Jump to content

TUR u NS


Silencioo

Recommended Posts

  • Replies 329
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ej ljudi,sry sto spamujem na ovom treadu, ali ako hoce neko neka mi da supp za ihcs,plz...

Mare,Silent..sorry sto sam rekao da vas poznajem,jer nisam znao koga drugog da navedem...

Ma braca smo Srbi,bice ok?

Evo vam link: http://z13.invisionfree.com/IHL_Euro/index...showtopic=12070

Edited by dR.No0

[0:51:9]dR.No0 Say:

rekao ja dota-angelu

[0:51:16]dR.No0 Say:

brate ja sam icefrog

[0:51:25]dR.No0 Say:

ako mi ne das menagera, gasim sve

[0:51:31]4Sale-_- Say:

LOL

[0:51:35]dR.No0 Say:

i jos mi da 1000 eura na ruke

[0:51:55]4Sale-_- Say:

kako bre 1000 eura"?

[0:52:7]4Sale-_- Say:

na karticu?

[0:52:21]dR.No0 Say:

na ruke brate

[0:52:28]4Sale-_- Say:

on prso brate

Link to comment
Share on other sites

Ako se na -RD-u daju pauze da se razmisli u vezi pick-a, tu onda sreca ima jako malo veze, i tim koji bolje zna sve heroje i igru generalno ce pobediti sigurno... (na -APXL, ipak postoje kombinacije koje chesto igrash ako ti ih protivnik ne-banuje)

Takodje, -RD moze da uvede neke potpuno nove taktike i pick-ove, u kojima ce se opet bolje snaci tim koji bolje poznaje igru, a shto se tiche balansa, 1-2-2-2-1 draft to reshava prilichno lepo...

Samo razmisli:

Delite isti pool, samo shto u -apxl-u banujete 6 heroja + novi, a u -RD-u komp sam banuje 66 heroja +/- novi [:D]

Link to comment
Share on other sites

opet ovaj filozof boze...

RD ima mnogo vise srece nego XL a poenta kompetetivne dote je da se upravo to eliminise i da se sto vise svede na skill, taktiku, timplej etc..

Ako je na miage lanu bilo apxl po grupama ne shvatam zasto ne bi bilo i ovde

e da 4gl dolazi da osvoji

Edited by SilentCat

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Ej ljudi,sry sto spamujem na ovom treadu, ali ako hoce neko neka mi da supp za ihcs,plz...

Mare,Silent..sorry sto sam rekao da vas poznajem,jer nisam znao koga drugog da navedem...

Ma braca smo Srbi,bice ok?

Evo vam link: http://z13.invisionfree.com/IHL_Euro/index...showtopic=12070

brate ako ti zasluzhujesh vouch onda ja treba da igram za mym i igram qop umesto maelka mada mrzim qop...[moje mishljenje]...

peace

Edited by Rambe
Link to comment
Share on other sites

@ MareBG,

Eh mangupe, pa naravno da nemoze bez mene [:D]

@ Silentcat,

U -RD sreca zanchi vishe, slazem se 100%, samo mislim da ce ipak na kraju najbolji da pobedi...

(jbg, filozof, i boli me paja [:)])

E da, rekao si milion puta da uzimate, bolje to stavi u potpis da nemorash stalno da ponavljash [:D]

Edited:

@ Bambale, Ko psuje, za njega nema rakije [:D]

Edited by Dotar
Link to comment
Share on other sites

APXL, svi su se nagledali replaya, pa i kad im banujes 3 heroja, oni imaju spremne kombinacije...ljudi vise ne znaju da igraju lane ako nisu sven lina... RD ftw... Ali posto je svuda -apxl pa i u Maretovoj ebenoj Francuskoj, bice tako posle grupa... Ali u grupama,malo iznenadjenja i zeze sa rd(imo da ti za rd treba vise poznavanja dote i skilla i brzog sastavljanja taktike, jer se neide sk lesh i sven lina jebeni svaki put, pa kad nemas dva stuna na lane, rade i mnogi drugi heroji,taktike i slicno...) hf gl

www.getskillz.co.yu/viktor

Link to comment
Share on other sites

APXL, svi su se nagledali replaya, pa i kad im banujes 3 heroja, oni imaju spremne kombinacije...ljudi vise ne znaju da igraju lane ako nisu sven lina... RD ftw... Ali posto je svuda -apxl pa i u Maretovoj ebenoj Francuskoj, bice tako posle grupa... Ali u grupama,malo iznenadjenja i zeze sa rd(imo da ti za rd treba vise poznavanja dote i skilla i brzog sastavljanja taktike, jer se neide sk lesh i sven lina jebeni svaki put, pa kad nemas dva stuna na lane, rade i mnogi drugi heroji,taktike i slicno...) hf gl

www.getskillz.co.yu/viktor

Pa da apxl balans ali cisto malo rd 4 fun nece smetati. Viktore citaj pm i dogovori

infacidfinal2vn9.png
Link to comment
Share on other sites

RD ume toliko puta da resi, npr imas u pulu zevsa qop-a i potm-a i ko prvi pickuje moze samo jednog da uzme i uzme npr zevsa a drugi tim uzme potm qop-a dok u poolu nema 2 stuna koja mogu da poklope ili qop-a ili potm-a ili nema line da iznukuje potm-a itsl i kako ces ti da ubijes potma ili qopa u celoj partiji?... mislim, ne mogu neke senzacije da se dese u grupama ali tbh ne shvatam zasto bi stavljali rd kad moze apxl od pocetka...

ceo svet je glup mi se pravimo pametni :)

Edited by SilentCat

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

slazhem se sa maretom...nama se to juche desilo... bash je bilo gloopo mislim da treba -apxl od pochetka...mislim ako neki tim otje da uspe on i treba da ima uvezhbane kombinacije[za koje sam siguran da ih netje pokazati pre nekih ozbiljnijih mecheva jer ako to uradi onda tje im samo banovati/pickovati neke bitne heroje i gg no re...] peace

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...