Jump to content

- OGLASNA TABLA -


Kole

Recommended Posts

u bank charu na serveru Emeriss imam 3900 golda,ukoliko je moguce voleo bih da sa nekim to trade na serveru Bloodscalp (ja njemu 3900 g dajem na emerissu on meni isto toliko na bloodscalpu),ukoliko nenadjem nikoga za trade onda dolazi u obzir i prodaja golda ili neka kombinacija za game card i slicno.

ponude na pm ili na 064/3430379

amjo ljudi da izresavamo nekako te golde na emerissu,trunu tamo :)

Link to comment
Share on other sites

Na prodaju account sa:

Tauren Warrior, Frostmane realm:

Minotauro

Uz PvP gear poseduje i tank gear (16,500 HP), Netherdrake zmaja (280% fly speed)

2.

Tauren Druid, Frostmane realm:

Minötauro

nesto preko 6000 zlata brdo materijala

cena: 200 evra

(moze i odvojeno)

Ja sam vlasnik uz acc dajem kutije sa diskovima, email i SQ. Sve likove je moguce prebacivati ili im menjati imena.

Više informacija i dogovor na:

tel: 063 / 77-44-220

MSN: vsokic@hotmail.com

ICQ: 36635734

Edited by salvatore
10500.png
Link to comment
Share on other sites

WTS acc na acc se nalazi nekoliko likova od jacih izdvajam:

1.Dwarf hunter lvl70 full epic gear ima i pvp i pve, mnogo mountova 100%, razne stvari u banci ud obrom je guildu koji raiduje sve, epic flaying mount,osim stvari na armory ima jos gomilu itema, trinketa,oruzia geara,u pve gearu moze bez problem da raiduje ssc i tk.......

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...t&n=Lovcina

2.UD rogue lvl63, solidan gear mount 100%.......

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...mp;n=Ghostfreak

3.UD lock lvl63, solidan gear ima mounta 100% dreadsteda

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...p;n=Kraljmrtvih

063300584

0640050890

djurica90@gmail.com

Edited by Lovcina
Link to comment
Share on other sites

ajd onda ovako. HITNO HITNO HITNO HITNO !!!!!!!

KUPUJEM :

70 nivo account bilo bi veommmaaaa dobro ako je Undead Rogue jer mi je to potrebno.Mora imati solidan gear.Takodje bi bilo pozeljno i da ako nije rogue 70 lvl onda neka bude blizu 70 ali na istom account-u bar jos jedan 70 lvl..

Dajem 10.000 dinara i OBAVEZNO mora imati transfer realm spreman i ako je moguce i da mi se prebaci na drugi realm "PLATICU TRANSFER".

Ponude saljite na PM.

Hvala.

Peace ! ! ! !

p.s : Uostalom nudite i znajte da dajem 10.000 dinara + cu dati pare da mi se sve prebaci na drugi realm.

Hvala puno.

Link to comment
Share on other sites

WTS male UD rogue

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...s&n=Xslayer

pored ovog pve gear-a, imam 4/5 s3(bez legsa), brutal legse, s3 swordove i 50k honor poena. Dalje, 280% mount, + Netherdrake. Ima oko 50ak badgeva atm.

E da, maxxed JC i enchanting, sa gomiliom recepata, moneymaker char.

Za dalji info pm. Bids from 250e. Thankz

BUMP

Mislim da je pvp gear equiped trenutno na armoriju. Uglavnom pve gear je badge quality, 260+hita itd

Char je transferable naravno

evo i screen:

wowscrnshot071108183002xe5.jpg

Edited by Kemp.

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

Kupujem 1 lika na silvani (Mora da bude horda i da je Rogue,Hunter,Priest,Warlock ili druid) pozeljno da je rogue.

Gear da bude PvP i malo pve.

