldroni) i leatherworking (ima full dps gear sa 35%crit,3k ap oko 80 hit i 66 expertise. i u banci full epic healing gear 1700+) exalted sa svim frakcijama. PvP server Chromaggus

PM sa ponudama

Link to comment
Share on other sites

Prodajem...Ally karakteri imaju epic ptice ...

NE Druid = http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...amp;n=Arambaram

Human rogue = http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...mp;n=Cutepoison

Human mage = http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...ul&n=Djolle

Undead rogue = http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...ion&n=Smrta

064 99 77 898 , posalji por. ako te jos nesto zanima :) ili na mail

Djordjeee83@hotmail.com , tnx.

Edited by Djole83
Link to comment
Share on other sites

poz maso ... :) imam druida NE na areia peak serveru ! ovako druid ima 3 vengefulla 1 brutal 1 mercilles..>:) u pvp gearu 450 resiliance i 1750 healinga odlican mana regeneration! alchemy 371 i herbalisam 375! ima challanger rank:) od guardiana ima belt,bracers.ring.i neck a sace i boots...:) druid je full enchantovan i gemovan :) ofc epick mount...itd...imam raznih...

menjao bih se za rogue sa slicnim gearom ,samo mi treba rogue koji ima slican gear i koji moze da stanuje ljude...:) ako imate nekih pitanja slobodno sms na 064 517 66 22..:) ae pozz hvala

Link to comment
Share on other sites

Menjam night elf female druid, pvp realm, moze da se promeni i ime i relm

Oprema

Restoration: 4/8 t6 oko 2.3k heal i 650 mp5s ostala oprema random epici iz bt i mh

Balance: 4/8 t6 1300 spldmg nebufovan ima staff od illidana ostala oprema randomi iz bt i mh

Feral tank: 5/8 t6 18k hp 45% dodge 31k armora ima opremu za sve resistance gemove sam uglavnom stavljao za agility zbog dodga ali se moze resocketovati na staminu

Feral dps: 3.8k ap 40% crit ako jos nesto interesuje pitajte preko pm za ovaj spec posto smatram da je nebitno

PvP: 4/5venge 1/5 brutal 2 dela guardiana ostalo vindicatori weapon vengefull off hand vengefull

Sva oprema je full enchantovana socketovana svim endgame enchantima

Profesije:

Herbalisam 375

Enchanting 375 i ima vecinu rare enchanta (mungos, executioner, deathfrost...)

Mountovi:

Netherdrake, Nether ray, Cenarion Hypogriph, Amani war bear, Whinterspring trainers Frost saber, PvP mountovi, epic flight form

Lik ima 3k sa svim reputacijama je exolted sem sporenger :D malo mu fali za titulu justicer (samo ab), ima pretbc titulu knight capetan i jos par tbc titula

Osim toga na accu ima warr 56 lvl i twink hunter full enchantovan 19 lvl

Menjao bih za heroja sa slicnom opremom, i iskljucivo horda sve ponude i info na pm

(neineresuju me accovi sa 3-4 lvl 70 interesuje me jedan heroj ali da bude sa slicnom opremom)

Link to comment
Share on other sites

Prodajem wow acc sa Undead Rogueom !

Char je full epic..

Rogue ima dobar pve gear, pa mozete pogledati link na armory

http://eu.wowarmory.com/character-sh...n=Lomaclobanji

Takodje ima i solidan pvp gear (nesto slabiji)

1vengeful ,1merciles,3gladiatora i ostalih pvp itema

-Char je na Dunemaul serveru, gde ima mnogo nasih ljudi

-Takodje ima i oko 1k arena poena neistrosenih

-Od profesija ima leatherworking(sa par epic recepta) i skining sa kojim je veoma

lako grindati

-Na accountu ima jos par altova koji su oko 20-og 30-og lvla ali to ne dize cenu

-Uz account name i password dobijate i sve ostalo (seacret question, cdove ,

Cd key-ove i sve sve ostalo sto vas zanima...)

-Za SVE ostale informacije kontaktirajte me na broj 064-29-30-308 ili preko msn-a bataa91@hotmail.com!

-Cena je jako jako povoljna !!!

Link to comment
Share on other sites

Poz narode WTT/WTS

Zeleo bih da prodam Druida NE resto 5/5 s3 ima i s4 chest i 1600 arena poena i ima i weapon naravno s3.

Ima i dobar feral gear pomesano PvE PvP...

Druida ima 1850 healing i 450 ressi.

Char je na sylvanas relmu full pvp

ili bih menja ovog lika za Maga u Hordi. ISKLJUCIVO MAGE I U HORDI... NISTA DRUGO NE DOLAZI U OBZIR

Imam sve potrebno od accounta CD-key mail sq...

Ponude posaljite-PM ovde ili na br 064-517-30-99

Za vishe informacija pozovite me najlakse cu objasniti sta vas zanima...

