Jump to content

COD4


G!!!

Recommended Posts

dakle na kraju da li radi cod4 sa cdkeyem od cod2?

posto sam ja ukucao u igraoni svoj cod2 original key, i prihvati ga, ali komp ima problema sa kacenjem na online servere pa ne znam da li da kupujem orig cod4

http://img67.imageshack.us/img67/1829/lol4thlk6.jpg kako pricati sa GM-om

Paladins are gay

Blizzard loves paladins

Therefore, Blizzard is gay

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 139
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

sinoc sam kasno dosao kuci pa nisam stigao da cimam nikoga za pikanje. veceras sam od 11 online, pa nek me iscima ko hoce da roka.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Ja moram josh da se pozabavim citavim tim instaliranjem i sredjivanjem, pa ako stignem, eto mene. Ako ne, posto imam i nekog posla, videcu da do vikenda sredim. Mada opet, imam TF2, igra se CW, juri me bole za CoH, sad josh i CoD4, odakle mi toliko vremena :)

Link to comment
Share on other sites

Please help, anybody!!!

Znači, poludeću, uđem u multiplejer, puckam par sekundi i kikuje me pankbaster sa nekom porukom o neslanju paketa ili slično. Stavio sam 1.4 patch, enejblovao sam pankbaster u multiplayer optcijama i instalirao sam zadnji pankbaster sa njihovog sajta zajedno sa apdejtom za COD4, i uvek isto, izbaci me posle par sekundi. U čemu grešim?

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Balkonski, i meni nije radio s.player , prsne odma pre nego sto krene ... sa patchom 1.2, pa 1.3, pa 1.4 radi , tj . ne znam dal radi jer nisam ni igrao splayer. Inace prvi put igram COD, mplayer naravno i extra je !:) Zadivljujuce da mi se neka novija igrica svidi .... :)hahahaha

Elem , za sve one koji oce ovde nas ima pun kurac(mislim nas Srba :) ) :

89.248.163.42:28962

hc server inace !

Za one koji ne znaju HC mod , nema HUD(mapu , nisan , itd. ) i gines od 1-2metka . Ali vise XP-a se dobija na kraju ;)hehe.

sigpic7722.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...