Budzet mi 150-200 jevreja.

kontakt kroz PM na forumu jel mi se pokvario mob... Ili na MSN (hackervsgamer@hotmail.com)

Kupujem pod sledecim uslovima:

Uz kopiju pasosha/licne karte,preferirao bi ako bi dobio sve sa kutijama i da ste iz beograda ili da mozete da dodjete u beograd.

Ako nije na silvani mozda bi mogli da organizujemo neshto da se prebaci ali je veliki + ako je na silvani.

Vazno mi da je 1 lik i da je gearovan,bacicu posle moblini kad ga osposobim.

Link to comment
Share on other sites

ajd onda ovako. HITNO HITNO HITNO HITNO !!!!!!!

KUPUJEM :

70 nivo account bilo bi veommmaaaa dobro ako je Undead Rogue jer mi je to potrebno.Mora imati solidan gear.Takodje bi bilo pozeljno i da ako nije rogue 70 lvl onda neka bude blizu 70 ali na istom account-u bar jos jedan 70 lvl..

Dajem 10.000 dinara i OBAVEZNO mora imati transfer realm spreman i ako je moguce i da mi se prebaci na drugi realm "PLATICU TRANSFER".

Ponude saljite na PM.

Hvala.

Peace ! ! ! !

p.s : Uostalom nudite i znajte da dajem 10.000 dinara + cu dati pare da mi se sve prebaci na drugi realm.

Hvala puno.

up...

Link to comment
Share on other sites

WTS :

Human warrior male lvl70

pve tanking gear: 5/8 t6 za tanking, shield od ilidana,glava od ilidana ... i jos mnostvo stvari iz MH/BT za tanking

( full t5 u banci, t4 sam vendorovo tj. disenchantovao )

pve fury gear : Nemam ni jedan t6 za DPS ali cu uskoro uzeti 2,3 t6 za DPS , imam ostale random epike sto ispadaju iz BT/MH za fury spec.

pvp : 3/5 s2 , 2/5 s3 , 1500 arena poena,33.000 honora,nosim sekiru od 150 bedzeva onu ako znate koja je,sve guardian nove stvari

Imam epix mounta flying 280% , i par grounding mountova 100%

Od profesija : enchanting 375 ( mongoose , executioner itd itd. ) i pot mastery 375 ( sa svim mogucim transmutovima u igrici)

U banci i na liku su sve 20 slot torbice.

imam oko 500 golda u keshu na accu i oko 2000 u matsima u banci .. mada gold nije problem ako nekome treba moze da dobije jos ...ostaje mogucnost da ko kupi warra ostane u guildi koja radi BT/MH i SWP

2. Nightelf hunter male lvl70

Ima par epika iz kz-a, 3/5 s2 , 2/5 s3 , s3 oruzije oko

Epik mount leteci nederdrake 280% speed, nekoliko grounding mountva 100%

od profesija ima 375 mining i 375 herbalisam

( ima mnogo stvari po banci tako da nisam pisao tacno koliko cega ima.ali ako neko bude zainteresovan nije problem da mu kazem/napisem )

oko 800 arena poena i oko 20.000 honora

330 golda na liku

3. Dranei female priest lvl70

Shadoweave set,spellstrike, od PVE-a ..karazan /gruul/maghteridon stvari

leteci mount ( helihopter posto ima enginering )

profesije : enginering 375,tailoring 375

Ima epic grounding mountove par komada, oko 45.000 honora i oko 1000 arena poena

oko 350-400 golda na liku

4. Nightelf female druid lvl63

Ima epix mounta grounding, lvl 63 je ...325 letherworking,340 skininig

oko 400 golda na liku

Imam sve moguce sta je potrebno uz account, cd,secret question,sve ...

I ja licno garantujem za account, dajem moju licnu kartu skeniranu i sta god je jos potrebno

Akaunt je iskljucivo za PRODAJU, ( znaci ne pojedinacno likovi, nego CEO acc )

Za bilo kakve informacije jos u vezi accounta mozete poslati PM ili okrenuti na 0648777-035 ( SAKAL/ RADE )

Ili mozete navratiti do KGB igraonice od 08 do 19:00 i potraziti me tamo.

