Jump to content

- OGLASNA TABLA -


Kole

Recommended Posts

prodajem maga lvl 70 ! 3 vengefula shoulder s1 i s2 head..

epic flying mount

undead zenski.. epic pve gear..

cena 5000 dinara.. zato sto nemam mail secret code etc al garantujem sigurnost..

tu je i drugi acount gnom mage

sve s1 osim chesta s3.. ima svu opremu za honor i jos 30k honora u steku..

4000 dinara

oba akaunta + jedan prazan za 7500 dinara!

mail: IMBA.MAGE@hotmail.com

pare postom preko post neta :D

Link to comment
Share on other sites

Poz ljudi, ovako zeleo bi da trade mog NE female warriora

gear : 3/5 s3 ostalo s1 i svi vindi i battle master trinketa.

mining 375/bs 368

600 golda na accountu i dosta matsa za 3 rank maca, posto je prvi vec napravljen.

Oko 1200 arena poena i 20 k honora.

Acc je aktivan josh 2-3 dana.

Ono sta trazim je novi prazan acc sa 1 mesec dopune ili bilo koji acc ne interesuju me charovi koji su na accountu samo da ima 2 meseca vremena.

Imam sve podatke za accountu sa/ mail change etc....takodje isto zahtevan od onog ko hoce trade.

Za vishe info domacapogaca@hotmail.com ili na mob 0645449844

HITNO!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

WTT :

BE Warlock 70- PvP orientisan - 420 resi, 3/5 vengeful,1/5 merciless, 1/5 gladiator. Lik ima epic ground mounta, 60% normal flying mounta, 2000golda, oko 40 badgeva i na PVP serveru.

Reputacije su uglavnom revared.Change name i transfer je spreman.

Human Paladin 70- PvE orientisan- 2100 bonus healinga , Epic ground mount i Epic flying mount, nema mnogo para :/, u MH/BT je guildi i na PVE serveru je.Reputacije su uglavnom exalted. (Sa sunwellom etc.)Change name i transfer je spreman.

Drenai (ili kako se vec pise) Shamana 60- Tek dingovao 60....

Znam SQ i sve ostalo od accounta...i traje do kraja JULA ( pocetka avgusta).

Tradovao bih za Tier 5+ gearovan, alliance,na PVP serveru, bilo koju DPS classu. (Nemojte mi nuditi nekog ko je tek izaso iz Karazhana, Gruula etc. ili neki iskraftovan gear.., nego nekog ko je spreman da udje u MH/BT)

Bilo bi pozeljno sto pre!!!

Za vise informacija me slobodno pitajte.

Kontakt:

MSN : urosh_94@hotmail.com , obicno sam uvece oko 22:00 online.

bump

Link to comment
Share on other sites

Prodajem NE huntera

5/5 s3

oruzije takodje s3

ma dosta MH / BT / SSC opreme, tako da lako mozete naci PvE guild

odlichna reputacija na serveru, svi me znaju kao dobrog igracha tako da vam nece uopshte biti teshko da nadjete gild i da se uklopite naravno ako zelite da nastavite na ovom serveru

iam epic flying mounta (i zmaja i onaj nether ray) ima para itd.

kontakt na pm please!

povoljno!

Link to comment
Share on other sites

PRODAJEM ili MENJAM maga LVL 70 Human Female server:Xavius (PVP) moze da se transferuje, Prvi sam user, iam sve informacije nikad banovan, hackovan itd...

PVE Gear FULL EPIC ima oko 930 SpellDmg i oko 112 SpellHit (Bez problema sam radio Karazhan, Tempest keep, Serpentshrine Caverns, Maghtheridona i Gruula)

Od PVP Geara FULL EPIC Ima 3 glavna gladiatora i ima dovoljno poena da se uzme Season 3 kapa ili sta vec... Ima gladiator staff...

