Jump to content

Starcraft pricajte - slobodna diskusija


Recommended Posts

imortal je armored unit... 50 ili 35+15 armored je isto matori :D

znam da je isto, samo sam odgovorio vitji:)

nije isto za linge... posto ce zerglinzi koji su pogodjeni splashom preziveti prvi udarac tenka... to je bila poenta nerfa :)

ok, ovo mozda i ima smisla, kako je bese bilo u kecu, 70dmga, ali pola na linge, znaci 35, taman:)

edit: 6pool nikada nece biti efektivan kao terran rush zato sto zerg ne moze da napravi wall... a i da moze reaper jebeno skace :D

naravno, ali nisam njih ni poredio, pricam o zelot rushu:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

ma zealot rush mi niko nije prodao... cekam taj trenutak da poludim i zamislim se koji sam JA degen... a zerg sam... terranu to tek ne moze da se desi nikako... (mada nisam bas gledao pvt partije... mozda ima ona prica sa pilonom koji sprecava wall...)

mada i to malo sto sam gledao zakljucio sam sledece... toss: ako ne izvucem stalkera ODMA SADA ODMA, mogu da izadjem iz igre :/

Link to comment
Share on other sites

pa to ti kazem, zelot rush teran brani opusteno, zerg ne bi trebalo da ima problema osim ako ne skautuje proxy recimo...a to za ripere tossu nije bas toliki problem, par zelota taman posluzi kao meso i sprece ga da ubija probe dok ne izadje stalker

edit, btw, da igram sa zergom meni bi mnogo veci problem bio void ray rush...ako zerg ne vidi stargate na vreme i ako toss ima dobar timing zergu je jako tesko da se odbrani

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

ne igram wow vec 2 meseca,a prikljucio sam sc2 na battle.net account.na odmoru sam vec 3 nedelje i kaze mi danas ortak da mi je uhakovan acc...udjem ja lepo na battle net account i kad ukucam podatke trazi mi authenticaor code...sta da radim povodom toga? idem sad da skeniram licnu kartu i da im posaljem mail,pa da ih posle zovem na skajp i sta da kazem? jel neko povratio account na koji je nakacen authenticator? pls help bas sam se skucao sad.. :( vracam se za par dana u bg i necu moci da igram sc :((((

Durid's ken fajr ganz end evriting!

Link to comment
Share on other sites

Ja ni ne znam shta je autentikator... [:)]

Sad sam pogledao. Brate smara me da ukljuchujem autentikator. Smara me da se svaki put samram sa tim kad se logujem na bnet... Jel ima neko od vas to na mobilnom?

Edited by Rema

Show must go on

spearvstank.gif

Link to comment
Share on other sites

za 10 min iskuckao mail,otisao do radnje skenirao pasos i licnu.poslao im i zvao preko skajpa.trebalo mi je jedno sat vremena da ih dobijem,javio mi se neki skroz cool lik.lepo sam mu objasnio situaciju i poslao mi je na mail link preko koga resetujem password.tako da sam sredio sve,bem ti kineze po podrumima crkli od gladi svi.skratise mi zivot za 10 godina... :P

Edited by mLO

Durid's ken fajr ganz end evriting!

Link to comment
Share on other sites

Brate neo jesi se ti potrudio da procitas ovo :| pola stvari koje napisa covek su gluposti. Pazi boga ti, neural parasite mu je beskoristan? Sta bi on da baci jedan abiliti i da mi uzme jedinicu koja se pravi eonima i kosta kilo? Lepo mu je neko rekao za cenu mind controla u brood waru ... pylon+canon contain ... ja nisam video da je iko to uradio niti u pro ni u obicnim lader partijama, druga stvar od takvog wallina te odbrani jedan spine gore na clifu. Stalker ja mislim nije brzi od overseera, i opet kao sto viking ima bonus na njega tako phoenix nema ... On bi da niko nema bonus na overseeera, a po mom iskustvu uopste ne umire lako. I kad mu je lik postavio validno pitanje, gde i toss i teran moraju imati 10+ zgrada za proizvodnju vojske koje kostaju po 150/200 kristala i 100 ili vise gasa dok zerg napravi od svega po jednu zgradu i onda samo salta sta mu treba i to odjednom po 30 komada moze da napravi ako je makro gejm ... na to pitanje nije ni shvatio sustinu ili jeste ali je izabrao da odgovori neku glupost kao sto je poredjenje sa bwom gde moras mikrovati zgradu po zgradu kad pravis jedinice ... wtf? I trece covek bi da pravi tri spire-a za upgrejde :\ zivote agonijo ... nije mu dosta sto moze instant da napravi 30 air jedinica dok za to tossu i teranu treba recimo 5 starport/gejtova koji kostaju boga oca i prave jedinice sporo ko baba, a da ne pominjem tu brze mute koje su jedne od najsmarackijih contain jedinica u igri.

Nije zerg nebalansiran nego mozda zahteva bolju kontrolu i skauting mape. Na onom intel turniru drugo i trece mesto su zergovi.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...