Jump to content

Dawn Of War : Soulstorm


Recommended Posts

I da , treca expanzija famoznog DOW serijala je ugledala svetlost dana , sa ponovo zaobidjenim tiranidima uz silna izvlacenja od strane relic-a i thq-a oko engine whine-ovanja i slabosti istog...

Ali dobro ipak su zadovoljili glad fanova dark eldara (i sisters of battle ako ima takvih ???)

obe rase su poprilicno zanimljive za igru , a od necronskog sistema skupljanja resursa , sve nove rase su postale poprilicno "unikatne" uz soul harvesting dark eldara , i faith-a koji je esencijalan i cesto presudan u borbama sa sisters of battle...

Vasha misljenja (ako je neko igrao ) i ako ima zaintresovanih da igraju preko direct hosta ili hamachija :D

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam bas danas hteo da napravim topic. [:D]

Slazem se da su obe rase unikatne i manje-vise zanimljive za igru (mada su mi Dark Eldar bas gadni za oko), samo... treba se navici na one nove slicice i upgrade-ove.

Medjutim, sto bi rekli: "The technolgy of Tau makes us strong!" - pored svega najjaceg sto su imali, sad su dobili, cini mi se, jos i najjaci aircraft! [8D]

Mogli su malo da poboljsaju kvalitet tekstura (po ugledu na Company of Heroes) i da naprave intro po ugledu na ranije, a ne na ovaj in-game fazon.

Sve u svemu, cool nastavak za jednu sjajnu igru.

Btw, na GameCopyWorld ima hack da se otkljucaju ostale rase za skirmish, bez potrebe da se instalira vanila i ostale dve ekspanzije (ako neko nije znao).

MSc
Link to comment
Share on other sites

U skrimishu i ovako imas sve rase...

a ako si mislio na multiplayer , hvala za info :D

Tau je poprilicno ojacan , za razliku od necrona kojima su se is*isali po faci ...

najzad su vekovi whine-a nesposobne dece urodili plodom i necroni su postali najjadnija nacija ikada ...

jednostavno su preterali koliko je idiotski uradjeno sve sad...

btw morali su da ostave isti engine bez poboljsavanja textura posto bi verovatno to zahtevalo jos jace kompove...

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

To sto kazes jeste tacno ali njima je (kao i svakoj mogucoj kompaniji) da svaki boziji komp moze da pogura bez obzira koliko je star ...

Eliminisanje nekih kompova automatski za njih je manja kolicina novca , sto sebi definitivno nece dozvoliti :)

nego Exile kako ide "uhodavanje" ?

Death Egg , i od tebe ocekujem neki prijatan odgovor za hamachi :D

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

jel standalone ekspanzija? tj treba li mi original

edit: video sam na netu, standalone je, kul ^_^

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

@kru

nije potreban original , ali da bi igrao sa rasama koje nisu sisters of battle ili dark eldari moras ili da instaliras prethodne 3 igre ili da nadjes all breed patch (ili kakovec na gamecopyworld-u) da bi igrao sa ostalima!

Poprilicno bitna stvar za ljude sa malo starijim kompom, RELOADED verzija soulstorma ima pomalo tupav crack koji mnogo vishe crpi memoriju i usporava performanse igre , zbog cega je izbacen Vitality crack za igru koji otklanja te probleme i cini da igra radi kao dark crusade.

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

kk ako ima zainstesovanih da igraju preko hamachija danas neka me pm da se dogovorimo

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Pa... da; al' ne sekiraju se oni, jer ide Dawn of War 2...

Ne sekiram se ... doduse za mene je dawn of war bio potencijal samo dok je bio bez expanzija.

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Ma daj , dolazi Deceiver i baca monoloith dok neprijatelj kaze:"Da da ... monolith je 100% pravi posto ja drzim jedini relic ..." ...

Tako su se ispishali necronima po faci da je zabrinjavajuce ...

Mind control traje tipa 30 sekundi i onda gg...

I naravno da ne hvata jedinice koje zelis vec najjadnije u blizini...

vs Imperijalne garde zauzeo je squad od 3 guardsman-a iako su odmah pored njega bili karskini i ogryni..

Defektno do bola...