Samo ozbiljne ponude molim vas ...

Pozdrav

BUMP

die.like.the.rest.and.fuc*.only.the.best

Link to comment
Share on other sites

menjam human maga 3/5 venge 1/5 merciless 1/5 brutal etc PVP PVP PVP + pve gear nista specijalno. 375/375 enchanting/cooking/fishing oko 365 enginering

flying mount, skoro sve exalted etc etc. WTT za neku heal classu sa pribliznim gear-om ^^ mail me sa ponudama

doink83@yahoo.com

Link to comment
Share on other sites

Ovako.

Zeleo bi da prodam Hordu Elemental Shamana na Sylvanasu EU, imam sve informancije od accounta. Shammy je full s1(5/5) a ostalo full Vindicator(s3)= sve ukupno 430 resillienca. 375/375 Herb 375/375 Alch.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...mp;n=Sestosento

Trenutna cena je 90 eura, ali se mozemo dogovoriti sto znaci da bi vrlo rado spustio ako je potrebno :-). Zivim u Beogradu.

Kontakt:

e-mail/msn: lol_zorz017@hotmail.com

mob: 065 45 55 825

P.S.

Necu biti u zemlji od 12 do 26 Jula, i od 30 Jula do 10 Avgusta, pa cemo se dogoviriti oko cene i tako dalje.

Link to comment
Share on other sites

Prodajem PvE geard maga na Magtheridon-u(PvP)

PvE gear(self buffed + talenti):

1102 spell dmg-a

15.52% hit

35% crit

http://armory.wow-europe.com/character-she...n&n=Kukuruz

u banci jos puno epixa i shardova

Profesije: Tailoring(375) i Enchanting(375)

PvP realno nisam mnogo igrao, tako da imam gladiatore + ostale honor iteme

Epix flying mount: Netherdrake, Nether Ray

Epix ground mount:ud konj, kodo, raptor, koza sa beerfesta :P

Titula: Hand of A'dal

Exalted sa svim bitnijim frakcijama

Na magu ima 7000 GOLDA

Nikada hackovan, nikome nije na ignoru(kolko ja znam :), nikad banovan

Nema CD-a za transfer/promenu imena

Prvi i jedini vlasnik, uz acc dobijate SQ/seriale/CD-ove

Na accu postoje 58 shaman, 30+ rogue i 2 alta koji imaju oko 2k netherweave-a kod sebe :)

Cena:150e HITNO!!!

Sva pitanja i ponude na PM

Edited by Kukuruz
Link to comment
Share on other sites

NIGHT ELF DRUID NA PRODAJU EU PVP Fmane

Exalted Sa svim Frakcijama, Flying Mount (Netherwing Drake, Swift Purple Ray, Swift Flight form 280%).

Alchemy (375)Elixir master & Herbalism (375) od profesija. 8 ground Mountova i 3 Epic Leteca (280%) takodje i Swift Flight form (280%).

Poseduje PvE i PvP gear za sve talente. Nema Cd na menjanje imena, promenu realma. Account nikada nije bio pod istragom banovan itd. Posedujem Originalna pakovanja WoW & Burning Crusade sa CD key-evima Secret Questionom i svom pratecom opremom. Ima jako dobru reputaciju na serveru, takodje je u guildu koji raiduje BT (5/9) & MH(4/5)

Evo screenshotova za one koji su zainteresovani a mogu me kontaktirati na

milanboj@gmail.com

0640791572

Cena je 150 Eur

PVP

pvpprodajaoknetww7.jpg

By milanboj at 2008-07-07

Tanking

feraltankingprodajaoknejj7.jpg

By milanboj at 2008-07-07

Feral DPS

feraldpsprodajaoknetkd7.jpg

By milanboj at 2008-07-07

Balance

balanceprodajaoknetzt8.jpg

By milanboj at 2008-07-07

Restouration

restourationprodajaokneov8.jpg

By milanboj at 2008-07-07

Edited by Milan Atanasijevic
Link to comment
Share on other sites

Prodajem SVOJ wow account.

