Jump to content

COD4


G!!!

Recommended Posts

  • Replies 139
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

LOL KRUKO BANEM TI GAJBI USKORO

Btw

Presao sam igru na Veteran (uzhasno je tesko, jako lako ginete, i njih ima 5000000)

Igra je preterano dobra, stvarno neverovatno odradjeno

Toliko akcije, toliko euforije, pucaj, menjaj, bacaj skachi, bsh!!!

Lete avioni, padaju leshevi, lete granate artiljerija sve zivo...

Ali, da ne bi bila non stop svaka misija monotona akcija stalno, ima i one snajper misije (videcete onu blizu chernobila, znachi sve pusto, atmosfera, shunanje, uh...), i recimo misija iz aviona kad gadjate iz americhkog bombardera, necete verovati kako je dobro odradjeno...

Chista desetka, ali chista.

Link to comment
Share on other sites

Odigrah i ja ovo. Prica sux manje vishe , ali je gameplay dobar. Super su raspodelili mislije tako da igra ne dozvoljava one momente"sad cu save pa sutra da nastavim :P . Ona flying fortress misija je omg. Btw, el se josh neko istripovao da ce da tera tenk posle onog briefinga :P ?

E da, ima i bonus misija, posle credits, spashavanje taoca u avionu. Pa ko oce cisto da se "ispishe" :P

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Igra je bas dobra, isuvise kratka ali nabijena za medalju. Najjakije mi kada se helikopter povlaci nakon spasavanja "crne" kobre, pa kao foke su nasle bombu i pokusavaju da je srede BUM odesveutrilepe + kao lik se vuce iz helica da bi umro. Ma skroz dobro.

Jbt to je fenomenalna misija :)

Samo sam chekao kad ce da izadje "Terrorists win" :))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...