Jump to content

Crysis


G!!!

Recommended Posts

Sto bre krule nisi odusevljen, meni je nekako bash ok. Dobro, treba covek da se ushemi, ali nije loshe ... jos ako pricha ne bude razocaravajuca. Doduse, moram da primetim da je nisanjenje stvarno nesto malo "neprakticno" odnosno deluje mi da vishe vuche na Medal of Honor nego na pucacinu sa oruzjima "buducnosti", ali mozhda je to sam u demou.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 150
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

meni je recimo bash super sto je pucanje tako neprecizno, jer akcija traje duze

Pa da, ali ti si komandos u super odelu koji mozhe da nestane, upija metke, skache visoko, udara jako i josh imash pusku sa modifikacijama koju sredjujes putem HUD-a koji se prikazuje na tvom ekranu, a pucas preko obicne "musice" i to je jos neprecizno :)) Ne kazhem da se to mozhda nece srediti kroz igru, kako ona bude odmicala ili tako nesto, ali videcemo :)

Meni se najvise dopada ideja koncepta da dodjes na to neko ostrvo, pa se prvo napucavas sa ovim filipincima i tako kao tu malo "vezbas" i onda odjednom ide drugi deo igre gde nailaze vanzemaljci itd itd.

Link to comment
Share on other sites

ok je akcija, nego nisam odusevljen grafikom na medium, izgledao kao far cry 1 :P

u svakom slucaju, malo cu danas posle sljake da tvikujem i da igram pa cemo videti vec. verovatno sam se smorio jer sam video onu ingame kompilaciju snimaka pre pocetka same igre, a posle toga ide enter the jad & bed :)))

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

ja sam slicnog utiska ko krule, definitivno me razocarala grafika na med, a u high mi ponekad secka, sto mi isto smeta do jaja u native rez

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ima dosta tvikova po netu da se nadje u zavisnosti od vashe konfe... da je zahtevno jeste, stavite shejdere na dvojku a neke druge na high... mada lupam na pamet, sve zavisi od konfiguracije.... sto naravno ne smanjuje utisak da je igra jako jako zahtevna

a i lucky pucanje preko mushice za desetak godina mislim da ce biti takodje aktuelno pogotovo ako pucash iz kalasha :P , a imash i laserski nishan uostalom, kao i dodatnu optiku...

ljudi se igraju u editoru i isprobavaju sve i svasta =)

kul je mozesh stealth style i narafski rambo mambo, ili predatorski da lomish i krshish palme oko sebe :)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

a i lucky pucanje preko mushice za desetak godina mislim da ce biti takodje aktuelno pogotovo ako pucash iz kalasha :P , a imash i laserski nishan uostalom, kao i dodatnu optiku...

aha, a ti imas odelo koje apsorbuje udar kada padnes iz aviona i ne otvori ti se padobran ...

Link to comment
Share on other sites

aha, a ti imas odelo koje apsorbuje udar kada padnes iz aviona i ne otvori ti se padobran ...

alo covece, pao je u vodu xD

nego, ono shto stvarno nedostaje ovom demou je sniper .Vidim ubacuju helishe preko onog sandboxa , valjda moze i neki scope :P

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

aha, a ti imas odelo koje apsorbuje udar kada padnes iz aviona i ne otvori ti se padobran ...

pa odelo se nesto pokvarilo jer se nesto desava na ostrvu cudno :)

a posle toga oni ukljuchili jammer, laki ne pratis prichu :P

a sta radi igrach kada mu se da prostish pripisha u onom odelu? :P

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

au što ovo dobro izgleda O.O

u 1024x768 na podešavanjima kao na slici

crysisdemovoodooxw6.jpg

ide sasvim lepo, 20-25 frejmova ima sigurno. jedino što ponegde baguju teksture, to će novi drajveri da srede. inače mašina je e2180, 2 giga rama, 2600xt ddr3.

filmski "efekti" su odlični, naročito motion blur pri naglom okretanju, ili depth of view... ju ju ju mnogo dobro, sad ne žalim pare na apgrejd :)

Link to comment
Share on other sites

presao sam demo, i mogu da kazem da mi se znatno popravio utisak. teksture je najbolje drzati na medium, a shejdere na medium ili high, tako se dobija najvise na kvalitetu i brzini, ostalo nije toliko bitno, osim mozda rezolucije.

jedino je smor sto je na isti fazon kao i farcry, "tropsko" ostrvo (tako izgleda barem, iako je u pitanju koreja), dzipovi, camci...u svakom slucaju su postavili benchmark za neke buduce naslove sto se tice interakcije sa okolinom.

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

cekaj bre kruko to je samo prvi nivo :) sta mislis sta to tamo urla i shkripi u dzungli

jbg ne znam sta bi drugo ocekivali od ekipe koja je radila farcry i kojima je ovo malte ne nastavak doticne igre :)

plus ima gauss rifle! :)

moram malo da cepidlacim, generalno je loads of fun :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...