Ali kiling blow je speed boost od hvatanja requisition pointa...

umesto 20% kao pre sad da bi imao 100% mora da ima bogaoca req locationa koji su skoro nemoguci na malim mapama sto ih takodje unapred ubija...

Flayed one squad ima 4400hp????

hp im raste vremenom dok se razvija monolith cija je cena upgrade-a po ko zna koji put povecana ....

Ubili su necrone do kraja...

sad barem 70% I-play-space/chaos marines-cuz-they-are-cool nobrain klinaca ce moci srecno da salju scoute/cultiste da razaraju necron warriore...

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Nisam pominjao Deceiver-a zato sto je "imba" (naravno da ce svako birati Nightbringer-a), vec zato sto cini Necron-e jos kultnijim sa pogleda Warhammer fantazije. Dawn of War je dobar zato sto se Relic trudio da u igru ubaci sto vise elemenata bogatog Warhammer sadrzaja i zato sto ih nista ne mrzi (uzmimo samo za primer EA i CnC 3, daleko od toga da igra ne valja, ali godinu dana ljudi ih mole da npr. ubace animaciju da harvester dok pase plavi tiberium, usisava plave krhotine, a ne zelene; naravno nista; takvih primera nema u Dawn of War-u), a sto se balans aspekta tice... igra sa toliko rasa ne moze da bude izbalansirana, a i ne mora, jer je Dawn of War namenjen fan-ovima a ne progamer-ima (u ostalom gde jos postoji izbalansirana igra, jos gore, strategija).

Edited by Death Egg
MSc
Link to comment
Share on other sites

Pa lucky igra je ugusena zbog nepopularnosti samog Warhammer sistema kod nas ( i tabletopa a i same igre)

Organizuju se hamachi hosted igre ali to se desava mnogo retko na zalost :(

@Death Egg:

To jeste tacno sto si rekao ,ali barem su necroni bili negde jaki (posto su u tabletop-u najslabija nacija trenutno)

Sad su ispostovali najnovije codex-e za Eldare , Marince i Chaos pa lome kichmu svima :(

Sto se tice fanova mogli su onda da postave neku statutu svim C'tan ovim bogovima kao gradjevinu necrona i da daju neke imba jedinice za uzvrat xD

Sisters of battle su extremno slabe , zbog cega se najavljuje vec duze vreme patch za njih ,ali i nerfovanje skilla Ecclestriarchy Servitora (ako mu je to ime xD ) posto 4 komada ruse vecinu gradjevina u prvom minutu igre :S

Sto se dark eldara tiche oni su presrecni , pogotovo sto mandrake squad bije ko nenormalan , sto mu daje ogroman "vek trajanja" u borbi + infiltration

Warp Beast-ovi su stvarno teh zlo ali cim im pukne moral pocnu medjusobno da se jedu i samim tim nestaju osim ako nemaju beastmastera koji im instant vraca moral..

Marinci su i dalje slabi , zato sto su i dalje jedina nacija koja nema nekog avatara koji je prepoznatljiv.

Tau je brutalno pojacan posto su se svi zalili na njihovu "svlienost" zbog cega je strasno mali broj njih ikad igrao.

Orkovi su orkovi , stagod da im urade , ako iole osoba zna da igra sa njima polomice SVAKOGA (Ipak WAAAAAAAAGH>>>> sve :D)

Imperijalna garda je iz nepoznatih razloga najpopularnija nacija za igranje (valjda svi vole baneblade) pa nisu smeli da ih menjaju

Chaos je dobio sitne popravke u sistemu ali nista narocito sto bi ih postavilo dalje od skoro pa najbalansiranije nacije u igri

Eldari su zbog uticaja tabletop fan-ova postali mnoooooogo jaci i izdrzljiviji pogotovo howling banshee koje sada ownuju mnogo vise nego ranije

Ma sve u svemu , zaintresovani nek odrede neki dan da opalimo ffa ili team nije bitno :D

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

I dalje pisam u oci prejako sa tauima ... kampanja je prelaka cak i na hardmode ;)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Taj Cannon je simpa ...

Zanimljiva stvar takodje je da jedino kad se igra na hardu sve tvoje jedinice imaju normalan hp...

Cak i na normal mode-u sve tvoje jedinice imaju 2x hp nego sto bi trebalo (kad bi se igralo online ili u lan-u) sto je poprilicno cudno.

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...