Jump to content

NEZAVISNO KOSOVO


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

E ono sto je meni najspecificnije u celoj toj prici paljenja ambasade je sledece:

Ne znam da li ste primetili sta rade huligani (sad vec polako i sumnjam da su huligani)?

Uzimaju neku sperplocu (cirka 2 m2) i postavljaju je na tacno predvidjemo i isplanirano mesto. Donose motku dugacku 4-5m sa sve kukom na kraju i cupaju onaj hr grb koji gle cuda pada na sred sperploce (ako neko ne zna, grb bi inace pao u neki kanal). [:D]

I ono sto je meni smesno u tome je kako neko moze da kroz grad nosi metalni stap dugacak 5m? Vidim ja da je ovaj mlohavi amish jednaki huligan kao i ti klipani. :D

BTW jedan od likova koje ja znam (po reputaciji "in and out of prison") je krenuo da brani kosovo sa povecom kesom i pozadinskom namerom. OMG [8D]

Edited by vaznapravila
Link to comment
Share on other sites

na demonstracijama ispred skupstine i hrama nije bilo nijednog jedinog problema, pukle su dve-tri petarde i to je sve. a onda po zavrsetku toga nastaje haos, deca mladja od mene koja ne znaju sta je Kosovo, idu na splavove i dernjaju se po ceo dan "napred zvezda le" etc razbijaju i pale sve na sta naidju, pocev od trafika na slaviji, pa sve trafike kod zeleznicke... to je samo odraz stanja nase zemlje i vaspitanja te dece. zivim pored skole i muka mi je kad prodjem pored ili kad otvorim prozor i cujem sta pricaju i vidim kako se ponasaju.

Link to comment
Share on other sites

na demonstracijama ispred skupstine i hrama nije bilo nijednog jedinog problema, pukle su dve-tri petarde i to je sve. a onda po zavrsetku toga nastaje haos, deca mladja od mene koja ne znaju sta je Kosovo, idu na splavove i dernjaju se po ceo dan "napred zvezda le" etc razbijaju i pale sve na sta naidju, pocev od trafika na slaviji, pa sve trafike kod zeleznicke... to je samo odraz stanja nase zemlje i vaspitanja te dece. zivim pored skole i muka mi je kad prodjem pored ili kad otvorim prozor i cujem sta pricaju i vidim kako se ponasaju.

kad ih cujesh i vidish pocnes da pravish planove o sto brzem sticanju neke love i samo-nametnutom egzilu na goch planini.

@oddball, nije bija gradjevinska sipka 100%. obrati paznju, bice josh 100x. Suvise je tanka za to, a i dugacka. A ono sto je mene tu fasciniralo je bio stepen isplaniranosti i organizovanosti. Znas, kao 500 mrtvih pijanih huligana koji pevaju "zvezda le" imaju svest da ce im grb upasti u kanal etc. Navodi me na misljenje da su neki bili prilicno trezveni iako su se trudili da se uklope u celu pricu.

Edited by vaznapravila
Link to comment
Share on other sites

Ovo je strashno. Ova zemlja je danas unishtena i politichki i ekonomski.

Jedino shto Srbiju izvlachi iz govana je shto je Srpsko Kosovo - Hladan Rat (i to najachi ikad, kako su Rusi rekli - Novi Svetski Poredak) sva "3 sveta" ako ne i sam okidach tretjeg svetskog rata.

Ali to ne svataju ni srpski politichari (oni zapravo misle da ljude interesuju kosovo i srbija i da su to zapravo diplomatski odnosi nashe zemlje sa drugim zemljama ahahahah budaletine, bole kurac svet za kosovo kao samo parche zemlje samo predstavlja objekat daleko jachih zbivanja - shto je u isto vreme za Srbiju i sreca i nesreca) a kamoce gradjani - o ovim huliganima da ne pricham.

