Jump to content

Turnir - FIFA 08 - PlayStation3


LInn

Recommended Posts

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ne volim konzole pa tako da nisam ni zeleo da imam priliku da se sretnem za PS3 konzolom imao bih jedno pitanje !

Da li mogu da se menjaju kontrole ili moram da igram na one koje su po default-u ?

Hvala

Nikad nisam igrao na PS3 FIFU, na XBOX moze ali nikad nisam menjao gamepad na XBOX jer mi odgovara njegov. Mozda i moze, stvarno ne znam.

P.S. Mislim da su PS1>PS2>PS3 - ostali isti modeli gamepad-a, tako da sigurno si nekada igrao, nije tesko. Nek me neko ispravi ako gresim.

jos jedno pitanje po kom sistemu se biraju timovi mogu i reprezentacije ili samo klubovi i da li mogu biti dva ista tim na turniru kao sto je bilo na wcg-u ???

Posto zelim da turnir bude koliko toliko zanimljiv, najverovatnije ce se birati razliciti klubovi ili repke. Jedino Barca nece moci, suvisno je pricati.

Pojma nemam za kontrole pa valjda mogu da se menjaju u igri, neka neko kaze ako zna, a za timove pa valjda ce moci sve videcemo sa organizatorima

Do cetvrtak cu napisati za timove.

@quakenet.org

#team-serbia

Aloha

Link to comment
Share on other sites

Samo da vam se zahvalim na velikom odzivu i sada sam jos sigurnija da ce turnir biti uspesan. Planirano je da bude 16 ucesnika, koliko vas se i prijavilo. Ukoliko bude jos zainteresovanih moze da se prosiri broj ucesnika na 20, ali samo ako vas se prijavi jos 4.

Sutra cemo postovati zvanicni kostur i satnicu.

Za one koji nisu iz Beograda, kao sto ste videli nova igraonica MOJO ima sank i prostor za "chill out" tako da ne morate biti zabrinuti ako poranite zbog prevoza.

Do sledeceg posta i novih informacija VEZBAJTE!

GL & HF

When i speak i cross my fingers, would you know you've been decieved ? :)

Link to comment
Share on other sites

Bio sam sinotj u MOJO-u, bash je lep shank, a bogami i chill out foteljitze [:D]

A tek zhenska koja radi [8D]

Edited by reba

Final - 25 May 2005 20:45 (local time) - Atatürk Olimpiyat Stadium - Istanbul

MILAN 3-3 LIVERPOOL

(Maldini 1', Crespo 39', 44') (Gerrard 54', Šmicer 56', Xabi Alonso 60')

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...