Jump to content

NEZAVISNO KOSOVO


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

"Carice" su izasle i u dnevnim novinama danas.

Ima ili da izvrse samoubistvo ili ce da popiju ciglu u glavu negde na ulici...

obrni-okreni, krajnji rezultat će biti isti [:D]

Ona sto su je intervjuisali u "Vidimo se u citulji"?

ma dal' si lud?! pa imala bi bar 30 godina do sad.

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

lol odmah svi na utvrdjivanje gradiva, sonja je istorijska licnost bre!

ovaj mali iz ambasade, sta ja znam, ta deca me najvise iritiraju od svih 'kostunica nuspojava', ali opet mi je bedak, jebeno dete, idi mali u picku materinu sta ulazis unutra, ako vec divljas, divljaj spolja...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

sta se lozite, bole sve njih kurac za nas, i ruse i amere i sve ostale...svako ce da gleda da izvuce sto vise iz ovoga sranja za sebe i za par meseci ce svi zaboraviti ko da nista nije bilo...

.

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

A čokoladne bananice ni za kamion Milke. Kraš ima neke svoje, kao i Banat, ali Štark su kevetina!

Kao krajnje posveceni gurman i sladokusac, najozbiljnije ti preporuchujem SwissLion bananice

iz onih njihovih "Slatkih Kutja" na merenje sto se valjaju... Neces zazaliti, dao sam im 9- od mogucih 10!!!

OMG, ali cekaj !!! Pa ovo je topik o kosovu! Moram da dodam obavezno i jednu:

HEIL_5.jpg

Edited by fatboy

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

„Pink“ skinuo „Grand šou“ zbog Kosova

Nakon RTS-a, koji od utorka ne prikazuje američke serije i filmove, Televizija „Pink“ je od juče sa programa skinula sve emisije sa narodnom muzikom („Grand šou“, „Petkom u 2“...), sa obrazloženjem da se, u skladu sa trenutnom političkom situacijom u Srbiji, narednih nekoliko dana neće emitovati emisije sa „elementima narodnog veselja“.

- Odlučili smo da sa programa skinemo sve emisije sa narodnom muzikom, što se odnosi na „Grandove“ emisije, tok šou „Petkom u 2“ Jelene Bačić-Alimpić... jer smo procenili da, s obzirom na političku situaciju u zemlji, nisu primerene emisije koje podsećaju na narodno veselje - kaže Tanja Vojtehovski, portparol „Pinka“.

Po njenim rečima, filmovi i serije će se normalno prikazivati, a TV „Pink“ će se od ponedeljka vratiti na regularnu programsku šemu.

Kako saznajemo, RTS će se najverovatnije od danas vratiti standardnoj šemi. Da podsetimo, na RTS-u se od početka nedelje, kada je Amerika priznala nezavisnost Kosova, nisu prikazivali američke serije i filmovi, a Aleksandar Tijanić, direktor RTS-a, tvrdio je da nije reč o cenzuri već da je zbog velikog broja vanrednih emisija o Kosovu programska šema morala da bude izmenjena.

a za one dve iz batajnice.. huh.. nemaju.. maaa.. !!!

٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶.٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶star3.pngladysw9.gif

Link to comment
Share on other sites

Patriote, nema sta.

Kako su samo srecne i usplahirane dok izlaze iz razbijenog izloga. Super provod! Makar da se pronasao neko pametan, koji bi ih pratio do prve mracne ulice i potom sutirao u glavu dok obe ne ispljunu sve zube.

Secam se da je za vreme bombardovanja masa razbila Mek jednom ili vise puta. Tada niko nije krao. Ratne profitere i ostale lopove je i sam narod tukao, a ovo sada je sve otislo u kurac.

thorsteinar.jpg
Link to comment
Share on other sites

Koraks je ili prolupao ili ga otvoreno plaćaju po učinku. Ako Sloba nije za sve godine zaslužio tako gadne karikature šta čovek da zaključi. Da je patetični Koštunica opasniji i gori od Miloševića? Da je ova tužna bulumentna premijerovih savetnika "ušila" Govana Matića i Vučića, Goricu, Šaju i samu Baba Julu?

Link to comment
Share on other sites

^ ocigledno nisi pratio onomad redovno njegove radove, bilo je JOS GORIH blacenja od ovoga... ali to je samo

NJEGOV LICNI pogled na desavanja na politickoj sceni sa njenim akterima kao takvim...

Nakon RTS-a, koji od utorka ne prikazuje američke serije i filmove...

...nesto se razmisljam..... inace je RTS bio poznat po emitovanju naj amerikanjskih serija i filmova, vazda friske naslove su davali i to... [roflmao]

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

:( koliko ja znam inache se svuda u svetu ambasada i dvorishte oko nje kapira kao zemlja te drzave.... to je losh znak al ne mislim tek tako da ce nas udariti silom ipak se troshe dosta u ratu koji vec vode

pre cenim opet neki embargo

i mislim da cemo moci zaboraviti putovanja na neko vreme bilo gde vani

mozda zbog neceg drugog... mislim da im ambasade lupaju precesto... mada i kineska ambasada je ista kao i americka... a bombardovali su je... :)

Mora da počne, red bi bio da nam se vrati ono što nam po pravu i pripada

serbiatk5.jpg

:P

a gde su tu beograd i novi sad :))))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...