Jump to content

Starcraft pricajte - slobodna diskusija


Recommended Posts

Koja je fora sa bonus pool-om, nisam igrao protosa nekoliko dana i nakupilo mi se 90 bonusa i dobio danas dve partije protiv even match likova i nisam dobio bonus poene.

mislim da se baguje nesto, meni se desavalo da posle 3ce 4te partije krene da mi dodaje bonus. isto tako mi se desilo da mi ne da nikakave poene za 6 rejted mecheva za redom. pro b-net

Furthermore, once players can survive for a few seconds, it tends to force everyone to worry about defenses once again. Will resilience make enough of a difference? That is something we are discussing right now

I'd hug you but I can't do that while strangulated.

using a snare breaker and a purple costume doesn't prevent dps btw.

Link to comment
Share on other sites

To su ti ta razmazena deca. Ne mogu da podnesu ni jedan dan odrzavanja servera u ukupno 30 koliko ih ima u mesecu.

Uvek je tako bolje, naterash ih neka izadju malo napolje i vide sunce =P.

p.s.

Nishta licno za gogu komentar je generalizovan.

Edited by Sting

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Ma ni ne igram puno sc2 meni to najmanje smeta ovde verujte mi, nego su mi nekako neke stvari u wc3-u bile bolje pre svega chat room ja sam jedno vreme samo zbog toga i ulazio u wc3. Komande kao shto su /stats i ostalo ne postoji shto mi je takodje loshe. Mogucnost da 1000 ljudi ima isto ime mi se takodje ne svidja, tuga je i to shto moram da koristim alternativni sajt da bih video recimo neku pravu listu, poredjenje igracha po ranku - bodovima...

bnlsignature.jpg
Link to comment
Share on other sites

Cekaj bre, pa ovo je i za blizz mnogo??

Dakle patchovao sam igru, krenem sad da nasavim kampanju i izlazi poruka :"kampanju ne mozete nastaviti sa ovom verzijom, da li zelite da se izlogujete sa bneta i ucitate staru verziju?", i ono kao daaa i 10 puta zabod??? COrba! zabod? sta je bre ovo?

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...