Account je napravljen pre ne vise od 6 meseci i na njemu imam lvl 70 gnome warriora na PVP serveru.

Warrior ima ground epic mount i rare flying mount.

PVP oprema:

Merciless 2h sword

4/5 merciless delova

ostalo vindicator / brutal

itd.

Tanking oprema:

14700 hp bez buffova ( 15700 sa commanding shoutom)

ima 2 t4 ostalo su sve epici iz karazhana + belt kupljen za Badge of Justice od Npc-a u Isle of queldanas.

Prvi sam vlasnik accounta, nemam nameru nikog da scam-ujem niti prevarim. prestao sam sa igrom, spremam se za fax i zato zelim da se otarasim accounta.

dobijate cdkey / kutiju / disk/ security question SVE

Cena je JAKO povoljna!

molim vas kontaktirajte me za vise informacija, za armory link , bilo kakva pitanja, mogu i da se ulogujem u igru i pokazem vam karaktera i opremu ( dok mi jos traje acc)

dogovor oko cene preko telefona ili slicno.

ostavite private msg i ja cu vam se javiti

Link to comment
Share on other sites

e pa ovako:

Prodajem WoW account a na njemu:

HUMAN PRIEST LVL 70 na PvP Serveru

priest ima:

PVE SHADOW 4xt6 + BT gear ( ~1350 shadow spell dmg / 140 spell haste / 14% + (15%) crit itd. ( capped hit sa talentima)) ima raznih kombinacija

PVE HEALING: BT healing gear: 540 intelect 625spirit 2100 healing unbuffed ( holy speced)

PVP HEALING: 1727 healing 234mp5 . 445 resi. 12k hp ( unbuffed)

- 3 brutal(chest/legs/gloves) + merci shoulder + venge head. + brutal belt/neck/wand + merci offhand ...

PVP SHADOW 960 spell dmg / 11300 hp / 499 resi. (unbuffed)

- 4/5 vengeful + merciless shoulderi + full vindi + brutal neck + battlemaster trinket +venge wand / offhand i VENGEFUL MACE za za dmg

Kraftovan SAV EPIC SHADOW RESISTANCE GEAR ( 300 )

ima EPIC FLYING MOUNT (grifon / nether ray ) i gomilu epic ground mountova ( black elekk / beli tigar - exalted darnasus / black war tiger / black war horse / AV ram itd.)

375 enchanting i tailoring sa dosta retkim receptima - moongose/ sunfire / bracers of nible thought / spellstriker hood / whitemend hood / battlecast legs / girdle of ruination i jos ponesto...

Exalted sa svim frakcijama osim sa netherwingom. ( mrzelo me to da grindam :s )

ima 2x 20 slot i 2x 18 slot torbe + 7 torbi u banci 18 slot.

ima i ~500golda

Ima 4 titule: challenger / champio of naru / hand of adal / knight-captain

od petova: white kitten / DARK WHELPING /PHOENIX HATCHLING

dozlogrdilo je svima ovo moje IMA IMA IMA itd.

tako da ako imate bilo kakvo dodatno pitanje samo PM i mozemo da se cujemo preko telefona ( ostavite ga u pm-u) NE BUDITE STIDLJIVI x))

btw prodajem za strasno male pare! :)

Link to comment
Share on other sites

Prodajem Night elf Druid Rival "Amaris" server" Dragonmaw-pvp)

link na armory :Link na armory

Od pvp opreme ima Full vengeful 5/5 ( resto preko 1800+ na heal ) i oruzje + brutal pantalone, sve vendictore,

back za badzeve, battlemaster trinket i epix insigniu od 45 res...ima 15,000 honora svih medalja preko 50,

takodje 600 arena poena (sutra ce biti oko 1,000)

od pve opreme nema mnogo, malo feral, malo resto... nekog prstenja ...trinketa ali ima 140 badzeva da se eventualno dokupi nesto.

