Jump to content

NEZAVISNO KOSOVO


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ovde blizu slavije naravno navijachi krecu u napad... pale i razbijaju ali ih murija reshava ali na kratko jer se ista

povlachi a oni to dozivljavaju kao poziv da ponovo krenu u turu razbijachine... znaci hoce li neko da jebeno pohapsi

te mongoloide i dodeli im po godinu do 3 godine "odmora na racun drzhave"?

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Za sad je skup 30x bolji nego sto sam pesimisticki ocekivao... Nadam se da ce se to odrzati do 22h. Opet kazem da je ovaj (MIRAN) skup odrzan na granici 8. februara mozda bi neko i porazmislio malo o priznavanju (za sada). A ovako jebi ga u svemu kasnimo 10 dana. Ako ga i povratimo to ce biti posle nekog WW3 kad najverovatnije nece ni biti vazno cije je kosovo jer nece imati ko da zivi dole...

Ja licno praktikujem borbu na sledeci nacin:

1. biram supu C ili alevu pre Juhe

1,5. Nasu vegetu pre originalne hrvatske duplo skuplje a iste

2. Jelen pre Laskog

3. Svojih 500 evra ostavimo vrnjackoj banji, gocu, tari, zlatiboru a ne bugarskoj i turskoj

4. Ako bi izbojkotovali svaki njihov proizvod (za koji imamo alt ovde) ne bi morao niko da ih lomi sami bi otisli, al jbg znam da je to nemoguce

5. ne jedem "ljudi ljudi vratia se shime i donia frishku ribu" nego kupim neku koju kupe nasi na moru kao sirovinu pa ovde zaposle ljude da je upakuju...

Ja inace vec 5-6 godina bojkotujem svaki strani proizvod za koji imam alternativu u domacem, 4 god sam letovao u vr. banji i tamo je prelepo...

Ako bi vecina tako radila mozda bi tad ova drzava imala vise kesa za razvoj i eventualno vracanje kosova. Ovako kad smo beda ubita i kad nam je deficit ogroman nema leba od nas jer smo vojno prdnuli u chabar.

Link to comment
Share on other sites

Ja inace vec 5-6 godina bojkotujem svaki strani proizvod za koji imam alternativu u domacem...

...auu tebra, ti bas zaglavish svaki put u prodavnici dok cekirash ona sitna slovca na ambalazhama,

proizvodi.... puni i pakuje.... [roflmao]

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Jos jedno obesmisljavanje napora stotina hiljada ljudi.

PICKA LI IM MATERINA SMRDLJIVA I OVIM IDIOTIMA STO PALE I MURIJI STO IH NE PROSPE TU NA LICU MESTA I CNN-u STO JEDVA DOCEKA DA SAMO TO PUSTI U PRVU NAJVAZNIJU VEST!!!!!

sdfsdfow8.jpg

Pa lepo ja kazem da im njihove vodje huliganske prvo prodaju albansku gudru, a sad ih za albanske pare loze da JEDU GOVNA po gradu. Joj STO IH NE ZNAM LICNO DA LUPAM SAMARE JEDNOM PO JEDNOM U NAREDNIH 30 DANA MAMU IM JEBEM KLOSARSKU!!!!

Link to comment
Share on other sites

ne mogu da verujem, zasto uvek grupa skotova mora da pravi sranja. sere mi se vise kad vidim likove sa kapuljacama na TVu. frka mi je, opet idemo u kurac.

krenulo ej sranje u dgra, naravno prvo ej otishla americhka ambasada, nadam se da ce da se upute ka b92 kasnije.

od tebe sam najmanje ocekivao da podrzavas nasilje bilo kakve vrste, cak i preko foruma. nista to nece promeniti.

imam flesheve na '99 i nije mi dobro.

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Druže policija ih ne dira jer se ovo podržava odozgo.

Ulazimo definitivno u najgori period.

Svako ko je otišao na miting a mislio da neće biti ovoga je prosto glup.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Druže policija ih ne dira jer se ovo podržava odozgo.

Sto volim kad sve kazete tako lepo pa ja ne moram....

Nego gledam upravo TV program.......... BAJ BAJ McDonalds Slavija... restoran gori...

...kakva jebena tuga.... NESOJ, tako je moj deda nazivao takve skotove...

...hvala amorfnom blobu & CO za nase sretjno detinjstvo, pogotovo za ovaj prelep

prolecni dan koji smo mogli da provedemo u lezernoj setnjici ulicama velegrada...

Edited by fatboy

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...