Jump to content

Recommended Posts

Ovako, cini mi se da je orc isti, humanu se duze popravljaju kule, elfu je smanje pojzn orba i staf valjda ne gubi coldown kad se prebacuje iz jednog u drugog heroja... I da, jedan trip koji me nervira, kad otkrijes mesto gde je protivnik okripovao tek onda nestane tom i izgleda ko da ti ga blejd uzima u ww a zapravo je to okripovao pre 100 god...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 196
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

"Istina je pise na mym siteu", vec je bilo istina jer je pisalo na wcreplays-u, evo napisacu i ja par promena da ljudi mogu da kazu 'istina je, pise na klanrur-u' ....... Nema leba od toga, jedino sto moze da bude je ovaj nov server sa par minimalnih promena ;p

diablo303kl4.jpg

grinder says:

eo bas sam sad izmikrovao demona 6-icu

grinder says:

:)

grinder says:

i uspeo sam ....

grinder says:

NE!

` Nemanja Recoba ` says:

:D

grinder says:

realno i am kad ukljuci ulti maltene isto shiba?

Link to comment
Share on other sites

Prvi put da se slazem sa malim pacovom :)

diablo303kl4.jpg

grinder says:

eo bas sam sad izmikrovao demona 6-icu

grinder says:

:)

grinder says:

i uspeo sam ....

grinder says:

NE!

` Nemanja Recoba ` says:

:D

grinder says:

realno i am kad ukljuci ulti maltene isto shiba?

Link to comment
Share on other sites

Jujuju, pa ti iz blizarda se bas zajebavaju...

UNDEAD

- Increased Ziggurat base armor from 1 to 5.

- Reduced the build time of the Necropolis from 120 to 100.

Ja ni u najludjim snovima ne bih pomislio da ce toliko da promase temu!

Oni pojacavaju UD stek sa tim armorom?

Pa jel se neko zalio na to?

Jel neko rekao ikada da je UD baza kilava? Pa i ovako je jedna od najzajebanijih u igri...cemu taj armor?

Zbog sejpera? Pa nije to toliko bilo zloupotrebljavano...c c c

A Necropolis build time smanjen!

Sta kao sad ce UD-ovi cesce da se FE-uju...

ba vise bi na tome uradili da su skull of blight stavili da se kupuje i bez graveyarda nego ovako

totalno su prsli!

Prca mi se za custom titulu!

Link to comment
Share on other sites

imam jedno pitanje,pa da ne pravim nov topic pitacu na ovom.kako mogu da se gledaju live partije preko GGC-a jer stalno kad mi izbaci prozorcic da neki kidaci igraju ja udjem kao observer ali me stalno izbaci i pre nego sto startuju partiju.jel mozda treba da se downloaduje neki programcic ili mora da se podesi nesto ili nema uopste sanse da se gleda mec?

Link to comment
Share on other sites

Jujuju, pa ti iz blizarda se bas zajebavaju...

UNDEAD

- Increased Ziggurat base armor from 1 to 5.

- Reduced the build time of the Necropolis from 120 to 100.

Ja ni u najludjim snovima ne bih pomislio da ce toliko da promase temu!

Oni pojacavaju UD stek sa tim armorom?

Pa jel se neko zalio na to?

Jel neko rekao ikada da je UD baza kilava? Pa i ovako je jedna od najzajebanijih u igri...cemu taj armor?

Zbog sejpera? Pa nije to toliko bilo zloupotrebljavano...c c c

A Necropolis build time smanjen!

Sta kao sad ce UD-ovi cesce da se FE-uju...

ba vise bi na tome uradili da su skull of blight stavili da se kupuje i bez graveyarda nego ovako

totalno su prsli!

Armor upgraedovanog zigurata je vec 5, samo su povecali base armor jer je stvarno smeshno koliko lako recimo blade mozhe da iskida radilice, josh kad u medjuvremenu raideri/grutovi sjebu jedno 2 ziggurata-a i samo tp, mozhe lako da bude kraj partije.

Desilo mi se mi je lik ubio sve radnike i sveo populaciju na 51/40 saperom i 2 udarca, pa sam morao da poubijam pola svoje vojske, da bih i pocheo da skupljam zlato tek za 5 min.

Link to comment
Share on other sites

Armor upgraedovanog zigurata je vec 5, samo su povecali base armor jer je stvarno smeshno koliko lako recimo blade mozhe da iskida radilice, josh kad u medjuvremenu raideri/grutovi sjebu jedno 2 ziggurata-a i samo tp, mozhe lako da bude kraj partije.

Desilo mi se mi je lik ubio sve radnike i sveo populaciju na 51/40 saperom i 2 udarca, pa sam morao da poubijam pola svoje vojske, da bih i pocheo da skupljam zlato tek za 5 min.

pa ovako, zigurat se zna sta je, upgradeovani zigurat se zove "spirit tower" ili "nerubian tower" zavisi u sta ga upgradeujes. tako da kad kazu zigurat, zna se nasta misle.

Znam ja da sad sejperi ne ovnuju bas tako kule, ali rajderima je to par udaraca vise, ako oni misle da ce time da srede orc- ud matchup...grrrrdno su se zajebali, i neinformisani su ko Kostunica!

Prca mi se za custom titulu!

Link to comment
Share on other sites

Mass unarmora i idemo :)))

diablo303kl4.jpg

grinder says:

eo bas sam sad izmikrovao demona 6-icu

grinder says:

:)

grinder says:

i uspeo sam ....

grinder says:

NE!

` Nemanja Recoba ` says:

:D

grinder says:

realno i am kad ukljuci ulti maltene isto shiba?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...