Ostalo ima 4 epic mounta, Exalted sa darnassusom :) ima i nesto golda oko 300g

Na Acc ima i Dranei Shaman sa Dve (Crusader enchantovane) Flury sekire epic ali je samo 44lvl

Ne trazim mnoogo... Tipa 100 evrica i to je to...

MENJAM GA I ZA SHAMANA U HORDI uz doplatu ili glava za glavu!!! Preferiram Trolla ali moze i ostalo...

Dalje informacije na mail deki_rayne@yahoo.com ili na MOB. 064/570-45-82

Link to comment
Share on other sites

Za drugara.

WTT UD male mage pvp gear 430 ressi 10.2k hp, od pve opreme ima samo 2 t4 nista vise i trinket od badgeva.

Imam 2x s3 ostalo s1, 30k honora i po 40 markica svakog bg-a sem AV-a njega naravno imam 100 za sada i ima 1800 arena points.

Menjao bih za nekog slicno gearovanog lika. Od class-a zeleo bih Disc priest(horda obavezno), Rogue(sve osim humana) , resto drood , Hunter , Warrior(sve osim humana). To je sve...ko zeli da pogleda vise neka ide na armory nick "Qick".

Kontakt: 064-517-30-99 ili napravite lika na outland realmu i /w me.

Imam sve podatke od acc-a ja sam prvi korisnik acc nikad nije hakovan ili nesto tako...

Chuck norris je porodio svoju kevu.

[:D]

Edited by kurisa
Link to comment
Share on other sites

znaci ovako , dajem FULL EPIC ( t4 + TK/SSC Loot ) TAUREN HUNTERA na Sylvanas .. enchanting/leatehrworking/fishing/cooking 375 .. sve najjaci recepti .. pita Moonggose itd.. ima 1000g ... jos 2000g u materijalima u banci ... ima fly mounta SVE SVE za obicnog Priesta ..znaci gear nije bitan samo da je lvl 70 ( u obzir dolazi i RESTO SHAMAN I RESTO DRUID )

Edited by Kenchan
Link to comment
Share on other sites

e ovako:

:Prodajem: LVL 70-draenei mage...

od opreme:

PvP: 1 x S2 3xS1 ali sada cu da uzmem jos S2 itema i S4 ... oko 300 resi...

PvE:imam t3-t4...iteme ....

oko 500g ... herbalizam i alhemyst po 375 frst aid isto... 3x EPIX fly mount... 3-4 epix ground ...

odlicno reputaciju na serveru...

na acc-u se jos nalazi i 67 lvl paladin,ali sada ide na 70 ubrzo...

ako nekog jos nesto interesuje neka mi se javi...

MSN: filixpo@hotmail.com

SMS na mob: 064-05-94-757

I jos nesto: kupio bi ISKLJUCVO { shamana,RESTO DRUIDA ili roga sa losom opremom ili 60+ lvl}

to je to : : : aj vozdra!!!!

Link to comment
Share on other sites

znaci ovako , dajem FULL EPIC ( t4 + TK/SSC Loot ) TAUREN HUNTERA na Sylvanas .. enchanting/leatehrworking/fishing/cooking 375 .. sve najjaci recepti .. pita Moonggose itd.. ima 1000g ... jos 2000g u materijalima u banci ... ima fly mounta SVE SVE za obicnog Priesta ..znaci gear nije bitan samo da je lvl 70 ( u obzir dolazi i RESTO SHAMAN I RESTO DRUID )

Vise Informacija Mozete Dobiti na PM -- MSN/Mail : bole-kezman@hotmail.com , tel : +38269513170 ( Crna Gora )

Link to comment
Share on other sites

prodajem maga na kazzaku (2 vengeful i 3 gladiator s1 stvari, ostalo sve fazon vindicator i 1 veteran 360 resilianse 10k+ hpa 1000 spell dmga , oruzje ima za 150 bedzeva 247 spell dmg onehand, takodje imam i pve opremu epic iz heroic instanci i od reputacije dobijenu. ima oko 700 g na sebi AKAUNT JE AKTIVAN UPLATIO sam pre 2 dana TAKO da ko je zainteresovan NEK POZURI javite se na broj 064-291-32-83 SAMO BRZO

