Jump to content

Recommended Posts

Realno dh treba da zauzima 10 fooda, archeri da bleje u aowu, da ne mogu da se prave, hunte da nemaju bounce, chimere 11 fooda i naravno talonci da ne bacaju magije, moze i demonu neki summon da se doda

diablo303kl4.jpg

grinder says:

eo bas sam sad izmikrovao demona 6-icu

grinder says:

:)

grinder says:

i uspeo sam ....

grinder says:

NE!

` Nemanja Recoba ` says:

:D

grinder says:

realno i am kad ukljuci ulti maltene isto shiba?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 196
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Realno dh treba da zauzima 10 fooda, archeri da bleje u aowu, da ne mogu da se prave, hunte da nemaju bounce, chimere 11 fooda i naravno talonci da ne bacaju magije, moze i demonu neki summon da se doda

ahahahahahahahahahaha

i da nemoze elf da kupi heroja i da warden nema shadow strike... [:D][:D][:D]

Link to comment
Share on other sites

:) mogu i ja nesto da smislim >

Pa npr. da brilliance aura oduzima manu jedinicama, kao fazon sa destrosima, - footmen je glupo da ubija ptice sa defendom bolje da mu daju "jump" ability da ih skida ko jabuke, - MK da ima % miss sa chekicem, - AM-ov konjic da moze da se ritne kad bezis (svejedno uvek bezis sa njim) pa napravi critical, - scout toweri bi realno trebali da imaju neki damage ovako su kurac dok se ne upgrejduju!

Dlakav kao majmun, al' mi obrijana kita

Link to comment
Share on other sites

Realno. Mada am kad se ritne treba bash, ne criti [:D]

diablo303kl4.jpg

grinder says:

eo bas sam sad izmikrovao demona 6-icu

grinder says:

:)

grinder says:

i uspeo sam ....

grinder says:

NE!

` Nemanja Recoba ` says:

:D

grinder says:

realno i am kad ukljuci ulti maltene isto shiba?

Link to comment
Share on other sites

Eo ovako kamenima kod elfova bi se moglo dodati da mogu da iscupaju 2 drveta da budu dual wield ... i da mogu da bacaju ta drva i prave splash 500 dmg po masi Nagi bi trebalo obrisati onaj mana shield nerealan je .. npr mogu joj dodati da umesto toga dobije krila pa da bude jedini leteci heroj bilo bi lakse "naga krilashica ftw" ! ... I gradjevine su spore kod elfa kad hodaju mogli su malo da ubrzaju to .. to mi se ne svidja kako su spore :( .... a drijade ne moraju da budu imune bolje archerici nervira me kad mi far seer pichi chain po njima samo kosuljice ostanu .. kako se raspadnu samo :( preslabe su ... ono protiv humanskog towera bi bilo dobro ono korenje ali da cela baza ima podlogu korenje(kao Und) koje slowuje i nanosi mali dmg ...

Link to comment
Share on other sites

ovako vukovi da tuku o zemlju ko taureni i da imaju slow,seeru helti i mana da se poveca posto opusteno udje demon u 4 grunta i 2 vuka i ubije pedera(nerealno) raiderima armor povecati premekani su jako kao i ptice 2 praseta i water ubiju 5 ptica tt,burovi da odma da imaju gradjevinski armor a ne heavy uteram im mami ..

Edited by imbacule
Link to comment
Share on other sites

imam i ja nesto pametno da kazem.posto taureni imaju pulverajz,abosi desis, knightovi bi trebali da imaju bash , mk kao 4 magiju treba da ima atomsku bombu,ali samo jednom da je baci.hu treba da ima jos magic towers posto to jedino nemaju,moratr sa flareom da moze da napucava ptice.mada i orca treba pojacati, kodo beast 15 fooda 1000 gold cost i moze da pojede glavnu.kod bladea treba ubaciti i da iluzije tuku critical kao u doti.ud i elf su i ovako imba tako da im nista od ovoga ne treba. [:D] [:D] [:D]

Link to comment
Share on other sites

Ahahahahahah koja si tata Kasaba! [:D][:0]

Pa malko sam se smorio pa resio da napishem nesto smesno :) [:D]

A sto se tice hum staffa ipak mislim da bi trebalo da bude cannot be droped, pa neka ghost kupuje 2 ili 3 komada

,ionako ima fast exp bez problema i pici mu kes ko besan ..........

Necromancery...... so nice and scary

Link to comment
Share on other sites

imam i ja nesto pametno da kazem.posto taureni imaju pulverajz,abosi desis, knightovi bi trebali da imaju bash , mk kao 4 magiju treba da ima atomsku bombu,ali samo jednom da je baci.hu treba da ima jos magic towers posto to jedino nemaju,moratr sa flareom da moze da napucava ptice.mada i orca treba pojacati, kodo beast 15 fooda 1000 gold cost i moze da pojede glavnu.kod bladea treba ubaciti i da iluzije tuku critical kao u doti.ud i elf su i ovako imba tako da im nista od ovoga ne treba. [:D] [:D] [:D]

i kad svari izbaci iz sebe par drvenih greda i beton ... [:D] a mozda je bolje da moze da pojede heroja? [:D]

Link to comment
Share on other sites

Jao al ste sad svi smorili, sad svi kao sede po sat vremena i smisljaju ono sto je vec Zaba zapoceo [|)]

Mislio sam da ce kod mojih REALNIH promena da se zaustavi [:D]

Grinderu ovo sto je napisao Sexy to se odavno koristi kod nas u novoj verziji:D Samo sto ce u novoj verziji ukinuti elfove a DH ce moci da se uzme samo kod Hum kao cetvrti heroj:D I da takodje u novoj verziji panda ce mi,ati ulogu sekaca ona ce moci samo da duva sumu pa realno i tako ce biti imbalans....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...