Jump to content

Starcraft pricajte - slobodna diskusija


Recommended Posts

Samo polako, vec sam nekoliko puta cuo komentare od poznatih likova da ne znaju zashto ljudi ne prave kerijere uvek u late gejmu. Pogotovo ako ih upgradujesh redovno to je strashno, 3x16=48 vishe po kerijeru [:D]. Sa +3 svaki kerijer vredi kao dva!

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Pa zato sto se prave petsto godina samim tim ti treba vise starportova koje nijedan protos nema u midgejmu osim ako nije isao na neki harras i zato sto se u malim brojevima relativno lako kanteruju (vikinzi i coruptori ih otkinu).

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

realno kerijeri su imbalans. jos ako krenes da ih upg dobijas +16 dmg po kerijeru, pa gde to ima???

Isto je kao i u kecu. Ako protivnik ima armor nista od upgrejda :)

Jedino izvlaci ako brze grejdas od njega.

Meni su licno bzv u dvojci. Terran ima vikinge stalkeri mi se cine solidni kao counter, pogotovo ako se pojacaju sa stitom malog sentrija.

Link to comment
Share on other sites

nemam pojma, u kecu je bilo opusteno u lejt gejmu kad neko ima 3 expa da zabode 6 starportova/gejtova i eto 12 kruzera/kerijera ko iz picke...jos ako su upgrejdovani i ako protivnik nije skautovao i video da ides na njih najebao je...tako da ni meni nije jasno zasto likovi u dvojci sa 5 baza i po 5k resursa ne rade to

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Pa zato sto uglavnom zergovi imaju viska resursa, svima ostalima je poenta da budu na knap ili nesto rade pogresno. Drugo imas jedan period dok se naprave starport/gejtovi i dok izadju carrieri/cruzeri sto traje dosta kad nemas druge vojske. Ono sto moze da funkcionise i sto sam vidjao je da uz ostatak vojske lagano dodajes jednog po jednog carriera/cruzera i da ga vodis sa glavnom vojskom kao bonus.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Kontam da je Void Ray nerf je usledio uglavnom zbog 3v3 i 4v4 partija. Mass VR je jednostavno prejak, ako imate desetak komada ubijate bazu u roku od 5 sekundi kad se napune.

Ne svidja mi se ovo shto su uradila za Baraku i ne svidja mi se shto je riper speed factory, sa ostalim promenama sam ok a posebno me interesuje kako ce ovaj roach range da utice na igru.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

NA server vec je aktivan, verovatno sutra na EU serveru.

Ne otvaram linkove [:D]. Stavite da se vidi video, shta ce nam moderna tehnologija ako je ne koristimo! [:)].

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...