Jump to content

- TV Topic -


Kole

Recommended Posts

Tako sam i ja Lucky sve pričao, samo zavisi šta tražiš.Za nekoga su torrenti sranje ko traži samo serije i ostale tv ripove.Meni je news do jaja zbog velike kolekcije dvd-a koji se nađu tu i tamo ali brzina krš ili ih uopšte ne mogu naći.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

omg laki je robot! tachno 38 akcija treba da se pokrene dl proizvoljnog torenta... ako se u pojedinachnu akciju rachuna prevlachenje misha po krenau pritiskanje i otpustanje tastera...da nemam dablklik bilo bi 40 operacija bog te molovo!

i naravno 2 ipo sata za film od 700 mega je presporo...gievf fastr netz!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

life je za sada bolji od heroja tj oma iza housea i califa negde sa BLom po pisanju...btw bio damien lewis sinoc na avali nema moderna adaptacija much ado abbout nothing...koja gotiva sto britanski glumci preuzimaju americhke tv ekrane (sve je pochelo sa petom stjuartom 11!!11onedvaespet!)

taj pochetak, koji je super u prvoj epizodi posle skrate i on je uvod u svaku ep...nekako mi se to ne svidja al ajde...

Link to comment
Share on other sites

'CSI' Fans Attempt To Block Fox's Departure

Fans of TV drama CSI: Crime Scene Investigation have started a grassroots online campaign to persuade departing cast member Jorja Fox to stay. Fox announced she was leaving the show in an interview with TV Guide magazine last month, sending shockwaves through the program's avid global fan base. Her character, Sara Sidle, is a fan favorite and website DollarsForSense.com has been asking fans to send in letters voicing disapproval over Fox's departure. The unnamed fan behind the site then promised to forward on the letters to producers. He has already live up to his word - producers claim they've received over 3,000 unhappy letters from Sidle fans. Fox has been a regular on the show since 2000. She is quitting in November after failing to agree terms on a new deal.

Link to comment
Share on other sites

gledam ubrzanim tempom "how i met your mother" da bi se ukljuchio u trecu sezonu...mogu da kazhem da je format ovog sitkoma odlichan jer je radnja relativna (ne pratimo apsolutno verodostojno dogadjaje kako se deshavaju nego njihovo preprichavanje)...tako da nije kontinualno pa ima odlichnih skokova, dopunjavanja i dodavanja koji samo josh jachaju vec odlichnu komediju ...i naravno, niel patrick harriss je awesome...it's legen....wait for ti!....dary! ;o))

http://slapcountdown.com/

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

gledam ubrzanim tempom "how i met your mother" da bi se ukljuchio u trecu sezonu...mogu da kazhem da je format ovog sitkoma odlichan jer je radnja relativna (ne pratimo apsolutno verodostojno dogadjaje kako se deshavaju nego njihovo preprichavanje)...tako da nije kontinualno pa ima odlichnih skokova, dopunjavanja i dodavanja koji samo josh jachaju vec odlichnu komediju ...i naravno, niel patrick harriss je awesome...it's legen....wait for ti!....dary! ;o))

Odlicna je serija, odgledao sam odavno prvu i drugu sezonu, medjutim kad sam ovde postovao nisam bas dobio neki response a pride se Nenadu nije dopala kad smo nesto o tome pricali ... A meni se bash svidja, i ima dobar taj rezhiserski trip sa tim vracanjem u proslost, alternativnim desavanjima i tako, meni je super.

Link to comment
Share on other sites

za sluchaj da ne znate

Strike Brings Top Talk Shows to a Standstill

Top U.S. late night talk shows The Tonight Show, The Daily Show and Late Show with David Letterman have become the first big victims of the Hollywood writer's strike. Producers of the three programs scrapped plans to air on Monday night as the walk-out kicked off, following a weekend of desperate talks to halt the strike. The Tonight Show host Jay Leno briefly joined the picket line outside the NBC studios in Burbank, California - where his show is taped - after network bosses announced the show would immediately go into reruns. David Letterman's Late Show will also run a series of repeats this week, as will The Daily Show and a series of daytime talk shows. The strike started on a noise note as picketing writers began chanting noisily outside CBS and Paramount Studios in Hollywood early on Monday morning. Those organized outside Paramount wore red strike T-shirts and carried signs reading, "Writers Guild Of America On Strike."

u principu dok se ovo ne sredi nema novog pisanja...i iako dnevni "pisani" programi najvishe pate od ovoga serije ce uskoro krenuti takodje da pate jer u principu nikad nemaju vishe od 3-6 epizoda unapred planirano, kamoli napisano (zavisno od serije) zbog cancelation issuesa...

