Jump to content

Kladionice


Lucky

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tai rad :D

kako je krenulo, plakao sam

na jednom zenit, ode crvena..

na drugom siti, ode crvena

i odigram vecernji, da se 'vadim' na 200kinti milan+anderleht+fener+VELIKI KRUZEIRO (hvala ti grujo :* ) 5k dobitak

tako da sam danas u plusu 2500, vikend- na pozitivnoj nuli :\

naravno, ostajem dosledan, nema vise silovanja, max 200din po tiketu...

Link to comment
Share on other sites

pa dobro, mislio sam da su bar u kupu sposobni da urade neshta, poshto ih nigde ne ide...

atl. madrid, st.mir 2-4,portsmut 2-4, empoli 2-4, i dodam da pojacham kvotu standard... na 450 - 3300... aaaaaaaa kako bi mi doshle pare............... ne znam koliko dugo nisam pogodio ishta.....

Link to comment
Share on other sites

nece da se baci :)

ja sutra igram isto sto sam gruvao i pre 2 nedelje..ako me tad bwin kaznio, ko ga jebe, nek proba opet..ja moram to odigrati..

zajedno sa arapima i rumunsko/crnogorskom kombinom 3pl..

da volfsburg nije onako bedan u zadnje vreme mozda bi wse usudio i na njih da cepim dvojku..ovako, preskok

Link to comment
Share on other sites

e, sabio sam i ja, al smorio sam se mnogo sto sam se izretardirao sa besiktasom 1X na jednom tiketu!!! naravno, samo sam to promasio, pogodio mancester GG, X2 na bordo, 0-2 standardno kiprane i real X2

na drugom promasim dvojku celzi a pogodim bordo X2 volfs 3+ i apoel 0-2

a na trecem .... NA TRECEM!!! pogodim cisto dvojku na bordo, X2 na cska i stavim jebeni real dvojku :\ kvota 24 :\

al dobro, pogodio sam jedan tiket, juve 2, volfsburg 2, marsej iz keca i gg atletiko-celzi ...

sve u svemu u plusu sam soma i po...

danas, naravno :D

Link to comment
Share on other sites

ja sam igrao isto kontra celu ligu sampiona sem marseja :))

I uspeo sam da slozhim dva dobitna tiketa,i jos me plus real cista dvojka sjebala na jednom,a na jednom sam ih imao winer,i na tom tiketu cekam sutra dva para za 5 soma,iz sujevernih razloga necu reci koja su :))

Sve u svemu,dobar sam i danas,usao sam u dobar winning streak,sto na kladionici,sto na pokeru.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...