Edited by kurisa
Link to comment
Share on other sites

ajd da ne ispadnem neobavesten, ali zaista mi nije jasno ako vec neko hoce da se resi acc da li ga on zaista zeli da ga proda ili zeli da ga prodaje...

razlika je naravno ogromna, naravno nemojte me pogresno shvatiti svako moze da trazi svoju cenu, ali opet pitanje je da li ce je dobiti.

Neki navode strane sajtove kao reper, nemam nista protiv toga prodajte acc onda tamo i zelim vam da dobijete shto je moguce vise ofc, naravno nemojte zaboraviti na opasnosti od kradje i slicnih stvari.

ako ja hocu vec da kupim acc onda ajde malo prilagodite cene nasem trzistu, a naravno lovu dobijete u kesu znaci sve je ok.

da, da znam da svaka cena ima svog kupca, ali onda opet dolazim na pocetak sta zaista zelite, da prodate acc ili da ga prodajete... ajd bar stavite u oglas sta zelite a ne ovako da mi traze po 600E za t6 char... :( (mislim ta cena mozda i prodje napolju ali ovde...not so sure)

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svima

PRODAJEM Dranei Shamana na serveru Bronzebeard

ima elemental opremu Karazhan,ZA i bedzevi,900 spell dmg i 20%spell critical

ima healing opremu isto Karazhan,ZA 1800 healing unbuffed

ima i nesto malo enhancement opreme ali nema full

ima nesto malo golda posto stalno trosim na gemove,enchante... i ostale gluposti :)

ima jewelcrafting 375 i enchanting 300 atm posto sam skoro uzeo ali bice vise

lik nikad banovan ili hackovan i ostale gluposti

u guildu je cenjen posto kao elemental radim mnogo veci dmg od bolje gearovanih likova :D

guild atm radi SSC,Tempest keep i ZA i normalno farma Karazhan,Gruul i Magy-ja

lik spreman za transfer

krajnja cena 70e cisto da kupim svoj acc i ugradim net kuci posto imam dial-up :(

zainteresovani javite mi se na mail nikolicnikola4@yahoo.com ali samo ozbiljne ponude

Link to comment
Share on other sites

Zdravo svima!

Hocu da menjam human maga (najradije za huntarda). Full PVP gear 3/5 venge 1/5 brutal 1/5 merciless ( shoulders ^^), sve vindikatore i par guardian.Imam i neki pve gear. Oko 25k honora u steku. reputacije svu skoro sve exalted, imam Netherdrake, Nether ray, Griffina, Engineering helicopter etc... oko 1k golda, dosta matsa u banci. skillovi: enchanting/engineering/cooking/fishing/first aid 375/375

Branko 063/5678-45 ili doink83@yahoo.com

Link to comment
Share on other sites

WTB:

druid ally/horde gear moze biti i green samo da je lv 70

shaman ally/horde gear epic kara

rogue ally/horde gear epic

WTT/WTS:

Orc Warlock "Hand of A'Dal"

t6 2/8

t53/5

bt/hyjal random epic///

PVP:2veng 3 merci

4500gold

postoji mogucnost da se uzme 5/5 t6 u narednih mesec dana

Ashtoungue-exalted

Scale of the Sands-exalted

Aldor - exalted

-pvp realm/transfer ready

0642284411--aca

Edited by Raccoon
Link to comment
Share on other sites

Pozdrav ljudi :P

Imam tauren druida na sylvanas pvp realmu kojeg bih zeleo da prodam. Ukratko 435 resilience 1800+ healing 11.5k hp unbuffed u resto pvp gearu. Imam i nesto mana regen itema za pve, full epic feral gear(karazan heroici i badge itemi) i nekoliko balance epica tipa oruzje, offhand, lightning capacitor, chest, ringz,t4 legz itd...Pvp gear je sacinjen od 3 mercilessa 2 brutala(legz i head) i full guardiana sa Battlemaster trinketom ofc. Imam i oko 70 badgeva za upgrade nekog od geara po zelji. Sto se tice account info-a ne morate da brinete imam sve u fullu, a i vec sam ovde prodao jednog lika tako da ne bi trebalo da bude problema :P.

Ponude saljite na pm, a pocetna cena je oko 130e i naravno postoji mogucnost dogovora:D

Edited by sven
Link to comment
Share on other sites

poz maso ... :) imam druida NE na areia peak serveru ! ovako druid ima 3 vengefulla 1 brutal 1 mercilles..>:) u pvp gearu 450 resiliance i 1750 healinga odlican mana regeneration! alchemy 371 i herbalisam 375! ima challanger rank:) od guardiana ima belt,bracers.ring.i neck a sace i boots...:) druid je full enchantovan i gemovan :) ofc epick mount...itd...imam raznih...

menjao bih se za rogue (aliance,a moze i horda ako ima posten gear) sa slicnim gearom ,samo mi treba rogue koji ima slican gear i koji moze da stanuje ljude...:) ako imate nekih pitanja slobodno sms na 064 517 66 22..:) ae pozz hvala

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...