Jump to content

Indie Games


Recommended Posts

Pa više liči na Papers Please nego na txt avanturu.

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Узео прошле недеље да се играм док ДС3 не изађе. Глава ме заболела од боја :(
Али порбаћу поново, занимљиво делује. Само да се привикнем на колорит и на то да нико не прича ништа :)

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Ima malo toga definitivno da je to hipsters wet dream, ali opet, meni ne smeta, nek forsiraju :D

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Princess Remedy in a World of Hurt

UKxgRTv.png OVDE POKUŠAVAM DA UBACIM SLIKU, ALI SE FORUM ZABAGUJE KADA ISKORISTIM DUGME ZA TO, NE UMEM OČIGLEDNO DA KORISTIM TAGOVE I IZ PRINCIPA NEĆU EDITOVATI

Carsko ime, spektrum grafika, čist gejmboj gejmplej, besplatno, daleko manje nervira od lošeg mulligana u Hearthstoneu.

Vi ste princezica Lekić koja je upravo diplomirala na akademiji Lečenja i vaša misija je da zalečite princa Hingsta boreći se protiv bolesti i lečeći sve i svja u Jaojsvetiću. 

Uglavnom, idete po nekom zeldolikom svetu i pričate sa random stvarima (od dece, preko govana, lala i pataka, do nekih čudovišta) i saznajete razloge njihove boli (I'm sad because of reasons), onda sledi mini-game lečenja, odnosno osmobitna sobica Binding of Isaaca, tj. arenica na jednom ekranu. Ima i skupljanja statova, gluposti, "kvestova"...

Nisam je završio, ali vidim da je dozirana na oko sat vremena.

Činjenica da mi se ne pegla od grafike, hurtworlda, tužnih lala i žnjorave princežičice, ali da se bojim da mi se ne pripegla na kraju ako mi prospu moderni FEMALE PROTAGONIST POWER SJW govori malo i o meni, ali i o gejming industriji ovih dana.

  • Upvote (+1) 1

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...