Ima epix mounta, epix fly formu 280%, par hiljada golda...

profesiije alchemy i enchanting 375/353 ima i cooking 300 i first aid 375- naravno

reputacije solidne (ima sve kljuceve)

TRANSFER NIJE MOGUC JOS 20 dana (ali ima nashih ljudi)

posedujem sav info (sq i mail adresu)

cena 150 eura, acc je jos uplacen do 24.07. 2008

Vishe informacija na PM ili 063/868-94-11

Uzeo sam guardians pojas i narukvice, mala promena u profesijama (JC 360 skill - umesto alchemy)

nova cena 120 eura !!!

Link to comment
Share on other sites

Menjam night elf female druid, pvp realm, moze da se promeni i ime i relm

Oprema

Restoration: 4/8 t6 oko 2.3k heal i 650 mp5s ostala oprema random epici iz bt i mh

Balance: 4/8 t6 1300 spldmg nebufovan ima staff od illidana ostala oprema randomi iz bt i mh

Feral tank: 5/8 t6 18k hp 45% dodge 31k armora ima opremu za sve resistance gemove sam uglavnom stavljao za agility zbog dodga ali se moze resocketovati na staminu

Feral dps: 3.8k ap 40% crit ako jos nesto interesuje pitajte preko pm za ovaj spec posto smatram da je nebitno

PvP: 4/5venge 1/5 brutal 2 dela guardiana ostalo vindicatori weapon vengefull off hand vengefull

Sva oprema je full enchantovana socketovana svim endgame enchantima

Profesije:

Herbalisam 375

Enchanting 375 i ima vecinu rare enchanta (mungos, executioner, deathfrost...)

Mountovi:

Netherdrake, Nether ray, Cenarion Hypogriph, Amani war bear, Whinterspring trainers Frost saber, PvP mountovi, epic flight form

Lik ima 3k sa svim reputacijama je exolted sem sporenger :D malo mu fali za titulu justicer (samo ab), ima pretbc titulu knight capetan i jos par tbc titula

Osim toga na accu ima warr 56 lvl i twink hunter full enchantovan 19 lvl

Menjao bih za heroja sa slicnom opremom sve ponude i info na pm

(neineresuju me accovi sa 3-4 lvl 70 interesuje me jedan heroj ali da bude sa slicnom opremom)

Edited by zarkolomej
Link to comment
Share on other sites

WTS 70 LVL TAUREN SHAMAN Hamaorush PvP server ( jedna od jacih battle pvp grupa )

PvP Resto : Full vengeful , 2 brutala , 1900 healing done, 19.00% spell crit chance bez talenata , 70 spell haste , full epic gemovi , spell surge enchant

Pve Resto : 2k healing , 200 mp5 while casting 350mp5 while not .

PvP Enhancement : Vengeful weapons , Venegful chest/sholderi ostalo gladiator full epic gemovi svi enchant 2 x moongose na weapons-ima

oko 2k-3k golda na accountu

2.2k arena poena ,Duelist rank

imam 42 lvl priest-a i 30 lvl hunter-a na accontu

Ja sam prvi vlasnik accounta imam sve podatke o accountu sq/pass/mail imam spreman cd za transfer

Vise informacija na 064/291-43-46 Nemanja

Budite slobodni da nazovete da pitate bilo sta u vezi accounta :)

imam svasta od gear-a svasta matsova mrzelo me je sve da nabrajam tako da sta vas interesuje slobodno nazovite da vam objasnim,kazem sta vec treba.

3k Arena Poena , Jc/Enchanting 375

/BUMP

Edited by nemanjawow
Link to comment
Share on other sites

WTS Level 70 Draenei male Shamana na PVP serveru.