Jebem ti retardirane politichare koji su blatantno organizovali ovaj skup, cela nacija je znala da je to idealna prilika za anarhiju. Tachno je bilo kako sam i rekao da ce biti. Jedino objashnjenje je shto su vec mnogi spomenuli, teshka prodaja Srpskog Naroda i zemlje od strane samog vrha politichkog korpusa...samo je pitanje dal su tu prodaju uradili sa ljudim iz Srbiji da steknu neki minijaturni profit (pljachke itd), ili su barem ishli na internacionalnu berzu i obrnuli neki veliki kapital (uticanje na svetsku partiju shaha koja se igra sa kosovom)

Prokleta je srpska nacija, genetski.

Kruna cele vecheri je inache to shto su demolirane Americhka, Hrvatska i mnoge druge ambasade a ne Albanska. To samo govori o tome koliko je celo ovo deshavanje oko kosova a ne oko puke anarhije.

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

Kruna cele vecheri je inache to shto su demolirane Americhka, Hrvatska i mnoge druge ambasade a ne Albanska. To samo govori o tome koliko je celo ovo deshavanje oko kosova a ne oko puke anarhije.
albanska ambasada je na dedinju,a tamo ima gomila policajaca u kornjacama. i da hoce da krenu na ambasadu treba dosta njih da se skupi i da se prepesaci,a vec bi ih negde usput rasterali.. da je albanska bila u kneza milosa gorela bi i ona jos bolje.

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

znacio bio sam na protestu zbog bleje na relaciji faks-parkic-protest i mrtav sam umoran, na nogama sam od osam ujutru, sad sam seo, cudan osecaj kad sedis:)

i brate cirkali pivo i kao aj na protest i ja kao ae i brate. onog kostunicu treba, ne ubiti, nego muciti, ali ne nedeljama ili tako nesto, nego godinama nekako da ga odrzavas zivog. kad zamalo nisam bacio peglu kad je krenuo da sernja najstrasnije, eee, on da sernja jebo mu ja mater u oko govnavo, a onaj narod svaki put kad on kaze 'kosovo je srbija' upada u lozacki trans, znaci stojim medju onim ljudima i jebeno mi je toliko bilo gadno zbog ogavnog skota da mi je u par navrata fizicki prosao pegla osecaj. ne znam da li mi se to desilo u zivotu, ono, u fazonu mislio sam da takva vrsta 'majnd ovr metr' tripa ne postoji maltene. sad mi je jasno kad neko kaze 'gadis mi se' ili 'muka mi je od tebe', to definitivno nije metaforicno vec ima koren u realnosti, kontam da sam danas saznao. nesto se mozda tripujem da mi se to desilo mozda ranije, ali nisam siguran.

sto se huligana tice, kontam da su organizovani, imali su radove tipa 'brate, interventna krenula od kurca prema palcu, sklanjaj peru i simu sa palca negde' i slicno.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Pa nemam pojma,mozda tripujem ali mislim da sam cuo nesto tipa nisu se jos izjasnili al najverovatnije nece priznati nezavisnost...

Nema pravde ni malo,sve zemlje koje su navodno stale na nasu stranu su stale samo zbog svojih licnih interesa a to znaju i deca u obdanistu,bezveze se ja lozim "au brate Spanija stala na nasu stranu ono ovo" [:D]

Link to comment
Share on other sites

sto se huligana tice, kontam da su organizovani, imali su radove tipa 'brate, interventna krenula od kurca prema palcu, sklanjaj peru i simu sa palca negde' i slicno.

a-ha ! Ovaj Doolio je u dosluhu sa vandalima, Perom i Simom. Oduvek sam to znao. Sad im bar znamo imena, sužavamo obruč oko te bande.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam zasto, ali stvarno mi nije ok paljenje Hrvatske ambasade, ne kazem da mi je ok ove ostale sto su zapalili, ali recimo da je to bilo ocekivano, a ako su vec hteli da se osvete nekome od suseda, onda je to definitivno trebala da bude Slovenija, tj Slovenacka ambasada.

A ovako smo samo unistili i ono malo sansi da Hrvati ne priznaju kosovo, plus naravno dali smo im povod da jos malo vise kenjaju kako smo divljaci itd...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...