Jump to content

Recommended Posts

Dve veceri sam proveo trazeci program koji moze da ocitava APM live ( u partiji ) i izbacivao je hljadu stvari tipa: AdvLoader , APM-Alert2.1 , "APM Live!", W3CHART, bwcoach i td... E sad , vecina ovih stvari ochitava apm samo za SC a ostalo ne ochitava live.

Pitanje je: postoji li uopshte program za Wc3 koji moze tako neshto ili neki od ovih programa ipak mogu da to rade ali sam ih ja pogreshno ubacio u registar?

mrzi me da trazim vise imam zelju da povecam svoj apm ( 80-110 ) jer imam problem sa njim ( nemoj da kazete da nije presudna stvar apm i ostale gluposti tog tipa ).

tnx u napred

Link to comment
Share on other sites

u doti se ocitava koliko si uradio komandi u poslednjih pet minuta, tj. na pocetku partije dok ne prodje prvih pet minuta, kolko si radio akcija do tad

u sustini nije nemoguce, samo sto ja makar nikad nisam cuo za takav program...

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

E ovako... Hvala za nishta. Program koji moze da ocitava apm u toku partije zove se APMdetector ( svi koji su zainteresovani da probaju ili misle da moze da im pomogne neka potraze na googlu mnogo je lak program i radi ne zavisno od igre tako da je ipak moguce videti svoj apm live u pratiji )

Topic moze biti zatvoren jer sam u sushtini sam sebi dao odg na pitanje :)... a ako sam nekome i pomogo ovim jos bolje.

poz [8D]

Link to comment
Share on other sites

Imam jedan problem, pa da ne otvaram nov topic , instalirao sam taj w3g master i radio je normalno , ali sad kad hocu da gledam neki replay ne mogu , pojavi mi se neko sranje , i onda sam hteo da dilitujem w3g master , ni to ne moze,

Pojavi mi se ovo link

E resio sam problem , samo sad su mi malo sjebani replayovi , moram svaki put da izaberem program sa kojim cu da ih pustim , al nema veze ...

Duka

Link to comment
Share on other sites

jbt..postavljate svakakve topice, kao da ste deca od 10 godina pa ne mozete da se snadjete oko pojedinih stvari ,taj w3g master se koristi godinama i niste mogli nigde da vidite kako se koristi i sad odjednom vas 20 zapitkuje kako se koristi..

petardo, procitaj topic pa onda stavi post...

----------------

Jel iko probao APMdetector? jel ikom od koristi? komentar ako je neko namestio.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

^ daj neki rep, ne verujem ti!

Isqliran si za rep [:D]

diablo303kl4.jpg

grinder says:

eo bas sam sad izmikrovao demona 6-icu

grinder says:

:)

grinder says:

i uspeo sam ....

grinder says:

NE!

` Nemanja Recoba ` says:

:D

grinder says:

realno i am kad ukljuci ulti maltene isto shiba?

Link to comment
Share on other sites

Naravno da jesmo [:D]

Inace, kad stizes u Miami po mom? [:D][:D]

diablo303kl4.jpg

grinder says:

eo bas sam sad izmikrovao demona 6-icu

grinder says:

:)

grinder says:

i uspeo sam ....

grinder says:

NE!

` Nemanja Recoba ` says:

:D

grinder says:

realno i am kad ukljuci ulti maltene isto shiba?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...