Link to comment
Share on other sites

executus alijansa human rogue, 2 glad sworda ne enchantovana, 2 glad fista mungos na oba, glad head, sholderi i rukavice i back je onaj sargent, ostalo su pve epici chest je plavi reputacija pvp, ima 1k arena poena i 8k honora(znam nije neshto) ima epic flying mount, nema para :P

uplacen prekljuche mesec dana

msn: chegster26@gmail.com ili pm

samo beograd dolazi u obzir ili ako vas ne mrzi da dodjete u bg...

www.500px.com/chegster26

Link to comment
Share on other sites

WTT

Resto shaman na serveru Dunemaul ( PvP)

Gear: 3/5 S3 2/5 S1 ima sve vindicatore .... ima i neki pve gear ali slabo ako hocete da vidite na armoryu ime shamana je Slaqun

Ima fly mount , oko 200g etc.

Na accountu ima jos nekoliko charova najveci lvl posle shamyja je lock 46 lvl

Account je uplacen do negde 2. jula

Menjao bih za maga ( SAMO HORDA ) na PvP serveru - mozda i za neke druge klase ali bih morao da razmislim SAMO SLICNO GEAROVANI (moze i pve oprema ali samo t5+ )

Konatakt na 063/ 77-28-111 ili pm

Edited by Trade
Link to comment
Share on other sites

WTS account(HITNO)

main: Undead Rogue 70lvl server sylvanas.

Ime: Fastkiller

Od PVP opreme ima 3xs3 i 2xs2. Full enchantovan i socketovan(epic gemovi). Ceo vindicator, 400 resil. Ima 1700 arena poena i 12k honor poena.

PVE oprema je slaba. 1700 AP, 130hit ratinga, 30% crit.

Profesije su engineering i mining(max skill).

Ima epic flying mounta(avioncic iz engineeringa), kao i head i trinket iz enga(za arenu imba). U nagrandu se uzima oko 300golda/1h sa extractovanjem oblaka i cukanjem ruda.

Na rougu imam 700 golda, 20 Primal Air-a, 10 Primal Shadowa i Primal Netherai 30 Large Prismatic Shardova.

Ima dosta zajebancija iz engineeringa i od reputacija.

Zatim

Troll Hunter 19 lvl(twink). Ime: Multishoot

Ima 1713 hp, 688 mana, dodge ratinga 30% sa aspektom, 20.3% crit chance sa ranged. Na njemu je najbolja oprema i enchanti koji postoje.

Stotinak golda i na njemu...

Undead mage 29 lvl(twink). Ime: Mardz

1200hp i 2200 mane, +160 spell dmg-a, mada mu fali par itema od honora i markica. Izace na 180+spell dmg-a. Sada kritam sa frostboltom 550+. Full enchantovan i socketovan.

Poceo sam da pravim i Shamana twinka za 49 lvl. Taj lik je tek 18 lvl mada ima nekoliko epica koje sam kupio. Ti itemi mogu da se prodaju za 1500+ golda ako neko ne zeli da se smara sa levelovanjem.

Ja sam vlasnik accounta, imam SQ i cd-key. Nalog je uplacen do 10 jula.

Cena je 100e fixno.

Zivim u Sapcu. Prednost imaju BG i NS. Kontakt 0644872127 Mladen.

Za vise informacija evo MSN simbicus@hotmail.com

NE MENJAM, SAMO PRODAJEM, jer prestajem da igram.

Link to comment
Share on other sites

WTS/WTT

PRODAJA:

Human Maga 70 lvl na Frostmane PvP serveru:

Pve gear:3/5 t5,takodje ima [Amani Divining Staff] [Talon of the Tempest] kao i [Hex Shrunken Head] [blade of Twisted Visions] svi od ovih wps imaju +40 spelldmg i sokete!

