Jump to content

Patike za fudbal


vlada92

Recommended Posts

Dobro izgledaju ali ih nisam video u prodavnicama, medjutim ja se uhvatim za adidas odma.

Na prvom postu gde sam okacio slike patika, e pa prva slika, verovatno cu te kupiti ali mi je tesko da izdam predatorke...

Mada su lepo nahvalili i te Nike Tiempo

-Nike have developed the tongue to incorporate a slit to help tongue sit on the instep by avoiding the bones and tendons. The Tiempo Mystic IV lace loop holes have also been widened in order for the tongue to stay in the right position. The upper has been constructed from A new and improved soft cow leather which has a coating to improve ball control, therefore makes these Nike Mystic IV football boot for superior comfort and feel.

edit: jaooo i ove mi se svidjaju

SI-PU101938-05-2.jpg?1350057692

Inace, mozda ce nekome ovaj sajt biti koristan

http://www.prodirect...om/default.aspx

Edited by Atelas
Link to comment
Share on other sites

ovo je novi tiempo,meni se on svidja,imaju sad neki ERGONOMSKI oblik koji je meni weird,nazalost,nema starog koji sam ja imao,a gotove su,moraju da se kupuju nove :c

Razmisljam se da predjem na diadora maracana

diadora_maracana.jpg

Gde imaju gilje za fudbal za par hiljada, dakle što jeftinije a da nisu totalni dreš i da se ne klizaju mnogo?

imas svuda,pa cak i u mesari

iskreno,za 3-4-5 hiljada stvarno mozes da biras sta hoces

izbegni umbro,loto,kapa,to ti je frendli advajs

sa ovim ostalim ne mozes da pogresis,gledaj da su sto vise klasicne,a ne ove svetlucave ko sto lesko nosi :)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Pa šta ostane ako izbacim umbro, loto i kapu, ostane Nike od 10+ hiljada :D

pa gresis,adidas i nike skroz regulare nalazis za 5 soma,diadoru nadjes i za 3.

evo,nije me cak mrzelo ni da ti pomognem malo:)

http://www.sportvision.rs/202-catalog/#/pol-za_muskarce/tip-patike/vrsta-obuca/namena-football/price-1-6271

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

'Prelistao' sam forum, pa reko da ne pravim novu temu, pitacu ovdje. 

Imam adidas sala patike vec 2 godine i u zadnje vrijeme mnogo mi se klizu na parketu pa me zanima da li mogu ikako rijesiti problem, da li da pucam ljepilo po djonu ili slicno ili da nosim obucaru? 

Patike su slicne ovim sala12.thumb.jpg.5ae66f7ba325a9a242f7693

Pak'o brate.

Guccimist.

Link to comment
Share on other sites

To se zove pendzatiranje i uradice ti svaki obucar za cirka 500-1000 din i ako si zaljubljen u neke patike, ofc da se isplati, produzice im rok sigurno :) Kad se taj njihov djon izlize, e onda si bas kao bambi po ledu :)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Pa konkretno sto se moje kupovine tice (za burazera) http://rs.sportsdirect.com/adidas-kaiser-team-mens-astro-turf-trainers-263071?colcode=26307161 Kaiser je 34.2e posto ima manju nogu :) veci brojevi su 45e i ako porucis preko ljudi sa KP sa sve dostavom na tvoju adresu izadje oko 7k (trenutno stanje), a mene bi sve izaslo oko 5.5k. Znaci ne moze da se pogresi sa njima?

Link to comment
Share on other sites

Pa jebem li ga. Sada sam pogledao kod nas i nasao par komada pa ajde da bacite neke preporuke :)

Spoiler

130846.jpg

Spoiler

ST-NI819216-001-2.jpg?1456231556

Spoiler

c58fd87e8a76.jpg

Spoiler

b28b09edfba4.jpg

Adidas i bele Tiempo ispod njih bi trebalo da su "kozne" koliko sam ja video na sajtu adidasa i nikea, a i nekako mi izgledaju najizdrzljivije :) Inace sve je kod nas, a cene redom 6k, 5k, 4.5k, 3.5k

Edited by agrsv
Link to comment
Share on other sites

Ja za turf gilje ne bih nikad uzeo pa makar znao da cu biti ko bambi na ledu, zato su verovatno i jeftinije nego inace

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Ja ne bih uzeo nijedne, jedno sam bio uzeo patike za turf i na sledećem fudbalu sam sjebao zglob jako jer nisam navikao na visinu krampona + me udario lik :D

Po slikama rekao bih bilo koje od navedena 3 nike modela, i to samo zato što su prošivene napred, za razliku od adidasa

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...