Jump to content

Indie Games


Recommended Posts

Oba su WiP, ne zna se status, izgledaju sjajno.

UACd67a.gif

http://www.intotheriftgame.com/

I Jetpack Squad, koji radi ludak koji je napravio Intrusion 2

ABkdrVh.gif

http://jetpacksquad.com/

Edited by shw.

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

Obrnuo par puta Westerado, jako dobra igra. Pucačina umotana u oblandu kvestova i zanimljivu mehaniku gde moraš da nađeš ko je poslednji bos u igri tako što ćeš skupljati tragove i otkrivati detalje od drugih ljudi.

I da, svako može u igri da se ubije :)

 

Link to comment
Share on other sites

zato sto zhelim tako, nastavicu da zhivim u zabludi da si probao westerado zbog moje preporuke na ovom topicu od pre godinu ipo dana =oP

mada, zaboravio si da naglasis da je haberdasherija najbitnija stvar u igri ;o)

Edited by Kole
Link to comment
Share on other sites

Ne vidi se iz trejlera baš o čemu se radi.

Igra se ko slevanadesno tabačina, upravljanje je twinstick - vodiš malca sa zastavom, ostali te prate, desni stick ti je aim za bacanje molotovljevih, kaldrme i sranja.

Oslobađaš usput fabrike i PREDUZETNIČKE radnje, lomiš i peglaš se sa pandurima, pa ti se pridružuju drugari koji su valjda kao neki fazon healthbar.

Mislio sam da će biti neki strategic map, ali izgleda da ima samo worldmap i običan level progression.

 

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

On 11/2/2016 at 2:42 PM, Kole said:

zato sto zhelim tako, nastavicu da zhivim u zabludi da si probao westerado zbog moje preporuke na ovom topicu od pre godinu ipo dana =oP

mada, zaboravio si da naglasis da je haberdasherija najbitnija stvar u igri ;o)

Naravno! Samo sam čekao da bude na Humble Bundle da bi je kupio i odigrao.

BTW haberdashery <3

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ne igram Minecraft, ali ovaj indie naslov mi je simpa, izlazi za par dana:

http://store.steampowered.com/app/528960/

 

 

 

A na ovo sam zino, izgleda prelepo, izlazi u narednih par meseci valjda...

http://store.steampowered.com/app/404680/

 

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Cayne, od ljudi što su pravili Stasis, jopet u svemiru, probao sam malo, prelepo i jezivo. Biće besplatno kad izađe iz bete.



Isto im izlazi Kickstarter za post apokalipticni izometrijski point and click, za 3 dana

Zove se Beautiful Desolation

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Krenuo pre petsto godina, zaboravio, pre dve večeri instaliraoa i obrnuo konačno Titan Souls, super je igra.

Niz finih boss fightova i ništa više, ništa pretenciozno.

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

odlican je Titan Souls.   In other news, novi omiljeni Indie: THE VIDEOKID  \o/

Mislim da ga vec ima i na torentima.....  PS. extra smo se zabavili dok smo pokusavali da identifikujemo sve likove koji se pojavljuju u igri...  :)

 

 

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Auf jebote.

Čak i da bude neigrivo smeće kao 90 odsto novog indi nostalgija talasa, svaka im jebena čast.

Evo i ova traka kao bonus carevanje:

 

Edited by shw.

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, [BMF]Psycho said:

Ruiner, Devolver.
 

Ovo deluje kao malo više sofisticirana verzija onog Hatreda ili kako se zvaše ono kad ideš i ubijaš ljude okolo u crno belom settingu što su svi živi ishejtovali da je "nasilno".

Link to comment
Share on other sites

Ovaj Devolver :)))

 

 

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

Upalite ovog majmuna, nisam dosad video ovakav "demo" - jebeno sjajna ideja.

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

je l' cepa neko Hollow Knight? negde videh preporuku za Shovel Knighta, pa sam guglajuci njega nekako naleteo i na Hollow Knight. u medjuvremenu sam krenuo da igram i Axiom Verge i ono, mozak se polako pretvara u kasu. naravno da sam morao da gledam Metroid/SuperMetroid i vidim kako je sve to krenulo =)

inace, atmosfera je prejaka i generalno je vizuelno sve prilicno zanimljivo i u tom nekom mracnom Barton fazonu. svetovi se razlikuju i svaki ima svoju neku temu, animacija i kontrola glavnog lika je utegnuta, milina igrati na dzojstiku. ponekad ume da bude frustrirajuce sto su klupice (save pointi) dosta udaljene, pa se lako covek opusti i zagine (narocito ako je neki boss battle) i onda mora da backtrackuje kako bi ubio svog duha i uzeo kintu. protivnici se respawnuju svaki put kad se napusti "soba", a neki neprijatelji su bas frustrirajuci. sjajno mi je sto igra ne drzi igraca za ruku - na pocetku uopste nema nikakvih mapa, pokazatelja pravca, itd, da bi kasnije mogle da se pazare nepotpune mape kod vendora, a potom igrac sam kupuje mastilo kojim moze da istrazuje i dopunjuje tu istu mapu, a tek onda ide neka vrsta kompasa kojim moze da vidi gde se na toj mapi nalazi, itd. takvi apgrejdovi zauzimaju odredjen broj slotova kada su aktivni, pa je nemoguce nagruvati sve sto kupite/pronadjete, nego se uvek pravi neki kompromis i bira sta je najpotrebnije u zavisnosti od situacije (npr, kad mi treba kinta - ukljucim bonus da neprijatelji dropuju vise para, da automatski skupljam kintu gde god da ona padne kako ne bih isao okolo da skupljam; kad se spremam za boss fajt - bustujem HP/dmg, itd). jako fino odradjeno, nesto kao mracniji brat Orija. topla preporuka!

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...