Jump to content

TUR u NS


Silencioo

Recommended Posts

  • Replies 329
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ok izvini brate. Evo jel moze ovako: brate dolazim da jedemo i da pijemo i i i mozda i dotu odigramo i i i da tomicu izujem :)

Joone podsecas me na mene kada sam bio mlad i lood i kada sam bio u tim vodama ako samo nastavi tako pulenu moj ucio si od najboljih - nisi se za DZ osisao xD [:D] [:D] [:D] [:D]

Edited by Ticke[P]a
k327uxde8.gif
Link to comment
Share on other sites

Ne znam gde mi je kartica... tako da sam ovih dana nedostupan.Btw ne znam ni ovde gde je pm, naravno mrzi me da trazim.Posalji na Vidza@serbiancafe.com sta si mislio.Ali fora je i broj compova ovde.

E sada:

Za prijave ce biti ziro racun ko prosli put,2000po ekipi.Nagrade od uplata, a ako nadjem neku ns firmu da sponzorise miseve i p mamine onda i to(jos ce biti postovano).Onda ekipa max br je 10.Da ne bi igrali do sledeceg dana ujutru.Ofc da ove ekipe koje znam imaju prednost, a ostatak ko upadne.Igrace se 2 grupe po pet, prva dva prolaze, polufinale finale(ukoliko mare kaze nesto pametno i ako je izvodljivo, mozda se promeni sistem grupa).90% da ce po grupama biti -rd a polu i finale -apxl (moja for fun zamisao, koja naravno ima svoje objasnjenje...) Bice naravno nekoliko vrsta domace rakije, a za has... ne znam,jebeno je ovde rostilj opizditi, nemam nista od opreme,sve mi je u Beceju :)

Pravila: 1 arcane,1meka,2 ginso/euls, 2 necro, 2 refreshera. Sme backdor do high grounda. Na hg se mogu vijati heroji, moze tp, ako se udje na jednu stranu moze svuda itd... Znaci ko sto se svuda igra dota...Za datum cu jos javiti jos...Tj bitno je da postujem racun i da pocnu ljudi da se prijavljuju parama :) I naravno ako se sve sjebe, ne do bog, svima ce biti vracene pare...hfgl

Link to comment
Share on other sites

e da

dolazi 4gl da osvoji, ne znam da li sam to rekao

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

pa vidi ovako uvek bolje da bude vise ekipa, tako da mozda bolje da napravis 12 ekipa, 4 ekipe nosioci (ne igraju grupe), ostalih 8 ekipa igraju po prve 2 ekipe iz svake igre prolaze dalje, i ukrsta se 1/4 finale, onda 1/2 finale, finale se igraju bo3 (best of 3 = na 2 dobijene) i to je to, sto je najgore ovo bi cak moglo da skrati vreme, a vise ekipa bi ucestvovalo ;)

P.S. sve pare za prvo mesto ili procentualno?

kGR: nemam pare

DU[OVER&astronOUT]: btw

DU[OVER&astronOUT]: sanjao sam urosha

Link to comment
Share on other sites

Pa bice pare nesto procentualno... Videcemo jos sa sponzorima.Jedino treba od tih para da platim radnika a ostalo ide u fond za 4gl :)

Nosioci grupe ne igraju po grupama? zzZZzz to mi je do jaja glupo.. Oces odma da vas stavim u finale? -_-

10 ekipa i sve ce ici glatko, a te dve vise ti nista ne znace,tj nikom. Kada izmisle u Ns igraonicu sa mnogo mesta i compova onda cemo da napravimo neki mega tur! Datum je kraj marta ili pocetak aprila.Ovih dana ce se sve rascistiti..

www.get-skill-in-dota.co.yu/viktor

Link to comment
Share on other sites

e to za te VIP ekipe je smor cist...zasto? zato sto npr ja na ni jedan tur nisam jos bio i sad ocu da dodjem s nekom mix ekipom i aj sad za tomu divljaka nema mesta jelte ??!

to je glupo skroz je nove ekipe/igraci nece moci da ucestvuju ...

mada ae kad u ns nema igraone od 60 kompa a u nisu ima onda se stvarno ubite jebo vam ja vama da vam jebem

Link to comment
Share on other sites

pa vidi ovako uvek bolje da bude vise ekipa, tako da mozda bolje da napravis 12 ekipa, 4 ekipe nosioci (ne igraju grupe), ostalih 8 ekipa igraju po prve 2 ekipe iz svake igre prolaze dalje, i ukrsta se 1/4 finale, onda 1/2 finale, finale se igraju bo3 (best of 3 = na 2 dobijene) i to je to, sto je najgore ovo bi cak moglo da skrati vreme, a vise ekipa bi ucestvovalo ;)

P.S. sve pare za prvo mesto ili procentualno?

Kako ces da igras 1/4 finale i 1/2 finale? ako nije bo3? igrace se -APLM ?:D mada moze i -sd

Link to comment
Share on other sites

Nema tu povlastica neka igraju svi grupe tako ce biti zanimljivije ( mozda dodje iznenadjenje ) tipa kao na turu u KG-u kada je mix kragujevacka ekipa igrala vs SeiN-a i zamalo da dobiju jer su isli na 5 dagona i to focus Saleta Saradoksa zamalo decko da iscupa cablove xD [:D] [:D] [:D] [:D] Gleda me tuznim ocima i kaze AAAAAAAAAAAAAA STO SAMOOOO MENEEE BREEEEEEEEEEEEEE a njih 5torica prolaze pored mene i posle kada ih stignem gg no re ( SVEN BAJA ) [8D]

k327uxde8.gif
Link to comment
Share on other sites

iskreno ja ne bi da budem povlascen povlasti ostale 4 ekipe, mi igramo grupe, i ukrstamo se posle u 1/4 finalu :D

4k vise malo li je xD

Taman da pokrije banetov alkohol ^^

Edited by MareBg

kGR: nemam pare

DU[OVER&astronOUT]: btw

DU[OVER&astronOUT]: sanjao sam urosha

Link to comment
Share on other sites

Ovako, necemo to sa povlascenim ekipama. ViP se radi Hasane da bi bilo obezbedjeno ucesce proverenima, a ti iako nisi bio na turu nikad, ovde si VIP jer si penis tako da nista ne brini! Igramo -rd po grupama, a dalje apxl. Rd da bi brze proslo po grupama i da bi bilo kao zanimljivije, dva moda ovo ono ql full.

E sad za heroje... Mislim da bude ko na mym turnirima bez novih-puck,zombi,pitlord itd, a bristle,luna i sta vec da nisu banovani... Imas 3 3 bana. Ali problem je kada se igra -rd, onda je glupo banovati nove heroje, jer ti ostaje malo da biras. Tako da ce najverovatnije biti da su DOZVOLJENI SVI HEROJI KOJI SU U VERZIJI.Sa tim da ih na apxl mozes banovati...Na ovo jos nisam stavio tacku,ali za koji dan hocu! Ima dota najta petkom, tj veceras svratite.. Kraj bulevara Jovana Ducica-preko puta madisona...

Gledajte na ovaj turnir kao na druzenje, a i da se svi upoznamo(koji se uzivo nismo jos videli a svaki dan igramo zajedno), a ovi sto se znaju da se vide ponovo :)

www.getsomeskillz.co.yu/viktor

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...