Jump to content

Kladionice


Lucky

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

vidis da je neko vreme zagrlia obe kutije a tek posle usla u Nemacku , X u regularnom i pobeda Nemaca na produzetke ili penale ;p cujes i onog sto kaze draw

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

jel zna neko sta se desava sa utakmicom Lyon - Celtic? to izgleda samo u mojoj mutavoj kladionici bilo u ponudi. Trebala je da pocne u 21:00 danas ali nema je ni na jednom teletextu ni na internet. Cekam samo to 3+ za pare . Uvek moram neku retardiranu utakmicu da odaberem kada mi dolazi dobitan tiket :S

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Sada sam isao na sajtove liona i seltika i niti na jednom nema njihov medjusobni mec, dok seltik igra veceras u 02:00 sa filadelfijom. Takodje sam video na seltikovom sajtu da imaju vec zakazanu prijateljsku sa lionom, ali tek 31. Jula :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Razmišljam se nešto da bacim neke solidne pare na to da ćemo da osvojimo 3. mesto na svetskom prvenstvu u košarci (mada se potajno nadam da možemo i srebro da uzmemo).

Pa me interesuje da li neko zna nešto što ja ne znam a što bi me oteralo od takvog nekog bet-a.

Link to comment
Share on other sites

pa ako onih 14 koje Duda izabere + Duda ne pljusnu po soma jura iz svog dzepa da bi isplatili dug onda necemo ni otici na Mundobasket,tako da je to dovoljno dobar razlog.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Hvala na mišljenu grujo!

To mi je razlog više da baš odigram taj bet jer sve mi u, poslednje vreme, dolazi naopako od onoga kako bi trebalo da dođe [V]

A možda ću odustati od tog bet-a pa samoubilački odigrati na to da ćemo osvojiti zlatnu medaljun [:D] [:D] [:D]

Edited by dokadole
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

evo malo da ozivim topik, ipak je pocela nova sezona. Uhvati danas na 200din kvota 22 = 4400

Fulham 1

Everton 1

Newcastle 2

Ajax 1

Auxer 1

Antwerpen 1

sutra malo podebljam ulog pa nek me opet usere

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

meni mrtva aston vila.Ova liga evrope je veca sprdnja od intertoto kupa,keve mi.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...