Link to comment
Share on other sites

iiii imamo josh jednu "zhrtvu"

'24' Hit by Writers Strike

Kiefer Sutherland's tense drama 24 has become the latest TV show hit by the Hollywood writers strike, which began on Monday. Bosses at Fox, the network which airs the show in America - are refusing to air the new season of 24 until they are guaranteed the entire series can be aired without interruption. Fox scheduling chief Preston Beckman tells trade paper Daily Variety, "The viewers have told us that this is a show that needs to be digested with minimal, if any, interruptions." 24's new season was scheduled to debut in January. It now looks likely that the show won't hit TV sets until the spring. It will be replaced by Terminator TV spin-off Terminator: The Sarah Connor Chronicles, which was set to air later next year, and hit show Prison Break's hiatus has been cancelled. The show will continue to air after the holidays. Cast and crew have joined the picket lines on their breaks as they continue to work on the available scripted episodes. Desperate Housewives and Greys Anatomy are among the other hit shows hit by the strike. Late-night chats shows The Tonight Show and Late Show With David Letterman are running repeats this week because of the walkout.

Link to comment
Share on other sites

oavj csi miami je jedna uzasna roflmao serija. kao mnogo smo jaki i napaljeni; patetika izbija iz svake scene.

i ceo sled stvari koje se odigra da bi oni kao reshili sluchaj moze da se poredi sa verovatnoceom da mene ovog momenta udari meteorit.

jle svaka epizoda ovako uzasna ili je to samo ova danashnja.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Ceo CSI je u sustini sranje, al' aj. Nisam znao da je prozivanje Sainta nova moda na forumu?

To sto nije NAJBOLJA SERIJA IKADA ne znachi da je sranje. Na kraju krajeva, ne verujem da bi toliko potrajala pa cak i bila najgledanija. Svi se mi slazhemo da je "smeshna" na trenutke ali ima zanimljiv zaplet, i sve ono oko cega smo vec pricali sto je cini dobrom. Gile (ali i Sins medjutim on je "poslednji dosao" a i malo je taj NY "patetican") su face i nose seriju, svi ih gotivimo i to. Ovog muchenika iz Majamija svi redom zajebavaju i prozivaju :)

Nisam znao da je prozivanje Sainta nova moda na forumu?

Uopste nije u pitanju moda ;)

Link to comment
Share on other sites

"Jedina dobra uloga koju je david caruso ikada imao je u "Oficiru i dzhentlmenu" kada igra pichkicu kao sto i jeste i odustane iz flight training programa"

svi rekoste manje vishe ono sto mislim, mada glavni scifi element csi serija (i ono zbog chega se ista zapravo gleda) je u tome sto se treoshe stotine hiljada dolara za istrazhivanje ubistva osobe koja toliko ne zaradi za x godina...amrichki poreznici vole da osecaju sigurnost da ih neko toliko pazi i trudi se =o)

al najbolje

smesan je ko rampelstilskin, te je tuzno gledati kako se trudi da bude kul dok izgovara najretardiranije panch-lajnove u istoriji televizije

znachi vrh stijo ovo je realno razlog zasto ja majami ne mogu da gledam =o)))

Link to comment
Share on other sites

Ne mislim ja da je CSI sranje, ja mislim da je sranje u sustini. To je poslednjih 7 godina najgledanija serija u Americi, a to ima svoju tezinu. Meni uopste ne smeta SF element vec to da dramatuski gledano u celoj sezoni ima 2-3 dobre epizode je suvise malo da bih je ja pratio. Treba imati u vidu da sam dosta serija redukovao iz slicnih razloga i da jednostavno nema razloga gubiti vreme na ovakvu seriju ako pored nje pratim jos 8 aktuelnih serija. Ko prati jednu ili dve, kapiram da nije problem da gleda CSI.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

jel mogu adminu da podignem warn level zbog lupanja gluposti?

(i bezobrazluka jer zna da nije tachno to sto pricha plus sto zna da to sto pricha mene direktno nervira...)

Mogu ja to da ti sredim, ali samo ako mi kazhes da se posle sinocnjeg RHH-a niste ponovo pomirili :>

Link to comment
Share on other sites

htedoh da pitam jel prati neko Without a Trace, ali onda sam vidio plot 6 ep

Malone’s team joins forces with Gil Grissom, a CSI from Las Vegas, and his team as they track a serial killer with ties to New York.

:)

kad sam vec tu da podelim josh jedan cool sajt za eng titlove, pojavljuju se obichno sutradan od emitovane epizode, ima i arhiva, lepo organizovano

klik

Edited by Urgh

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...