Od opreme ima 3/5 s3 2/5 s1 elemental gear, ostalo vindicator itemi, 806 spell dmg,21.38% spell crit, 407 resi u toj opremi. Revered/exalted sa vecinom fakcija,375 FA, pored toga ima dosta honor markica, oko 900 arena poena i 13k honora saved. Ima par 100% ground mountova i epic flying 280% griffina(skoro je exalted sa skyguardom tako da nije problem uzeti nether raya). Sva oprema je enchantovana/gemovana, pored toga ima i full epic pve enhancement set (sa 2h gorehowl/2 s1 fista) koji je naravno full gemovan/enchantovan, tako da imate dosta dobar gear ako se pak odlucite za promenu talenata. Namechange je up, dok PCT ce biti up oko 24.jula.

Posedujem sav info, email, SQ/answer, cd kljuceve, originalnog vlasnika etc.

Samo ozbiljne ponude molicu, za vise informacija i ponude P.M. ovde ili preko msn-a, rampagingdoom@hotmail.com

Najbolje su subare od Kolubare!

Link to comment
Share on other sites

Menjam human maga 3/5 venge 1/5 merciless 1/5 brutal guardian/vindicator etc PVP PVP PVP + pve gear nista specijalno(tier 4 par delova etc...). 375/375 enchanting/cooking/fishing oko 365 enginering

flying mount, skoro sve exalted etc etc. WTT za nekog drugog heroja sa pribliznim gear-om ( prednost paladin, lock) ^^ mail me sa ponudama

doink83@yahoo.com ili sms na 063/5678-45 ASAP

Link to comment
Share on other sites

Za frienda

WTS

Draenei Warrior 70 na Frostmane EU.

Gladiator Burim

wowscrnshot071308154128ns3.th.jpg

PvP Gear

Vengeful 5/5 i oruzje + 3/5 Brutal. Sve enchantovano najboljim enchantima + gemovi.

PvE Gear

4/8 T6 Fury - Gloves / Legs / Chest / Shoulders + Random BT/MH Loot.

1/8 T6 Prot - Legs. + Random prot epics iz BT/MH.

Sve osim prot geara je enchantova + epic gemovi.

Reputation:

Ashtongue Deathsworn - 999/1000 ( Exalted BT ),

Cenarion Expedition - 999/1000 ( Exalted ),

Honor Hold - 999/1000 ( Exalted ),

Netherwing - 999/1000 ( Exalted )

Shattered Sun Offensive - 999/1000 ( Exalted )

The Scryers - 999/1000 ( Exalted )

The Sha'tar - 999/1000 ( Exalted )

The Scale of the Sands - 999/1000 (Exalted- Mount Hyjal )

The Violet Eye - 999/1000 ( Exalted - Karazhan )

Ranks

Hand of A'dal, Gladiator.

Mounts

Epic Flying normal, Netherwing Drake, Gladiators Netherwing Drake.

Profesije

BS 375 sa puno epic recepta iz BT/MH + Mining 375.

Alts

Human Rogue Buriim. Sveze levelovan ima samo nekoliko epica.

Poseduje sve potrebne informacije oko accounta posto je prvi i jedini vlasnik. Main Char ima oko 130 dana /played.

Ponude na PM.

Note: Ne menja, samo prodaje.

Link to comment
Share on other sites

Na prodaju account sa:

Tauren Warrior, Frostmane realm:

Minotauro

Uz PvP gear poseduje i tank gear (16,500 HP), Netherdrake zmaja (280% fly speed)

2.

Tauren Druid, Frostmane realm:

Minötauro

nesto preko 6000 zlata brdo materijala

cena: 200 evra

(moze i odvojeno)

Ja sam vlasnik uz acc dajem kutije sa diskovima, email i SQ. Sve likove je moguce prebacivati ili im menjati imena.

Više informacija i dogovor na:

tel: 063 / 77-44-220

MSN: vsokic@hotmail.com

ICQ: 36635734

Ma taj account je moj.

PRODATO MENI :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...