Get Adobe Flash player
Dule_smor

Starcraft pricajte - slobodna diskusija

Recommended Posts

zljonza   

Koga boli tuki za Apm... mogu sabijem likove koji imaju vise nego 2x veci apm od mene...

Btw zasto bi nabijao apm?

Da ti nebi rasli minerali do 2k kad ti krene push neko :p. A da nisi toss mogo bi da drkas patku s tim apm-om :D

red   

sta da vam kazem, pogotovo zolji... ovo smo obisli 100x a njemu i dalje nije jasno...

igraj malo vs zerga sa tossom pa mi se javi

zljonza   

sta da vam kazem, pogotovo zolji... ovo smo obisli 100x a njemu i dalje nije jasno...

igraj malo vs zerga sa tossom pa mi se javi

jbm li ga sta oces da mi kazes

red   

U potpunosti se slazem da je sa terrom za nijansu teze igrati nego sa druge 2 rase. Odnosno da treba malo veci apm.

Za zerga sam ubedjen da treba najmanje. Nisam siguran zasto ali mi to pada na pamet samim odnosom snaga i cena jedinica.

4linga(100minerala) > 1 zilot(100minerala)

2linga(50minerala) > 1 rinac(50minerala)... u stvari cak je i samo 1 ling jaci od 1 rinca ali neka...

... ovo je samo glupi primer, ima ih jos X za sve rase ali ovo je samo jedna u kojoj sam siguran da su zergovi u prednosti jer je obicno pocetak uvek isti. Kasnije manje zavisi od jacine jedinica, vishe od microvanja/macrovanja tokom partije i masovanje istih :)

LaG   

da, zergovi ne moraju da kontrolishu pola mape u mid gejmu i da imaju horde i horde vojske za kontrolisati.

viljuska   

kepo ocigledno nemas pojma o cemu pricas, zato bolje cuti.

promeni sa tossa na zerga pa mi reci da ti ne fali apm :p

Edited by viljuska

red   

brate...

Zerg >>>>>>> all

a verujte mi moras i sa tossom isto tako ko sa zergom da kontrolishes pola mape.

Kako vs terre tako pogotovo vs zerga (linge unapredjene + swarm + malo ultra >>>> 23153 cannona)...

Tripujete se ljudi, treba sa tossom da se useres da dobijes zerga, dok sa druge strane toss jeste u prednosti vs terre i u suprotno me necete ubediti znaci ni da dobijete nobelovu nagradu za to... dobro tada me mozda ubedite :)))

Potrudite se bolje...

A komentare ljudi koji ne igraju sc u poslednje vreme, tipa stormsciona, i imaju potrebu da me opet iz nekog cudnog razloga onako sa strane bezobrazno napushe znaju sta mogu da mi urade :P

hvala sto mi se obracas u mnozini :)

Sc ne igram .. hmmm ...4 godine :D . Ali vrlo dobro znam da balans varira od mape do mape a ne od race vs race ... sobzirom da i u moje vreme dinosaurusa sc je bio najizbalansiranija rts igra on the market .

A inache i komentar sam bacio zaebancije radi :)

viljuska   

tesko da ce pj pobediti storka, al ostaje nam da se nadamo. mrzim tog malog tupavog koreanca. 3 jebena gamea je dropovao da se ne bi susreo sa hwasinom, i opet je failovao.