1206 spelldmg,i ima mesto za jedan soket znaci moze se nabiti do 1212.

Za ostatak geara evo linka: eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Frostmane&n=Narkos

Cena:NISTA PRETERANO,oko 150 evra al moze i dog

Pvp gear:Vangefull head,Gladiator Sholders,Merciless Gladiator hands,Seargents heavy cape,Vindicator Neck,Gladiator Wand i Isignu od 20 resi,sve u svemu oko 250 resi!

Poseduje malo golda,i ima normal fly form!Dobra reputacija na serveru!

U slucaju menjanja:

Sve je isto i menjao bi za bilo kakav acc,full s3 sa ponekim t4 t5 t6 ili nekim extra girovanim pve t5 t6 :) Aj vozdra

Najvise bih voleo da je tank,hunter,rogue,ili pala healer... znaci ocu full s3 sa ponekim t4 t5 ili bez pvp al da ima t5 t6 ok aj vozdra!!

TAKODJE VAZNO:Necu da menjam za nekog na low population serveru,osim ako vec niste u BT/MH gildi,ili ako ocete da platite transfer :) aj vozdra!

Kontakt:

MSN:rashko_WoW@hotmail.com

Mail:odje_mobilni@yahoo.com

Mob:063393226

150 evra,i vas je...moze i dog!Ako me do Petka kontaktirate mozda ga dam i za 120-130 evra

Link to comment
Share on other sites

Prodajem acc sa night elf femele ROGUE na "dragonmaw-pvp" name "Netra"!!!

titule : "Hand of A'dal" , "Rival" i "challenger"

Od pve gear-a ima : Full tier 5 (5/5) , full tier 4 (5/5) ... + dosta random epix-a... (extra pve gear)

PVP gear: Full Vengeful sa shoulderima (5/5) + vengeful machevi(2x mongoose) + sve vindiktore sve enchantovano socketovano.

Takodje full mercilles +merciles dageri

E sad od sezone 4 ima BRUTAL rukavice, a od guardian's itema ima za sada pojas i neck i novi trinket od 45 reselience ima i batllemaster trinket (btw tek je prvi dan sezone- radi se na ostalom)

Poseduje vishe zemaljskih mounta 100% i 280% (Netherdrake i Crva)

profesije alchemy i mining 375/375

ima par hiljada golda na acc i uplacen je do 10. 07. tekuce godine

oficir je u domacoj fun gildi tako da je opusteno...

posedujem sav info i CD-eove, SQ ... nikada banovan hackovan i sl.

za vishe informacija na PM ili 063/868-94-11 (moze sms) cena 250e (nije fixna)!!!

Edited by bubac
Link to comment
Share on other sites

WTS Elemental Shaman na serveru Silvermoon

Shaman poseduje 4 tier6 stvari, staf od Ilidana i jos mnogo drugih epica iz BT, MH.

Uz sebe poseduje i resto gear iz BT i MH...

Epic flying mount.

Preko 4k golda...

Badges...

Matsi i ostale gluposti...

Promena emaila.... Secret question etc.... CD keys (mislim da su mi jos u zivotu)... Iz Srbije sam pa bilo sta da se desi tu sam da pomognem uglavnom.

444220421worldofwarcrafos5.th.jpg

44422042worldofwarcraftod2.th.jpg

Ringove sam sklonio iz predostroznosti zbog banovanja. :) Sta znam cuvam se :)

Bid: 300e

Kontakt PM, ili preko MSN: mulahmicpb82@hotmail.com

Bilo sta da vas interesuje kontaktirajte me.

Pozzz

Edited by mute4pb
Link to comment
Share on other sites

wts human paladin, ime je vanjaxx, ima 1800healing bonusa i 10kmane, ja sam prvi vlasnik, imam kutiju od acc, ali ne i sq i email, ali garantujem za acc, dacu svoje podatke, char je na dragonmaw pvp serveru. kontakt tel: 064/9300-209, cena samo 3500din!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...